HoBao WinterCup 1/6 TULEMUSED/RESULTS

Üldine off-road autode arutelu

Moderaator: petrolhead

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 22.10.2005 21:50

Võistlus peetud:

Kõigepealt tahaksin tänada kõiki sponsoreid: Liviko, kes andis meile lahkelt 2 kasti starterit võitjatele jagamiseks. Samuti HoBao ning HPI, kes annavad hooaja üldvõitjatele tuttuued automudelid. Ma arvan et minu suurimad tänusõnad lähevad Asko Berens'ile @ Elitec solutions (Just tema oli see mees, tänu kellele olid meil nii ahvatlevad karikad), Jouni Hiltunenile ning tema sõpradele, kes viisid võistluse ilma suuremate viperusteta läbi.

I would like to take this opportunity, to thank all the sponsors: Liviko, who gave us 2 boxes of Starter energy dring to pass on to winenrs. HoBao and HPI who both give a carkit to season winner. I personally think that Asko Berens from Elitec solutions is the guy we should all (above all the winners, ofcourse) thank for the nice trophies. I Think that Jouni Hiltunen and his team made a good effort and everything went smoothly at the races. A round of applause for them would be nice, but they wont hear you I'm afraid.


Meeldiv oli näha rekordarv võistlejiad nii põhjanaabrite, lõunanaabrite kui ka Eesti kodanike näol. Paljud neist lubasid ka järgmisele võistlusele tulla!

Minu võistlus:
Esimesed kaks eelsõitu jätsin vahele seoses vihmaga, oli kindel plaan too päev mitte sõita.
Kolmandas eelsõidus siiki kihutasin suht normaalseid ringiaegu kuni probleemid minu uunikummootoriga algasid.

Poolfinaal:
Hiline start (väga hiline start for that matter :D). Kui mootori lõpuks käima sain toimis asi nagu kellavärk, kuni momendini mil hetk tagasi peale keeratud küünal otsad andis (ilmselt oli nõks liiga lahja segu). Aga hüpped sain nö. puhtaks hüpatud (ehk sain teisest hüppest ka üle), mis tegi meele rõõmsaks. Poolfinaali tulemus oli vist seitsmes koht, peaaegu mitte sõitmise kohta isegi hea :P

Finaal:
Mina küll ei sõitnud, ent oli vaatamist väärt, 30 minuti lõpuks liikus ainult kaks autot, Soomlane (kelle nimi mul ei tule moment meelde), ning meie uus: "tulin-nägin-võitsin" mees Toomas Valdt, suurepärane saavutus. Kuigi pean nüüd kurbusega sulle teatama et kaotasid õiguse sõita hobi klassis. Samuti nagu Toomas Ramm.

On the whole oli väga kõva võistlus, ning asi toimis nagu kellavärk (võime monsteri esimese eelsõidu ära unustada. tegijail ikka juhtub).
Kohe avaldan ka saladuse, mis on see RC Bingo, millest ma rääkisin. Vihjeks võin öelda ainult niipalju et hakake tuletama meelde juppe mis võsitlsutel ära lõhkusite.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Taavi
Postitusi: 23
Liitunud: 03.10.2005 22:50
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas Taavi » 23.10.2005 09:25

Tänan toreda võistluse eest. Minu meelest oli kõik väga heal tasemel ja orgunni - hinne 5. Algul hirmutas mind see, et rajalt plehkupannud autol oleks olnud võimalus raja tagant jõkke ujuma minna, aga seda õnneks kellelgi ei juhtunud. Ka Jouni tuli kommenteerimisega kenasti toime. Et publiku jaoks asja huvitamaks teha, võiks autodele suuremad numbrid joonistada ja kommenteerimisel lisada ka autonumber. Eriti hea ja sellise ilma puhul väga vajalik oli muidugi suur katusega remondihall ning ka suur pukk. Väga meeldis ka ajakava ja selle järgimine. Tänan korraldajaid, oli tore ! vihmast hoolimata.

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 23.10.2005 09:39

RandoM kirjutas:Kohe avaldan ka saladuse, mis on see RC Bingo, millest ma rääkisin. Vihjeks võin öelda ainult niipalju et hakake tuletama meelde juppe mis võsitlsutel ära lõhkusite.
ootan huviga bingot kuna finaali kahjuks ei jõudnud tehn probleemide tõttu, pakun et vedrustuse osad saavad bingos popid olema ;) kas mujal kasutatakse ka sellist laudpiiret kogu raja ulatuses? seetõttu tahtis rada saada väga täpset sõitmist, eksimused võisid saatuslikuks saada. ootan juppe ja järgmist võistlust... oli vägev võistlus.

