FG Modellsport (1:5 & 1:6 tavabensiinil võistlusautod)

Sinuhobi kommerts teadaanded. Klientide küsimused vastused.

Moderaator: Sinuhobi

Suletud
Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

FG Modellsport (1:5 & 1:6 tavabensiinil võistlusautod)

Postitus Postitas Sinuhobi » 13.09.2006 12:03

Balthazar Invest OÜ koostöös MTÜ Sinuhobi-ga pakub tavabensiinil ja kuni 29cc sisepõlemismootoreid kasutatavaid R/C mudelautosid mida juhitakse puldist
Meie valikus on Saksa tootja FG Modellsport GmbH autod kes sellel alal tegutsenud juba 20 aastat. Antud autodele on võimalik hiljem lisada võimsamaid mootoreid, amorte ja vahetades välja kere muutub ka teie auto välisilme. FG tooted on oma hinnatasemelt küll kallimad kui näiteks Eestis tuntud Nitro bensiinil sõitvad väiksemad 1:8 mõõtkavas masinad tootjatelt Protech, Traxxas, Tamiya, Kyosho, HPI kuid siiski on FG toodetel just midagi sellist mida on raske kirjeldada ja mida peab ise kogema.
Suurim FG masinate eripära on nende üüratu suurus ning tavakütuse (95 segatuna õliga 1:25) kasutamine mis võimaldab sõita ühe tankimisega järjest kuni 45 minutit.
Suureks plussiks arvame olevat ka FG autode viimistlemata kered mis tuleb igal autoomanikul ise värvida ja seega saate teha endale ise omanäolise masina mida kellegil pole ja mis eristub kindlasti masstoodangu hulgast.
Kokkuvõttes peaks see hobi huvi pakkuma rohkem pereisadele mis võimaldaks Teil veeta nädalavahetused koos sõprade ja lastega vabas looduses ja kaaslaseks just see hobi mis paneb Teid unustama oma igapäevamuresid ning võistlustel annab piisavalt adrealiini ja energiat uueks töönädalaks..

NB! Hetkel on väljaarendamisel ka Eestis võistlusklass 1:6 masinatele mille esmast võiduajamist on Teil võimalik oma silmaga vaadata WinterCup võistluste raames.

Pilt
Suurem siis meie oma :)
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Suletud