Metsa läinud teema (smartech, nutech)

Postita siia juhul kui ei leidnud muud sobivat kohta kuhu postitada.
Vasta
Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Metsa läinud teema (smartech, nutech)

Postitus Postitas JazZ » 07.03.2011 10:49

Kui hr carson ei taha reeglitest aru saada ja jätkab müügi teemasse oma firma müügikuulutuste lisamist, siis on võimalik kasutada tõhusamaid meetmeid selle vältimiseks.

Ma olen korduvalt hoiatanud teda PS sõnumite kaudu, nüüd teen seda avalikult ja see jääb viimaseks hoiatuseks.
Tänan tähelepanu eest.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

urki
Postitusi: 579
Liitunud: 27.12.2008 15:24
Asukoht: pärnu

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas urki » 07.03.2011 11:30

:oops: :oops: :oops:
Viimati muutis urki, 08.03.2011 22:34, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas JazZ » 07.03.2011 11:51

urki kirjutas:siis lisa smartech kaubitsejate lehele.müügikuulutuste kustutamise ja igasuguse tegevuse takistamine lõhnab justkui isikliku probleemiga.
Esiteks, tutvu palun reeglitega, müügikuulutuste teema on eraisikute jaoks. Need reeglid ei ole minu välja mõeldud, mina ainult jälgin et neid täidetaks.

Ja Sina oled kes, et tuled ütlema mida mina tegema pean? See kaubitsejate alafoorumi omamine siin foorumis ei ole mingi Eesti põhiseadusesse kirjutatud õigus, pigem on see olnud foorumi omaniku hea tahe. Mina ei ole sinna kedagi lisanud ja ei ole ka sealt kedagi eemaldanud. Ma olen sellest, mis alustel sinna juurde kedagi lisada (või mitte lisada), rääkinud erinevate mudelismiga seotud inimestega, paraku ei ole me veel jõudnud mingi toimiva ja kõiki rahuldava lahenduseni.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

carson
Postitusi: 23
Liitunud: 11.01.2011 15:23
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas carson » 07.03.2011 15:48

Teiseks, võiksid ise ka reegleid natuke lugeda enne kui kuulutust kustutad. smartech kuulutus ei vihjand millegagi firma kuulutusele, see mis sa ise arvad jäta omateada, endal sul mitu kuulutust eraisikute müügi rubriigis, koos firma reklaamiga. kui kellegilt midagi nõuad tee sama ja vahet ei ole kuna reklaamid oma firmat.

Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas JazZ » 07.03.2011 16:28

carson kirjutas:Teiseks, võiksid ise ka reegleid natuke lugeda enne kui kuulutust kustutad. smartech kuulutus ei vihjand millegagi firma kuulutusele, see mis sa ise arvad jäta omateada, endal sul mitu kuulutust eraisikute müügi rubriigis, koos firma reklaamiga. kui kellegilt midagi nõuad tee sama ja vahet ei ole kuna reklaamid oma firmat.
Ma olen neid reegleid lugenud ja aru ka saanud mis nendega öelda tahetakse.
Teie arust oleks siis normaalne, et ma laseks oma sõpradel sinna ostu-müügi alafoorumisse oma firma kuulutusi ülesse panna ja sellisel juhul oleks see reeglite pärane?
Mis minusse puutub, siis ma nagu ei mäleta et ma oleksin ostu-müügi kuulutuste alafoorumit FH uute toodete müügiks kasutanud. Jah, ma olen seal müünud enda isiklikku vara ja mõnda üksikut demona kasutuses olnud kasutatud toodet ja see on ka reeglites kirjas, et see on lubatud.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

carson
Postitusi: 23
Liitunud: 11.01.2011 15:23
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas carson » 07.03.2011 16:56

sisuliselt teed kaudset firma müüki ja reklaami, mõtle natuke oma peaga. müüd kasutatud autot aga kuulutuse juures on ka firma reklaam koos kodelehe aadressiga mida inimene teeb vaatab ka kodulehte ning ostab sealt midagi.

