RC-EST ja SINUHOBI esitlevad

Sinuhobi kommerts teadaanded. Klientide küsimused vastused.

Moderaator: Sinuhobi

Vasta
Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

RC-EST ja SINUHOBI esitlevad

Postitus Postitas Sinuhobi » 30.08.2010 00:07

RC-EST ja SINUHOBI esitlevad ....................
20081225173242787.jpg
20081225173242787.jpg (213.85 KiB) Vaadatud 3236 korda
Arvestades Eestis valitsevat majaduslikku olukorda mil palgakärpe üleelanud mudelist peab igakuiselt üle vaatama Hobile kulutatavad rahalised vahendid on RC-EST ja SINUHOBI jõudnud ühisele arusaamisele: Edasiviiv jõud harrastaja seisukohast ei ole mitte kallis mudel vaid sõiduoskused ja natuke vedamist.

Seega jääb ikkagi enamusel üles küsimus : KUI PALJU SEE HOBI MULLE KA EDASPIDI MAKSMA LÄHEB ?

Nutech RTR autod omavad Eesti turu jaoks baasvarustuses

*1 set 2.4GHz Radio + Rec
*2 pcs larger scale servo
*1 pcs Zenoah engine

Peale soodsa baashinna on ka varuosade hinnatase mõistlik ning peamine ka tõsiasi, et Nutech mudel ei vaja kohe algselt täiendamist tuhandete kroonide ulatuses mis tagaks muretu sõidurõõmu.

Olles ise sõitnud, tarbinud ja lõhkunud nii kalleid võistlusautosid kui ka tavalisi RTR mudeleid võin vast kinnitada ainult üht ........... katki lähevad nad kõik ühtemoodi ja selle eest ei takista neid mitte miskit peale lihvitava sõiduoskuse. (seega koolitaha peavad maksma kõik)

Kunagine Nitrokunn Tanel Torger alustas selle suvist Soome hooaega MCD 4wd buggyga kuid hooaja lõpus napsas ta poodiumikohtasid juba tuliuue ja tsipake muudetud Nutech 4wd buggy-ga (Loodame, et Tanel viitsib oma arvamusi ja võrdlusmomente ka siia postitada)

Olles ise terve suvise Off-Road etapi vahele jätnud ja seda peamistel põhjustel, et selgitada välja millega ma tahaks uuel hooajal sõita olen jõudnud arusaamisele, et ka minu uueks mudeliks saab olema Nutech 4wd buggy
Milline mudel ja millises varustuses ................ aga vot seda ma veel ei ütle :) kuid ma võin lubada et piisavalt tavaline :)

Peatselt täieneb uue tootjaga ka minu e-pood ning senikaua olen küsimustele meeleldi nõus vastama nii meilitsi kui ka telefoni teel.

Mõned autod juba ka koheselt kättesaadavad .......................

Tänan tähelepanu eest :)
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Vasta