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 23.10.2005 10:57

Väga hea võistlus oli. Esiteks tõesti oli korralduse pool väga hea, kõik käis minuti pealt nagu ajakavas ka kirjas oli. Kommentaator Jouni tegi väga hästi oma tööd.
Esimesel eelsõidul tundus mulle rada ikka väga väga raske. Just nimelt need puit äärised. Teine eelsõit oli juba parem, kolmandat ei sõitnud kuna vaja oli vahetada 43tooth bewel. Finaali keskel hakkas juba rada vaikselt selgeks saama ja riskantsed kohad teada. Peamine oli ikka mitte puit äärised mitte puututa. Kaks korda tulid lahti rooli vardad ees aga õnneks enne seda stardi sirget nii et oli võimalus kohe boksi tulla.

Väga tublid korraldajad !
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 23.10.2005 11:03

Maru... et võistlus oligi siis nagu "meil soomes". Mind kui mitte oselejat täitsa huvitaks taas esmane edetabel, et kellel kuipalju siis neil võistlustel "õnne" oli..

Taavi
Postitusi: 23
Liitunud: 03.10.2005 22:50
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas Taavi » 23.10.2005 11:46

Tore oleks, kui saaks kuhugi internetti ka võistluste protokollid üles riputada.

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 23.10.2005 12:02

Rando kindlasti postitab need siia
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

asko
Postitusi: 186
Liitunud: 23.08.2005 21:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas asko » 23.10.2005 12:13

jäin väga rahule, väga hea korraldus ja huvitav rada. Puitäärised olid head, ei tekkinud probleemi, et vastassuunda sõidad ja kellegagi laupkokkupõrke tegid. Kuigi teravad puidust nurgad ja takistused rajal oleksid võinud olla ikkagi mingist teisest materjalist, kuidagi ümaramad ja pehmemad, näiteks kummist, liiga palju juppe jäi maha ja seetõttu ka palju katkestajaid.

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 23.10.2005 12:32

asko kirjutas:liiga palju juppe jäi maha ja seetõttu ka palju katkestajaid.
Hm.. kas siin eelnevad rõõmsad postitajad on need kel õnnestus enam vähem elusalt finishisse jõuda.. kas tähendab, et rajal on arenguruumi või tuleb antud rada võttagi nii, et selline SEE rada ongi..

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 23.10.2005 13:17

Väga täpselt tuleb sõidujoont sõita. Natukene liiga suure hooga kaldud valesti ja sõidad vastu piiret, siis võib masin katki minna.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 23.10.2005 13:41

ma väga hea meelega riputaks lõpptulemused, eelsõidutulemused ja ringiajad üles, aga minu läppar (arvuti mida kasutati ajavõtuks) on hetkel kuskil Pärnu kandis. Kohe, kui kätte saan tulevad ka tulemused.

Isiklikult mulle need puitääred meeldivad. Ei ole mingit probleemi vastassuunda sõitmisega ja mõistuse piires võib neid põrkamiseks ka kasutada. Bagiga oli boksi teen üpris keeruline sõita (peamiselt seetõttu et kõik mehaanikud ees olid), monsteriga ma võin ainult ette kujutada, kui kole see oli. Samas, boksides ei peagi ju kihutama, ning see on üks võimalsu kiiruse madalana hoidmiseks.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 23.10.2005 16:10

Nii mõnigi tatsas platsil koos video/fotokaameraga. Kas tohib neid pilte ka laiemale avalikksuele esitleda?
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
JANKO
Postitusi: 358
Liitunud: 01.07.2005 11:32
Asukoht: Tallinn/lasnamäe

Postitus Postitas JANKO » 24.10.2005 15:34

minu võistlus algas päris jubedalt,esimese eel sõidu ajal suutsin enda esi ratta alt ära sõita ja oligi"the end" võistlusega :cry: aga siis äkki selgus et on lootus auto korda saada kuna Anti lõhkus sama asja ära,viskasime kulli,kirja kumb meist saab sõitma minna,Anti võitis :cry:.Tuju oli nulli lähedane.Ennem finaali keeras Anti küünla pesast vindi maha ja siis oligi minul võimalus tema jupidega sõitma minna,auto aitas kiirelt kokku lappida tomkar (suured tänud :) ) ja lõpp tulemuseks teine koht :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Uskumatu lugu minu jaoks.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

HoBao-HPI WinterCup 2005/2006 1/6 tulemused/results

Postitus Postitas RandoM » 31.10.2005 20:29

"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
petrolhead
Postitusi: 29
Liitunud: 19.10.2005 21:30
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas petrolhead » 31.10.2005 23:34

Minu poolt ka kiidusõnad korraldajatele, oli hästi orgunnitud võistlus.
Raja koha pealt tekkis küsimus, et miks ei olnud rohkem hüppeid? ja boksisõidu tee oleks võind olla vähemalt poole laiem aga seda võib ka võtta kui pärnu raja eripära :wink: . Palju räägitud lauast servad on vägagi distsiplineerivad ja täidavad oma ülessannet täiega, aga mõned kriitilised nurgad võiks olla andestavamad(pehmenustega), muidu polnd viga migadi :D

Suletud