Kasutaja avatar
Grim Reaper
Postitusi: 1209
Liitunud: 02.12.2006 00:45

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas Grim Reaper » 07.03.2011 17:28

Pole küll minu asi aga see on küll rõve näkku n******e foorumi omanikule kes JÄLGIB reegleid ja üritab teisi korrale kutsuda. Selle asemel, et ilusti küsida või konkreetne teema läbi arutada hakatase soppa loopima. Ei tea mis mulje see küll teistele uuest ärimehest jätma peaks ?
Baltic champion 2015 Large scale 2WD
KONTAKT:555 628 95

Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas JazZ » 07.03.2011 17:59

carson kirjutas:sisuliselt teed kaudset firma müüki ja reklaami, mõtle natuke oma peaga. müüd kasutatud autot aga kuulutuse juures on ka firma reklaam koos kodelehe aadressiga mida inimene teeb vaatab ka kodulehte ning ostab sealt midagi.
Nii, aga ma ei ole näinud veel reeglit mis keelaks oma postituse all oma firmat reklaamida. Sina oled näinud või mis selle jutu point oli? Äkki ma ei tohi siin ka selle tõttu kirjutada? Üldiselt ma küll olengi seda meelt et teised kaubitsejad ei peaks teiste kaubitsejate teemades sõna võtma, aga no anna andeks, Sa ise viisid asja sinna maani, et ma pidin avalikult teid korrale kutsuma.

Aga selles on Sul õigus, et ka signatuuri kohta võiks meil reegel olla.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas lauri » 07.03.2011 19:42

härra nutech-smarteh-carson-urki tahab vist kõigi foorumlastega suhted rikkuda? Igatahes edukas algus on tehtud...
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

carson
Postitusi: 23
Liitunud: 11.01.2011 15:23
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas carson » 07.03.2011 20:22

teema tuleks sulgeda asi hakkab mölaks muutuma

Servod
Postitusi: 211
Liitunud: 08.05.2010 19:38
Asukoht: tööpäeviti mandri-eestis

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas Servod » 08.03.2011 19:51

teema on päris kurjaks muutunud. Kui päris aus olla siis eraisiku kasutamine kauba müümiseks pole ju keelatud. Miks keelatakse uuel firmal olla võrdne juba olemasolevatega?

carson
Postitusi: 23
Liitunud: 11.01.2011 15:23
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas carson » 08.03.2011 20:32

kõik on selles et väikses linnas tekkis konkurent

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas lauri » 08.03.2011 20:47

Kallis carson, ära näe kolli seal, kus seda pole! Kui sa reklaamid foorumis vigase tekstiga ja puuduliku interpunktsiooniga oma täiesti poolikut kodulehekülge, kus isegi pole hindasid märgitud (hinnad on "0"), siis millest me räägime?! Võta õige veidi tuure maha, vaata peeglisse, toimeta kodulehekülje kallal ja aja rahulikult oma asja. Ning palun jälgi ka foorumi reegleid ning ära käitu salakavalalt.

Kui sulle see foorum ei meeldi, siis palun tee enda oma - käse poo ja lase palju tahad!
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

urki
Postitusi: 579
Liitunud: 27.12.2008 15:24
Asukoht: pärnu

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas urki » 08.03.2011 21:14

:oops: :oops: :oops:
Viimati muutis urki, 08.03.2011 22:59, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
qeemaiko
Postitusi: 90
Liitunud: 03.12.2008 15:51
Asukoht: tln / hiiumaa
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas qeemaiko » 08.03.2011 21:21

urki kirjutas:eks vigaseid või vähem vigaseid kodulehti ole kõigil olnud.
minuarust võik selle foorumi haldaja olla ültsegi inimene kes on täitsa kõrvaline isik ja ei omaks hobiäri.
.. vabandust, aga jah- kodulehe kallal võiks pisut vaeva näha
kui foorumi haldaja oleks kõrvaline isik, siis ei omaks ta ka huvi antud foorumi eksistensi ja toimimise eest!
Nagu teada tasuta lõunaid pole ja tasuta domeeni nime omamine ja hosting ei ole eriti EE-s võimalik .. (kui mõnda kvaliteetset tead anna mulle ka teada)
HPI Baja 5B SS

Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas JazZ » 08.03.2011 21:49

urki kirjutas:minuarust võik selle foorumi haldaja olla ültsegi inimene kes on täitsa kõrvaline isik ja ei omaks hobiäri.
Lõpuks midagi mõistlikku millega ma olen 100% nõus. Kurb tõsiasi on aga see et meil ei ole sellist inimest mitte kuskilt võtta. Kõik kes selle alaga tegelevad, müüvad ise või on kellegi sõbrad kes müüvad midagi. Ja no ma ei usu et inimene kellel pole selle hobiga midagi pistmist oleks nõus omast taskust maksma serverikulusid, investeerima oma aega foorumi arendusse ja tegema kõike seda ainult selle eest et siin sõimata saada. See on reaalselt see millega mina siin praegu tegelen, tead Sa mõnda teist kes oleks nõus sellega tegelema?
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

carson
Postitusi: 23
Liitunud: 11.01.2011 15:23
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas carson » 09.03.2011 11:29

vastuseks hr. Lauri jutule olen tegelenud aastaid müügi tööga, saan aru millal inimene tahab abistada ja millal mitte. kõik ei ole siia sündinud tarkadena ja ka mitte teie, samuti on teil olnud esimesed sammud interneti kaubanduses vigased. kodulehe kohta saab inimene aru kui ei ole hinda tähendab seda kaupa veel ei ole. kes tahab ja ei saa aru helistab või kirjutab mitte ei paugu foorumis. ainuke kes on kaubitsejatest mingil määral andnud soovitusi ja näpunäiteid on SINUHOBI omanik, suur tänu talle. lõpetuseks vilets reklaam on ka reklaam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar
tony012
Postitusi: 786
Liitunud: 29.12.2006 12:22

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas tony012 » 09.03.2011 13:08

Muidugi on igasugune reklaam hea... ;)

Kogu see Smartech müümine on suht sama vinge huumor, kui siin foorumis see hõbekuul nimeline kasutaja, kes mingi aeg tagasi selgitas kõikidele, et ta teab asju kõige paremini ja tema masinad on kõige vingemad ja nöörstarter ongi kogu mudelimuse alus... suht sarnane plähmerdamine nüüd selle teemaga siin...


Ehk kui kellelgi poleks antud teematajaga isiklikku kontakti, siis teksti ja käitumise järgi võiks arvata, et keegi 12 a. vana klutt teeb biznizit...
Associated RC10 B74.1
Associated RC8 T3.2E
Associated RC8 B4
Element Enduro Pro

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas Sinuhobi » 09.03.2011 14:31

Njahhh eks ta ole . igasugune reklaam on hea reklaam ...... mäletan kui kord näidati minu müüdavaid stardipüstoleid negatiivses vääringus Võsa Petsi saates siis samal päeval koduka statistika oli külastatavus kümmneid kordi suurenenud ja tellimuste osakaal kordades kasvanud :)

Carson ja Urki .......... võtka asja rahulikult ...... ajage Jazziga silmast silma viisakat juttu (ta ei ole foorumi omanik vaid haldaja) ......... kujundage kena postitus Uudiste alla (kes olete, miks olete, mida müüte ja mõningad hinnanäited koos piltidega) ja uskuge mind keegi ei hakka põhjuseta tüli kiskuma. Kõik me oleme ühtemoodi tõsised inimesed kes lihtlabast lahmimist erinevate alateemade vahel ei pea just asjalikuks ja ärimehelikuks käitumiseks ........... kui me foorumit külastame on meil tõesti muutki teha kui leida mitmest erinevast alateemast üks ja sama postitus ........ häirivalt segav neile keda trimmer ei huvita.

