Wintercupi MT klassi võitja auhind

Üldine off-road autode arutelu

Moderaator: petrolhead

Suletud
Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Wintercupi MT klassi võitja auhind

Postitus Postitas tomkar » 21.10.2005 16:55

Mul on hea meel teada anda, et www.hpi.ee koostöös www.hpieurope.com -ga paneb välja Wintercupi MT klassi üldvõitjale Savage SS S-25 mootoriga!
Head võistlemise õnne kõigile!

I'm proud to announce that www.hpi.ee in cooperation with www.hpieurope.com is giving Savage SS with S-25 engine to Wintercup MT class overall winner!
Best luck to all on their races!

asko
Postitusi: 186
Liitunud: 23.08.2005 21:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas asko » 21.10.2005 17:56

väga lahe

frank40
Postitusi: 474
Liitunud: 20.06.2005 21:59
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas frank40 » 21.10.2005 18:17

Vot see on juba tase! FR

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 23.10.2005 15:48

Infoks veel nii palju, et mina (Antero Haljand) ja Tomkar (Toomas Kärner) ei osale auhinna võitmises. See tähendab siis seda, et edetabelist eemaldame meie nimed ja siis kes esimeseks tõuseb, saabki auto endale.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 23.10.2005 15:51

Ma ütleks seda Bagiklassi võitja auhinna kohta ka, aga ei tunne et oleks põhjust arvestades et ära ma asja niikuinii ei võida...
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 23.10.2005 16:15

Monsterimiehet mukaan! Oli kovan näköisijä autoja siellä. Mutta monstreiden määrä oli hieman huonompi! Taso ainakin näytti olevan kovaa monsteri puolella.
Tsitaat rc10.fi foorumist by bagiklassi võitja
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

asko
Postitusi: 186
Liitunud: 23.08.2005 21:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas asko » 23.10.2005 17:00

tõlgi, ei saa midagi aru

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 23.10.2005 17:27

Monsterimehed kaasa! Seal oli väga hea väljanegemise (Mitte iluduse vaid võisteldavuse poolelt) autosid. Neid oli kahjuks vähem (kui bagisid). Tase (või auhinnad?) paistis kõrge olevat!
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 23.10.2005 18:24

ups, alles nüüd pärast võistlust panin tähele mis auhinna peale sõidame :)
aga äkki keegi paneks tulemusearvestuse reeglid ka kohe kirja, et pärastisi mitmetimõistmisi ära hoida.

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 23.10.2005 18:27

Kindlasti peaks võistleja auto olema monster mitte truggy või stadium truck. Et masina saaks ikka monsterisõitja.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 23.10.2005 18:29

Mõtelsin seda temamaatikat: kas arvestus käib kohapunktide järgi, mis koht mitu punkti annab, kui AH ja/või TK on punktikohal kas nende punktid jäävad vahele (neid ei saa keegi) või jagatakse punktid nagu ei oleks AH-d ja TK-d võistelnudki?

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 23.10.2005 18:30

Arvestus on nagu arvestus. Meie punktid jäävad ikka meile. Lihtsalt auhinda pole võimalik meil võita.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 23.10.2005 19:07

Kõik võistlevad siiski Wintercupi üldvõidu peale. Juhul kui aga üks meist on esimesel kohal siis saab masina teise koha omanik. Juhul kui aga meile jääb aga lausa esimesed kaks kohta siis saab masina kolmanda koha omanik. See kuidas asi osavõistlustel käib tegelikult ei mängi rolli. Igaüks peab andma endast parima ja parim tulemus tagab suurimad auhinnad.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 23.10.2005 19:28

Ma olen nõus, et asi on läheb keeruliseks kuid seda ma võin vist kah juba ette ära öelda, et Hellfiret ei pea mina savagega ühekaaluliseks masinaks ja sellega võidetud punktid (juhul kui keegi nii talitab) küll arvesse ei tohiks minna. Pagi klassis on asi suhteliselt lihtne, seal ei ole selliseid arenguid ja ebaselgusi nagu MT's. Seal tõesti pole vahet kui palju keegi autosi vahetab. Mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et MT klassi HPI auhinnale tuleb teha eraldi arvestus, kus on kirjast milliste masinatega wintercupilt korjatud punktid lähevad arvesse ja millisega mitte. Hellfire ja MT2 pole kindlasti "Monster"Truckid ja need ei kvalifitseeru seni kuni see minu teha on. Buggy_to_MT conversionid (truggyd) pole samuti minu arvates Monstrid.

