1. leht 1-st
Mis värk on?
Postitatud: 31.05.2007 20:57
Postitas sten94
Mul baggil on selline probla: panin mootori tööle käis umbes 5 sek. siis jäi seisma.tahtsin uuesti käima panna aga ei saand sest starter kiilus kinni.võtsin starteri lahti starter korras aga see võll kuhu starter käib see ei liigu.Milles viga?
Re: Mis värk on?
Postitatud: 31.05.2007 21:34
Postitas kpihus
sten94 kirjutas:Mul baggil on selline probla: panin mootori tööle käis umbes 5 sek. siis jäi seisma.tahtsin uuesti käima panna aga ei saand sest starter kiilus kinni.võtsin starteri lahti starter korras aga see võll kuhu starter käib see ei liigu.Milles viga?
Kepsud kottis ?
Kui mootor kiilus kinni (keeruta hoorattast), siis võib vabalt kolb või miskit muud seesugust mootori sees pilbasteks olla. Võta pea maha vaata mis toimub.
Postitatud: 01.06.2007 06:36
Postitas sten94
Ma olen mootori suhtes väga algaja.Aga mis see "pea" on ja kuidas ma selle maha võtan.
Postitatud: 01.06.2007 09:09
Postitas matu
Võta motor maha ja vaata kas sa hooratast keerata saad.
Pea on ribidest koosnev silindrikujuline(enamasti) osa mootori peal.
kui sa ülevalt vaatad siis seal on mõned kruvid millega pea maha kerrad.
Enne puhasta mootor väliselt ära.
Postitatud: 01.06.2007 15:55
Postitas Tannu
arusaamatuse ja suurema jama ära-hoidmiseks,oleks sul parem mootorit KOOS asjatundjaga teha.....neti vahendusel suht mõtetu teema,nii võid säästa tuhandeid kroone