Põhjuseks ei ole ka konkurendi elimineerimine ......... (minu isiklik seisukoht) tore on kui konkurentsi on, paneb rohkem pingutama, leidma uusi müügistrateegiaid, väljundeid ja ka uusi tooteid jne.

Ja kui leidubki kaupmeeste vahel mõningaid ühiseid tooteid mis kattuvad, siis reeglina vähemalt meil teevad kaupmehed samale tootele enamvähem sama hinna ........ kedagi ei huvita millise hinna sa hiljem teed kliendile nelja silma all.

Sigadus on see kui näiteks üks ettevõte postitab teise ettevõtja reklaampostitusele oma lause, et vot kle meilt saad ka ja ka odavamalt ! Sorry see on sinu bläkk kui sa ei ole oma toodet ise reklaaminud õigeagselt !

Kokkuvõte : käituge viisakalt ja teile vastatakse samaga
Viimati muutis Sinuhobi, 09.03.2011 14:52, muudetud 1 kord kokku.
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

carson
Postitusi: 23
Liitunud: 11.01.2011 15:23
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas carson » 09.03.2011 14:49

enne kui kirjutad tee kindlaks kellele smartech kuulub nii võid ka mõnele teisele firmale pahameelt tekitada. (vastus tony012 kirjale)

Kasutaja avatar
tony012
Postitusi: 786
Liitunud: 29.12.2006 12:22

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas tony012 » 09.03.2011 14:59

Novot, läks plähmerdamiseks ära... umbes, et minu isa on suurem, kui sinu isa... ;) 4b klass... ;)

carson kirjutas:enne kui kirjutad tee kindlaks kellele smartech kuulub nii võid ka mõnele teisele firmale pahameelt tekitada. (vastus tony012 kirjale)
Associated RC10 B74.1
Associated RC8 T3.2E
Associated RC8 B4
Element Enduro Pro

carson
Postitusi: 23
Liitunud: 11.01.2011 15:23
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas carson » 09.03.2011 15:15

sa peaksid ennast pisut harima ja kui kirjutad siis kirjuta asjast mitte seda mida koolipoisil süljega suhu tuleb.

Kasutaja avatar
tennu
Postitusi: 447
Liitunud: 17.09.2008 15:35
Asukoht: Pärnu | Tammiste
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas tennu » 09.03.2011 16:36

Tükk aega mõtlesin, kas võtan siis sõna või mitte.

Esiteks, mulle tundub, et kodanik carson on millegi peale kade. Lihtsalt ta on mitu korda vihjand JazZi hobipoele ja ei suuda sellest ikka mööda vaadata.

Teiseks soovitaksin natuke uurida, kuidas internetis kirjutama peaks. Pean silmas kirjavahemärke, suuri algustähti jms. Lihtsalt see jätab Sinust palju parema mulje, kui sa korrektselt kirjutad.

Minul pole ka eesti keel suurem asi, kuid suurt algustähte ja kirjavahemärke tunnen.
[i]Kyosho MP777 WC-E[/i]

carson
Postitusi: 23
Liitunud: 11.01.2011 15:23
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas carson » 09.03.2011 17:31

kui sul midagi tarka pole öelda mine ja parem tee koolitööd homseks ära. :) :) :) :) :)

Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Re: smartech, nutech

Postitus Postitas JazZ » 09.03.2011 18:55

carson kirjutas:kui sul midagi tarka pole öelda mine ja parem tee koolitööd homseks ära. :) :) :) :) :)
Prooviks selle jagelemise siin nüüd ära lõpetada.

Carson käis täna mul poes külas ja ma usun et asjad said selgeks räägitud. Ta mingil põhjusel eeldas, et mina oleksin pidanud olema see kes talle siin foorumis alaforumit oleks pidanud pakkuma. Paraku nii pidi need asjad siin kunagi käinud ei ole ja vaevat et käima ka hakkavad. Ma seletasin talle üsna pikalt kuidas ja miks asjad on nii nagu nad on, seega probleem peaks olema lahendatud.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

Vasta