Kasutaja avatar
kapa
Postitusi: 156
Liitunud: 27.07.2005 20:08
Asukoht: Tallinn-Otepää

Postitus Postitas kapa » 24.10.2005 19:28

vääga võimaššš.
Loodan et järgmisel suvel kah midagi seesugust rabelemise eesmärgiks tuleb :D
55582183

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 24.10.2005 20:03

Mulle kui võhikule hakkab tunduma et siiski teatud seltskond, tüürib Winter cap-i auhinda MT klassis teatud suunitlusega(Savage)võistlejate kätte!

1/8 baggy on puhas rahvusvaheline võistlus klass.
Kõik mis üle jääb on siis olgu mis ta siis iganes ka ära ei ole ikka MT klass, või vahepealne.
Kui aga vahepealset võistlus klassi pole siis mõnest eelnevast postitusest teen järelduse, et ärgu parem proovima tulgu, nigunii me sinu tulemusi ei arvesta.
Võibolla saaks siis enne järgmist võistlust selle selgeks vaieldud, lugupeetud HPI.EE seltskond!

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 24.10.2005 20:11

Peale savagete on veel LST'sid (kokku peaks neid eestis kolm olema) ja Revo'd samamoodi. Kõik on võimelised võitma.
Nimeta siis kelle kätte see sinuarust peaks sattuma?
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
kapa
Postitusi: 156
Liitunud: 27.07.2005 20:08
Asukoht: Tallinn-Otepää

Postitus Postitas kapa » 24.10.2005 21:27

Ma küll ei näe põhjust miks ta ei peaks minema MT klassile.
Tegu ju siiski MT klassi autoga, mis klassi ta siis ikka minema peaks, bagidesse?
Kuid kui vaadata bagide või 1:10 klassi pilgust, siis tunnevad nad kindlasti väheke puudust, sest miks nemad ei võiks saada midagi sellist.
See mudugi aitaks teistel klassidel, eriti 1:10 klassil, taset üleval hoida, et oleks ikka modivatsiooni. Midagi nad võiksid ju ikkagi saada, onju, aga kas peab siis HPI.EE see varustaja olema kes kõikidele klassidele auhindu muretseb? HPI.ee teeb niigi kõvat tööd et endaga ja muude muredega hakkama saada. Tublid olete!

Aga midagi peaks veel välja mõtlema, et klasside vaheliste auhindade tasakaalu enam-vähem võrdsustada.
Tavai kutid pead kokku...Teeme korjanduse? Mul raha pole, kes laenab... :D
55582183

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 24.10.2005 22:41

Kapa, bagivennad saavad muide Hyperi. Nii et ainukesed kes ilma jäävad on need 1:10 jt.
Tegelt on auhinna väljapanijate asi, mis kriteeriumide järgi seda jagatakse. Aga ilmselgelt ei tohiks see olla väga piiratud ring ja samas peaks ikka mingid reeglid ka olema. Ebaselged reeglid tekitavad pingeid ja solvumisi, eriti kui auhinnad on veidi suuremad kui karikad :)...

Kas ja kuidas naabrite juures Soomes ja Lätis MT piiritletud on? Eesti Meistrivõistluste sarjas oli MT piiritletud veel 1:8 ning veel mõned tehnilised nõuded (http://www.modelcar.ee/57.php), näiteks miinimumkaal ja ratta minimaalne läbimõõt.
Viimati muutis antia, 25.10.2005 05:58, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
kapa
Postitusi: 156
Liitunud: 27.07.2005 20:08
Asukoht: Tallinn-Otepää

Postitus Postitas kapa » 24.10.2005 22:46

nende reeglitega ei tohiks liiast kaugele minna kaa jah

aga 1:10 peab siis kah midagi välja mõtlema...paneks raha kokku ostaks NIKKO :D
55582183

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 24.10.2005 22:52

kapa kirjutas:aga 1:10 peab siis kah midagi välja mõtlema...paneks raha kokku ostaks NIKKO :D
no kui neid võistleks mingi kriitiline mass (no vähemalt üle 3-e) siis võiks ju auhinnata küll? Nikko on norimine aga ntx mingi uuem pult võiks täitsa ok olla.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 24.10.2005 23:14

Mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et MT klassi HPI auhinnale tuleb teha eraldi arvestus, kus on kirjast milliste masinatega wintercupilt korjatud punktid lähevad arvesse ja millisega mitte. Hellfire ja MT2 pole kindlasti "Monster"Truckid ja need ei kvalifitseeru seni kuni see minu teha on. Buggy_to_MT conversionid (truggyd) pole samuti minu arvates Monstrid.

