LAEVAMUDELLISMI 2020.a. VÕISTLUSKALENDER.
01.03.20. Tondiraba Huvikooli laevamudelismi võistlused noortele.
Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F-2B; F4-A;
ECO mini expert; ECO mini standard; vabaklass FREE 500 Järveotsa Gümnaasium
Järveotsa tee 31
Pavel Vedehhin 56455708
Toomas Torv 5045353
30.-31.05.20.
Narva NMK võistlused.
Eesti Noorte Meistrivõistluste 2.etapp.
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;
ECO mini expert; ECO-mini standard;
vabaklass FREE 500
Eesti Meistrivõistluste 1. etapp
F2-A; F2-B; ECO mini expert, ECO expert
Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp
ECO Expert
Eesti Meistrivõistlused vigursõidus F3E.
Juuniorid, seeniorid eraldi,
Vabaklass UNLIMITED Narva
Tatjana Baranova; 3593505
06.06.20. Viljandi Huvikooli võistlused.
Eesti Noorte Meistrivõistluste 3. etapp
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;
ECO mini standard, ECO mini expert;
vabaklass FREE 500
Eesti Meistrivõistluste 2. etapp
ECO mini expert, ECO expert
Eesti Noorte meistrivõistluste 2. Etapp
ECO Expert Viljandi
Olle Järvekülg
5571156
19.-21.06.20. Rahvusvaheline kestvussõidumudelite võistlus klassides:
FSR-V 3,5; FSR-V 7,5; FSR-V 15;FSR-V 27; FSR-V 35
Eesti MV kestvussõidumudelitele FSR-V
ECO mini expert, ECO-mini standard; ECO expert
Juuniorid, seeniorid eraldi
Toomas Torv
5045353
01.-02.08.20. Eesti Noorte Meistrivõistluste 4.etapp.
F2-A; F2-B; F4-A; ECO mini expert, ECO-mini standard; vabaklass FREE 500.
Eesti Meistrivõistluste 2. etapp F2-A; F2-B
Eesti Meistrivõistluste 3. etapp
ECO mini expert, ECO expert.
Noored ECO Expert
Eesti Meistrivõistlused kiirusmudelitele F1-E<1; F1-E>1.
Juniorid, seniorid eraldi. Tallinn, Pae park
Pavel Vedehhin 56455708
Toomas Torv
5045353
Eesti Laevamodellistide Liit:
Toomas Torv
Pavel Vedehhin
Maksim Pahomov
LAEVAMUDELLISMI 2020.a. VÕISTLUSKALENDER.
Re: LAEVAMUDELLISMI 2020.a. VÕISTLUSKALENDER.
rahvusvahelised :
22-24 mai leedu - TÜHISTATUD !
7-9 August kligi balti cup
19-24 juuli poola tehnshock laager noortele
9-15 august Itaalia MM
11-13 september minsk
22-24 mai leedu - TÜHISTATUD !
7-9 August kligi balti cup
19-24 juuli poola tehnshock laager noortele
9-15 august Itaalia MM
11-13 september minsk
Viimati muutis imelik, 06.05.2020 13:29, muudetud 1 kord kokku.
Re: LAEVAMUDELLISMI 2020.a. VÕISTLUSKALENDER.
TÜHISTATUD ! 30.-31.05.20. Narva NMK võistlused.
MUUDATUS: KLIGI 7-9 august.
MUUDATUS: 30.05 TREENING KÕPU TIIGIL, SÕIDAVAD KÕIK VÕISTLUSKLASSI MUDELID (NII PALJU KUI NEID TULEB)
ASUKOHT KÕPU TIIGIL : https://www.google.com/maps/place/K%C3% ... C3oECA4QBA
MUUDATUS: KLIGI 7-9 august.
MUUDATUS: 30.05 TREENING KÕPU TIIGIL, SÕIDAVAD KÕIK VÕISTLUSKLASSI MUDELID (NII PALJU KUI NEID TULEB)
ASUKOHT KÕPU TIIGIL : https://www.google.com/maps/place/K%C3% ... C3oECA4QBA