RC Sõjamängud

Sinuhobi kommerts teadaanded. Klientide küsimused vastused.

Moderaator: Sinuhobi

Suletud
Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

RC Sõjamängud

Postitus Postitas Sinuhobi » 02.03.2008 15:42

Pilt
Põhjus miks ma ka tankide alateema siia foorumisse lisasin on lihtne ............... eks ikka ja jälle see, et antud suured kuni 70 kilo kaaluvad isendid mis valmistatud plekist ja rauast on hakanud ülisuurt populaarsust koguma tänu sellele, et neil on hakatud kasutama meile juba tuntud bensiinimootoreid tavapäraste elektrimootorite asemel.
Pilt
Pilt
Väga hösti lahendatud süsteem bensumootori jaoks :
Pilt
Pilt
Viimati siis Saksamaal messil olles sain neid ka lähemalt uudistatud ja Ameerikast eklusiivtootjaga ka mõni sõna juttu puhutud ning saadud info üritaks ka siis Teile edasi anda.
Tankid mõõtkavas 1:6 ning puhas käsitöö ja reeglina kui see kuskilt eraisikust fanatilt osta kes väidetavalt on ka väiketootja siis sinu rõõmuks ja vaevaks jääb see ikkagi värvida ja kokku panna.
Panen enimlevinud mudelite pildid mis ei ole originaal mudelite omad aga annavad vähemalt ülevaate.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

TANK TULEB VIIMISTLEMATA KUJUL
Pilt

NB! Alati võib osta ka juba valmis kasutatud tanki mille hind jääb ilma elektroonikata ja bensiinimootorita 4500.00 EUR-i kanti. Võttis vist ahhetama ja ohhetama :)
Kuna RC sõda hakkab maailmas üha enam ja enam populaarsust koguma on mõeldud ka erinevate süsteemide peale mis teeks mängu palju nauditavamaks ja põnevamaks.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Tõelise sõjardist sõjamängude ja strateegiamängude fanati tankile on lisatud kuulipilduja mis tulistab plastmassist BB kuule millega on ette nähtud tabamused sõdurite pihta mis on samuti oma õiges mõõduskaalas ehk siis vastavalt tankile ja tanki enda kahuritoru võimaldab tulistada Paintpall värvikuule mis peaks hävitama tabamuse korral erinevaid objekte.

Ehk siis siin näha sõdureid mis selleks otstarbeks on võimalik lisaks juurde muretseda:
Pilt

Kas hakkas huvi pakkuma ?? Kui jahh siis hakkaks õige teem üle arutlema Trimmerdajate foorumis
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Suletud