13.05.07 Massi dessant lätti

Teemad võistluste kohta
Vasta
Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

13.05.07 Massi dessant lätti

Postitus Postitas tomkar » 13.05.2007 23:47

Et siia siis muljed sellest läti rallist.
Minu lätti mineku otsus sündis Roogoja võistluste ajal... Nendelt võistlustelt Olavi juurde, kiire saun + söök (väga hea lasagnette - kadestage Olavit 8)) tuttu. 4:00 äratus, kola kokku ja punnu...
~400+km ja kell 10:00 kohal Jelgava all.
Lahe chill... esimene sõit, ponderit ei registreerinud mitte kordagi (muidu tuli sõit väga ilus). Viga pondri asetuses, fix ja fungas. Teine sõit, 1 ring kirja ja siis paak tyhi :lol:. Olin sõitnud sama paagitäiega, mille sisse panin enne roogoja viimast "eelsõitu". Kuid jah .. lätis kulub rohkem kytet.
Kolmandasse eelsõitu ei läinud (oli bena vähe kaasas ja kuna ring oli kirjas siis tegelesin parem akude laadimise ja lebotamisega (a, seal olid permanentsed raja mehhaanikud)
Finaali start 9'ndalt kohalt ... :(, mis oli natuke imelik aga kuna ma pole reeglites ja nende kohtade arvutamises kindel siis, mis seal ikka. Ainult 1 ring kirjas, ja kohti välja vaielda ei viici.
Kaks ringi sõitu ja olin teisel kohal läti/leedu Baja sabas ... Algul läks sõit kuidagi paremini sain sappa kuid siis soperdasin ära kuna hakkasin liiga vara suruma ... oleks pidanud ootama sabas viga ... pärast oli aga endal närv pysti ja vigu kogunes juurde ja järgi ma talle ei jõudnudgi - 2 koht.
Buggyde sõidust oli minu jaoks kõige põnevam 1/4 finaal, kus Tanel ja Rando omavahel pikalt pikalt tihedalt rebisid.
Kahju, et Tanelil finaalis erinevaid "tehnilised viperused" segama hakkasid. Aga arvestades, et 1) hilja starti; 2) 2x suremist; 3) lahtine rehv; 4) ratta vahetus - millest polnud tolku kuna peale läks samasugune "lahtine"rehv; 5) gaasi-servo surm .... siis 5 koht on ikka väga hea.

Rajast: väga lahe, hüppeid vaid 2 ja need kah paaris hyppena + sild üle raja. Kütust kulub palju kuna rada on väga kiire. Ütleme nii, et Roogoja stardisirge ja "uus" 2 lauget kurvi - sellises stiilis. Kallutatud kurvid olid ideaalse kujuga - sellised, et tark oli sõita selle seina peal, sai kiiremini. Kindlasti plaanin veel sinna minna.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 14.05.2007 06:40

Norin:
poolfinaalist räägid, veerandfinaale pole Lätis kunagi olnud.

Norin vol2:
Tannuga me ei rebinud vaid üritasime koos kiiresti sõita.
Viimati muutis RandoM, 14.05.2007 09:40, muudetud 2 korda kokku.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
uljaspea
Postitusi: 701
Liitunud: 04.05.2006 06:53
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas uljaspea » 14.05.2007 07:36

Panen õhtul pildid ka üles mis suutsin teha.
Sõidust nii palju, et ei ole vist nii kiiresti veel truggyga sõitnud, bagide kiirema ajani oli ~2 sekki aega ja truggydel olin eest ära 4 sekki.
Kahjuks ei ole mingit kohta kuna eelsõitudes olin küll parim aga finaali stardis olid problemid käivitamisega. Kõigepealt suri küünal siis startbox, kui siis lõpus käima läks, sain sõita 10 väga kiiret ringi ja rooliservo pani saba.
1/6 sõit oli lahe, loomulikult kahju, et Tomkari närvid ei pidanud vastu aga looda, et järgmine kord on läheb paremini.
Bagide sõitjad sõitsid nii kiirest, et vahes ei saanud arugi kes see on ja kuidas nii kiirest uuel ringil.
Loomulikult päevale pani punkti ja hea mälestuse bagi finaalis Taneli rehvi vahetus ehk siis katkine rehv vahetati välja katkise rehvi vastu :lol:
Sellest milline Taneli rehv oli on ka pilt, aga kannatust õhtuni.
Bagide võidu järjestus kuni 5 kohani (5 parimat saavad auhinna) auhinnaks ehk karikaks olid puidust puldid (saatjad)