Vot seesama tekst teeb mind nõutuks, mitte jutt mingitest 1/10 klassi masinatest!
Kui on 1/8 mastaabis, pole baggy ega MT,on Truggy aga temaga sõidetud punktid arvesse ei lähe.
Tundub et väljavalitute seas on eelistus siiski juba tehtud!
8)

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 25.10.2005 07:45

... rääkigem siis suud puhtaks. Eks seda otsustab peakorraldaja..
Viimati muutis ranno, 25.10.2005 10:29, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 25.10.2005 10:11

Palun ärge saage valesti aru. Kas on suurte monstrite (losi, savage, revo) mehed süüdi, et truggydele ja stadium truckidele oma klassi pole? Samas on ju ilmselge, et eelnimetatud masinad omavad selgeid tehnilisi eeliseid buggy rajal ringi aegu sõites võrreldes "tõeliste" MT'dega. Mina sooviks siiski, et MT klassi auhind läheb ikkagi MT'le sõltumata sellest, et MT klassis lastakse võistelda ka kõigil ülejäänutel. Asjaolu et buggy klassis lihtsam on tuleb sellest, et buggydele pole tehniliselt peajagu üle konkurente ja selle klassi definitsioon on lõplik ja tänu sellele pole praegust MT klassi võimalik võrrelda buggy omaga. Lisaks: kui nüüd näpuga joont vedama hakata siis praeguste wintercup'i välja öeldud reeglite alusel võiks isegi mõni buggy mees tulla ja selle auhinna ära noppida - pole ju mitte midagi, mis seda välistaks.
MT klassi auhind on edendamaks võistlushuvi MT sõitjate seas. Et tuleks välja rõhkem "suuri" monstreid.
Siin kostub ühelt poolt, et "ei tohi üle reguleerida" ja teiselt poolt "selline segadus tekitab vimma". Nii jääb juba vaikselt tunne, et ükskõik mida teed, ikka on halvasti. Tundub, et järgmisel korral tasuks öelda vaid: "anname ära auhinna (see_ja_see) oma äranägemise järgi võistlussarja lõpus".
Olge nüüd ausad, kes peab truggy't monstriks... või MT2'te?
Tegu pole sooviga auhinda kellegi kätte mängida - tulge "monstriga" (tundub, et peame tegema omapoolse reeglistiku, mis on meie arvates monster) ja teil on täielikult aus konkurents seda auhinda võita. Kui aga tulete selgelt mitte MT'ga ja teie ainukeseks vabanduseks on "aga buggy see ju pole" siis mina ütleks, et tegu on lihtsalt kiusu või lausa ahnusega kui siis hakata rusikatega vastu rinda prõmmima ja nõudma enda masina MT'ks nimetamist. Mitte_buggy ei_võrdu MT, Not buggy does not equal MT, !buggy != MT. Nüüd oli kolmes keeles see, mida ma öelda olen tahtnud aga ei suutnud varem vist piisavalt selgelt seda teha.
Mul pakkuda välja "demokraatlik" lahendus. Iga masin/masina_tüüp tuleb MT klassi eri_auhinnale (karikatest sõltumatu) võistlemiseks ülejäänud kvalifitseeritud võistlejate poolt heaks kiita.
Ise pakun välja, et kohe oleks kvalifitseeritud: Losi, Revo, Savage. Nüüd kui keegi tahab tulla MT2'ga ja kui näitks 51% eelnimetatud masina omanikest (kohalolevad võistlejad ainult lähevad arvesse) on sellega nõus siis nii olgugi. Selline süsteem tagab selle, et kõik saavad võrdselt koheldud ja peaks lakkama igasugune jutt teemal "sokutatakse auhinda".
Kindalsti aga võin juba öelda seda, et selline eestlaslik kiun inimeste pihta, kes üritavad asja paremaks teha ja lisada asjale rohkem põnevust omab oma mõju ja järgmine kord saab auhinna välja panemine olema VÄGA reguleeritud ja diskussiooni võimalus minimaalne.
Igal ühel tasub mõelda enda sees järele: Kas sa tunneks, et sinult on midagi ära võetud juhul kui poleks üldse masinat välja pandud? Kas sa võistleks ikka? Kui vastused on "ei" ja "jah" siis nüüd kisa tõstes näitad välja lihtsat ja selget kadedust.

