OS 28XZ odavalt...

Siia alla uudiseid laiast maailmast. Uute mudelite välja tulemise teated jne.
Vasta
Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

OS 28XZ odavalt...

Postitus Postitas lauri » 01.03.2008 15:18

Jäi silma, et OS 28XZ on väga odava hinnaga saadaval:
http://rc-mushroom.com/product_info.php ... s_id=13801

Olen sealt poest ka ise tellinud...
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

Kasutaja avatar
JANKO
Postitusi: 358
Liitunud: 01.07.2005 11:32
Asukoht: Tallinn/lasnamäe

Postitus Postitas JANKO » 15.06.2008 08:22

Lauri,kui kiirelt pakk kohale tuli ?

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 15.06.2008 11:11

On see OS siis millegi poolest palju parem, kui näiteks see:
http://www.hpi.ee/pood/product_info.php ... cts_id=453

Mitte, et ma millelegi vihjaks, aga muru ei ole alati seal rohelisem, kus meid ei ole. Kuigi võib esimesel vaatlusel nii tunduda...

Edit: OK, Lauri esimene postitus oli ilmselt mingi parema hinna kohta. Aga Jankole - Mushroomist olen ka kunagi tellinud, pakk tuli paari nädalaga, kui mälu ei peta.

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 15.06.2008 12:57

OS28XZ on öö-ja-päev selle SH engines LRP .28-ga - tõsiselt! Olen omanud kahte SH engines .28 ja nüüd OS-i .28. Karpa, jahutuspea konstruktsioon, üldine kvaliteet, sisemise laagri kuulide suurus jms. Olen OS-iga 4 võistlust nüüd sõitnud ja mootor pole siiani KORDAGI rajal välja surnud. Ainus miinus on kütusekulu, aga katsetasin juba 5.5mm venturiga ja sain Luigel 11m30s :lol: Sissesõit on 2-4Liitrit kütust, varem on ta täielik kütuseõgard, hiljem veidikene annab järele.

Tegelikult täna paneksin ise ka truggyle ikkagi .21 mootori peale, ainult kütusekulu pärast. 21 mootor kestaks kokkuvõttes vähem ja oleks veidi kapriissem. Pole muidugi 28XZ veel talle mõeldud ja soovitatud toruga proovinud, mul paras õgard torug mootori sabas.

RC-mushroomist tuleb odava pakiga (HongKong Parcel) kuskil 2 nädalaga pakk ära, reeglina 10-12 päeva. Kallim kaup üle 200$ või suurem/raskem tuleb ainult EMS-iga, mis maksab kuskil 35$+ aga tuleb ka 3-5 päevaga ära!

Välismaalt tellimiseks peavad vahest külmad närvid olema, eriti kui on vaja Eesti Posti tollideklarantidega suhelda... RC-Mushroomis pead esmatellimisel enda "õigsust" ka tõestama tõenäoliselt - foto id-st, krediitkaardist jms.
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 15.06.2008 13:08

Eestist saab ju letist mõlemaid mootoreid osta. Milleks see peavalu?

Hind HoBao Marguse käest - 4000kr. Hästi rääkides kindlasti kojutoodult ning koos kõigi vajalike õpetussõnadega, Kindlasti ka garantiiga (niivõrd-kuivõrd garantii kui selline asi üldse võistlusmootoril eksisteerub, ehk vähemalt tead, kelle poole pöörduda kui karpa komplektist puudu peaks olema)

Hind rc mushroomis $255+$35 transa + 18%km * dollari kurss (jämedalt 10)= 3422kr

Kas 578krooni on see number mille nimel ollakse tõesti valmis: kaks-neli nädalat asju ootama. Väntama 40+ kõnet päevas tollideklarantidele (Pistik.com foorumi kasutajate kogemused) Saama lõpuks toote, mille pakend on täielikult rikutud, ning mis on pakendist välja kistud (Einari viimane internetist tellitud automudel), kulutama enda närve ja kütust, et minna kuskile millegile järgi, viia kuskile mingisugused paberid jne-jne.

Ja kui nüüd hakkad rääkima, et ma nihverdan käibemaksust ära ja ümber ja üleüldse mu sõbrapoiss on tollideklarant siis oled sa lihtsalt jobu. MOTT
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Vasta