Kutsun kõiki appi!!

Postita siia juhul kui ei leidnud muud sobivat kohta kuhu postitada.
Vasta
Maikkel
Postitusi: 82
Liitunud: 26.07.2010 20:22

Kutsun kõiki appi!!

Postitus Postitas Maikkel » 18.12.2012 13:39

Hey!
Kutsun kõiki appi, kellel vähegi on selles kurikuulsas Facebookis konto.
Nimelt tegu on ühe järjekordse Jaga, laigi ja võida üritusega. Kuid see erineb sellepoolest, et seal tuli ise pilt üles panna ja seal on REAALNE võimalus võita mul see peaauhind, pean vaid kõvasti vaeva nägema.

Peaauhinnaks siis Asuse läppar. Ning Too asi on räme vajalik mul koolitee lõpule käimisel. Siiani jaura nagu kilplane koolis ringi.

Palun minge sinna pildile ja pange "LIKE" Ja "Share"
Meie pildiks on siis see suur grupp Nende puust postidega verandal kus kõigil säraküünlad on!!


" onclick="window.open(this.href);return false;

Suured tänud kõigile kes vähegi viitsivad!

Kasutaja avatar
426f
Postitusi: 200
Liitunud: 08.02.2011 22:44

Re: Kutsun kõiki appi!!

Postitus Postitas 426f » 18.12.2012 19:58

kurat sa oled siin foorumis ka oma likede korjamise skeemiga.10000 liket koos siis saab hakata oma fb kontol müüma reklaami ja selleks tehakse mida iganes

Maikkel
Postitusi: 82
Liitunud: 26.07.2010 20:22

Re: Kutsun kõiki appi!!

Postitus Postitas Maikkel » 21.12.2012 18:34

Läheks veits veel abi vaja, tahan kõige rohkem like, share ja kommentaare kokku korjata. Praegu on ainult 1 pilt mis on Likede ja kommentraaridega ees, sheeridega juhin.

Seega, kui teil vähegi aega ja viitsimist on! :)

" onclick="window.open(this.href);return false;


Mu elus on palju tasuvamaid asju kui see likede kogumis skeem, ma ajan ainult seda läpakat taga! ;)
Ma alles eelmine nädal sain teisest foorumist teada, et selline skeem üldse olemas on.

Ning, see on ja jääb viimaseks korraks kui ma sellist jura jagan.

Äitäh kõigile siiski! :)

Kasutaja avatar
Grim Reaper
Postitusi: 1209
Liitunud: 02.12.2006 00:45

Re: Kutsun kõiki appi!!

Postitus Postitas Grim Reaper » 21.12.2012 20:12

Krt mine poodi ja osta. Kui ei jaksa siis mine nuia oma vanemaid.
Maikkel kirjutas:Mu elus on palju tasuvamaid asju kui see likede kogumis skeem, ma ajan ainult seda läpakat taga!
Siis mine palun toast välja ja aja taga palju tahad :lol:
Baltic champion 2015 Large scale 2WD
KONTAKT:555 628 95

Maikkel
Postitusi: 82
Liitunud: 26.07.2010 20:22

Re: Kutsun kõiki appi!!

Postitus Postitas Maikkel » 21.12.2012 22:33

Hülge möla suhu tagasi, tegu oli lihtsa ühekordse palvega.

Kasutaja avatar
edvin
Postitusi: 612
Liitunud: 05.01.2008 14:10
Asukoht: Tallinn

Re: Kutsun kõiki appi!!

Postitus Postitas edvin » 21.12.2012 22:45

Veel hülgemöla:
ehh noored noored, totalisaatoril mängimine või ühekäelise bandiidi vägistamine on statistiliselt nii umbes 1000x suurema võiduvõimalusega, kui mingi jura laikimine.
Las Vegases oleks iga kasiino ammu pankrotis, kui võidu tõenäosus oleks nii madal nagu 1:10. Rahvas ei tuleks sellisesse raharöövimise kohta. Antud juhul on võidu tõenäosus oluliselt veel masendavam.

Maikkel
Postitusi: 82
Liitunud: 26.07.2010 20:22

Re: Kutsun kõiki appi!!

Postitus Postitas Maikkel » 22.12.2012 22:44

Tõsi, olen ka ise täielikult teadlik sellest. Kuid konkreetne põhjus miks ma seda taga ajan.

1.Asus saab selle kampaaniaga reklaami, mis nende jaoks peamine, kui nad auhinda ei annaks, oleks see neile väga halb kajastus.
2.Tegu ei ole ka mingi maagilise "laigi ja jaga" juraga. Vaid määravaks saab lõpus kui hea pildi keegi reaalselt tegi ja seda otsustab žürii.
3. Mul tõesti on hea pilt, joppas sellega, tõesti on. Pilt mis vastab täpselt konkursi tingimustele.

Esikoha läppar maksab 600€
Ma väldin kõiki neid Laigi ja jaga asju ja ainukene põhjus miks ma sellest osa võtsin oli see, et ma nägin reaalselt head võimalust selles.
Kui asi läbi, siis annan siia ka teada kuidas sellega läks.

See siin ei ole kohustus, kui see põhjustab inimestes probleemi, et sinna neetud lõustaraamatusse minna, siis ma täielikult mõistan seda, 75% ajast see ei ole tore koht. Aga kahjuks 25% ajast on see elu normaalseks toimimiseks tänapäeva noorel vajalik koht.

PS! Ma ei üritanud sellega vaidlust alustada, see üleval on kõik lihtsalt minu arvamus. Ma mõistan, et niipalju kui on inimesi, niipalju on arvamusi!

NB! HÄID JÕULE KÕIGILE!! Nautige vaikust ja rahu ja olge tublid! :)

Maikkel
Postitusi: 82
Liitunud: 26.07.2010 20:22

Re: Kutsun kõiki appi!!

Postitus Postitas Maikkel » 18.01.2013 23:53

Suured tänud kõigile kes selle väikse vaeva ette võtsid!! :) Äitäh teile ja Äitäh asusele!!
Olallaa. Läks aega, mis läks, aga ka viimase konkursi võitjad on selgunud. ASUSe töötjatest koosnev žürii hindas ära konkursile saadetud tööd ja valis neist välja kõige loomingulisemad. Täname kõiki osalejaid selle eest, et tegite meie tuju heaks lõbusate, loominguliste ja peohõnguliste fotodega!

Häid töid oli palju, kuid auhindu vaid kolm ja seepärast tuli teha raske ja keeruline valik. Niisiis, tervitage ja õnnitlege võitjaid:

1. koht: Mihkel Siim
" onclick="window.open(this.href);return false;
2. koht: Kadri Vahtramäe
" onclick="window.open(this.href);return false;
3. koht: Merili Neidla
" onclick="window.open(this.href);return false;

Ka meie õnnitleme võitjaid ja võtame nendega lähiajal ühendust auhindade kättetoimetamise suhtes :) Kõigile teistele suur tänu positiivse energia eest ja olge ikka jätkuvalt meiega, sest üsna pea alustame juba järgmise konkursiga!

Olge siis tublid ja ärge pahandust tehke ;-D

Vasta