Kasutaja avatar
kapa
Postitusi: 156
Liitunud: 27.07.2005 20:08
Asukoht: Tallinn-Otepää

Postitus Postitas kapa » 25.10.2005 12:45

Selles suhtes küll õigus, et tuleb osata ikka vahet teha klassidel. Puhtatõuline MT on ikka teine asi kui buggyst või muust lennukist välja ehitatud suurte ratastega monster
55582183

TnX
Postitusi: 9
Liitunud: 15.07.2005 00:45
Asukoht: Tallinn/Saue

Postitus Postitas TnX » 26.10.2005 00:26

Ise enam mudelist ei ole (aga kunagi tahaks tegelikult uuesti olla) aga kurat, tomkar ajab jumala õiget rida. Ta pakub auhindu ja teie nurisete veel. Kui midagi ei meeldi, siis palun väga, ärge ostke oma hellfiresid ja MT2'sid, ostke parem Savage, Revo või LST. Tõesti, pisut sitt lugu on nendel, kes ostsid juba ennem ja just selle mõttega, et osaleda MT klassis. Kui ei meeldi ja ikka ajate oma jonni, tehke siis endale oma truggy vms klass ja pange ise auhinnad välja. Igatahes, mina olen ette õnnelik selle inimese üle, kes võidab endale nii suurepärase auhinna nagu välja pakutud...

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 26.10.2005 13:01

Täiesti sponsori oma asi, kellele ta oma auhinnad välja paneb. Viisakas oleks siiski see, et tingimused oleksid enne täpselt teada, mitte ei hakataks neid välja mõtlema peale hooaja lõppu stiilis "sa sõitsid ühel võistlusel eelsõidud keskdifriga, järelikult pole meie mees".

Kui piiranguid teha auto tehniliste näitajate järgi, tähendaks see lisaks korraldajapoolsele tehnilisele ülevaatusele ka "auhinnaülevaatust". Kas te olete selleks ikka valmis?
Järgneb kindlasti jutt, et "ega me nii peeneks ka asja ei aja blabla", aga sorry, tegelikult te seda just teete.
Mõelge siis juba valmis:
-milline täpselt peab olema auto ja sõitja, et kvalifitseeruks?
-kuidas toimub ikkagi teie punktiarvestus? Arvestage, et hooaeg on pikk ja mõni kodanik võib selle jooksul ka autot vahetada, ehk sõita nt. 1 võistluse "illegaalse" ja ülejäänud legaalse autoga. Kuidas tema punkte arvestatakse? Kui see "illegaalse" autoga võistlus maha arvestatakse, siis kuidas arvestatakse teistele punkte sellel osavõistlusel?

you get the point...

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 26.10.2005 13:14

Jah, punktide arvestuse pool saab üle vaadatud ja paika pandud.
Selles osas küsin endale infoks (kuna esimese etapi ameltikke tulemusi pole veel näha kuskil), kes saavad wintercupil punkte? on see esimesed 6, 10? peab finaali jõudma selleks et saada? Millised on need tingimused? peab finaalis vähemalt ühe ringi saama? Jagage kogemusi ja teadmisi.

Kasutaja avatar
Margus
HoBao.ee
Postitusi: 116
Liitunud: 03.07.2005 09:38
Asukoht: Tallinn, Õnne tn, tel 510 6522

Postitus Postitas Margus » 26.10.2005 15:03

Ma arvan,et punktiseis tuleb nädala lõpus kuna Rando on vist töövisiidil Soomes.

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 27.10.2005 19:18

Randost ja Wintercupist ma ei tea, aga suht rahvusvaheline tava on, et:
a) selleks, et finaali(desse) saada, tuleb eelsõidus tulemus kirja saada. Tulemus siinkohal tähendab ühe ringi läbimist, ainult stardijoonelt ülesõitmisest ei piisa. Tulemust pole=>finaale ei sõida. Meil siin on lastud ka eelsõidutulemuseta tegelasi finaali, ega seegi iseenesest keelatud pole, kui nii on kokku lepitud. Mis me siin konnatiigis ikka kiusame neid, kellel niigi kehvasti läinud on :)
b) kõik, kes finaalidesse on saanud, loetakse võistelnuks ja on ära teeninud koha lõpuprotokollis koos sellega kaasnevate punktidega. Finaalis tulemust kirja saama ei pea.