1. Rando Mere
2. Edgards Cipans
3. Toomas Ramm
4. Kuldar Ilus
5. Tanel Torger

Soovitan kõigil järgmiseks etapiks lätti tulla, kui soovite teada mis tähendab sõita kiiresti.
Mina isiklikult jäin autoga ja enda sõiduga väga rahule.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 14.05.2007 09:46

Reminder to myself: Kui boksist karjutakse Rando tankima, siis pole mõtet veel kaks ringi boksist mööda sõita...

Võistlus oli vahva, kui kõik stardid nii õnnestuksid nagu finaalis oleks elu kui lill...
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
Tannu
Postitusi: 235
Liitunud: 02.04.2006 14:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tannu » 14.05.2007 20:16

:lol: ma pakun...parim võistlus !!!!! võitu ei tulnud,aga tegu oli tõsiselt kõva võistlus-päevaga. kogu meie porukas oli tase omaette :lol: ...lätlaste õudus-unenägu ja rehvi vahetusest ma pikemalt ei räägiks :lol: lahe oli ja nalja sai 8) 8)

JAN
Postitusi: 661
Liitunud: 22.07.2005 19:58
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas JAN » 14.05.2007 21:05

Võistlus lahe , kahju , et endal masin eelsõitude ajal alt vedas ja seega jäi rada natu võõraks . Kokku kümme trimmerit , niipaljudega ei ole kunagi koos võistelnud . See pilt oli pukist vaadatuna äge kui finaalis kümme mölakat rajale sööstsid , endal kehvasti vaid kuues koht , loodan, et veel Lätti . Ja veel ( kui neid bajasid ees ei oleks :cry: ) 8)

Kasutaja avatar
uljaspea
Postitusi: 701
Liitunud: 04.05.2006 06:53
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas uljaspea » 14.05.2007 21:07

Läti võistluse pildid http://picasaweb.google.com/mudelism/13 ... ALumeksCup
See kellel tekib küsimus miks mingi katkise bagi ja paistes jala pilt siis siin on seletus. Nimelt Jaanus astus Ahti bagile ette ja nii siis bagi ära lõppes.
Jaanus kas jalg on kipsis või jäi terveks?

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 14.05.2007 21:52

Lomba askeldas täna nii mis mühiseb. Kipsi teda veel valatud pole.

PS: Tanel, Kuldar, Margus, Jaanus, Ahti, Andres, Guido ja teised... Järgmine kord tolmutame nii, et Edgarsil ja truggys võimutsenud lätakatel tuleb nutumaik suhu. deal? Kuidagi kahju vaadata seda Edgarsit poodiumil :P
Viimati muutis RandoM, 14.05.2007 21:58, muudetud 1 kord kokku.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
JANKO
Postitusi: 358
Liitunud: 01.07.2005 11:32
Asukoht: Tallinn/lasnamäe

Postitus Postitas JANKO » 14.05.2007 21:57

jep,plätuga saan käija aga kinga ei saa vist nii pea jalga panna

Kasutaja avatar
Tannu
Postitusi: 235
Liitunud: 02.04.2006 14:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tannu » 15.05.2007 08:57

Janko...kahju,et nii juhtus :( saa terveks !!! ja Randoga olen nõus,et tuleb neile valu anda. 8) 8)

motokrosser
Postitusi: 892
Liitunud: 22.09.2005 13:01

Postitus Postitas motokrosser » 15.05.2007 12:48

JANKO kirjutas:jep,plätuga saan käija aga kinga ei saa vist nii pea jalga panna
Päris valus laks.Tundub ikkagi, et jalg võitis, kuigi jalg oli rohkem puru.Auto sõiduvõimetu (ilmselt), jalg aga töötab veel vaevu.

ahti
Postitusi: 138
Liitunud: 15.06.2006 23:18
Asukoht: siin ja seal

Postitus Postitas ahti » 15.05.2007 13:46

Kahju, et finaalis nii läks - polegi nii lühikest finaali ennem olnudki! Tundub, et mõnel mehel on raudjalg :?
Auto saab lihtsalt tagasi töökorda, jalaga ikka nii kergelt ei lähe!

Vasta