Reeglina saavad sarivõistlustel kõik osalejad punkte. Kui näiteks punktisüsteem on 20-17-15-14-13-jne., siis 17. koht ja edasi saavad kõik 1 punkti. Mulle endale meeldib rohkem süsteem, kus sellist olukorda ei teki. Onroadis kasutame viimastel aastatel 50-47-45-44-43... punktijaotust, minuarust toimib hästi.
Vahel antakse TQ (ehk parima kvalifikatsioonitulemuse) eest üks lisapunkt, Inglismaal nt. on see popp, a neil on muidu ka vist pisut keerulisem süsteem.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 27.10.2005 20:02

Hmm, selge ... Ma natuke juba lootsin, et kuna üksgi mitte tõeline "MT" finaalis ringi täis ei saanud, et siis pole ka kellegi "punktidest ilma jätmist" kuna oli "vale" masin. njahh ... Mulle oli nagu meelde jäänud, et punktide saamiseks tuleb vähemalt 1 ring finaalis kirja saada aga eks ma siis mäletasin valesti.

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 27.10.2005 20:17

ollo kirjutas:Reeglina saavad sarivõistlustel kõik osalejad punkte. Kui näiteks punktisüsteem on 20-17-15-14-13-jne., siis 17. koht ja edasi saavad kõik 1 punkti. Mulle endale meeldib rohkem süsteem, kus sellist olukorda ei teki. Onroadis kasutame viimastel aastatel 50-47-45-44-43... punktijaotust, minuarust toimib hästi.
selle 50-47... korral tekib on väga suur vahe kui näiteks ühel etapil osaleda ei saa, sellist vahet järgmiste osavõistlustega tagasi teha on suht võimatu. kui just ei rakendata süsteemi 3 parimat 4-st vms. sama on isegi keeruline 20-17-15 korral...

Herkki
Postitusi: 239
Liitunud: 21.06.2005 13:46
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Herkki » 27.10.2005 22:24

Wintercupil saavad punkte kõik, kes on finaali jõudnud (on teinud eelsõitudes vähemalt ühe ringi), finaalides tulemust kirja saama ei pea. Kasutatakse 50-47-45-44-43... punktijaotust. TQ eest saab 2 lisapunkti.

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 28.10.2005 07:52

Nu siis on selge... kuna ma esimesel võistlusel ei saanud osaleda, siis seda punktivahet ma enam tagasi ei sõida ja võin rahuliku südamega oma auto kevadeni ära pakkida.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 28.10.2005 09:13

Nooh, ega see nyyd nii kah ei ole ... ma poleks yldse selles kindel, et kõik teised saavad osaleda kõikidel võistlustel. Suvisel sarjal mina ei osalenud kah teatud/lubatud arvul võistlustel.
Ma pole veel märganud, kas Wintercupil lähevad kõik sõidud 6'st arvesse või võetakse 1 või mitu nõrgimat tulemust maha lõpptulemuse arvestuses?

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 28.10.2005 09:26

rahu Ranno, ootame kuni Rando on soomest tagasi ja avaldab saladuse Wintercupi punktiarvestuse kohta.

Herkki
Postitusi: 239
Liitunud: 21.06.2005 13:46
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Herkki » 28.10.2005 16:24

Rando ütles, et arvesse läheb kuuest võistlusest neli. Niiet Ranno, sa ei pääse võistlemisest.

JAN
Postitusi: 661
Liitunud: 22.07.2005 19:58
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas JAN » 28.10.2005 20:18

Kas meil hakkabki nii asi võistlustel välja nägema ,et Rando ütles ,Rando arvas , Rando otsustas ,või oleks juba aeg mingid reeglid olemasoleva etapi kohta välja riputada . Ei saanud seekord ise kah osaleda ,teaks kas on järgmistele võistlustele mõtet tulla .

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 30.10.2005 01:04

newsflash: enamus teist nagunii ei saa seda Savaget ega Rando väljapandud Hundaid, nii et võite rahulikult ahjul edasi lesida :P
Kuidagi naljakas suhtumine, et kui auhinda pole lootust saada, siis parem vedelen kodus... ma tean ka mõnda sellist inimest, õnneks ise nende hulka ei kuulu. Minu jaoks on automudelism hobi... paljude jaoks tundub raske töö olevat (vihjamata konkreetselt kelellegi siin threadis sõna võtnud või mittevõtnud tegelasele).
Mitte, et ma tahaksin sellega õigustada sarjareeglite puudumist, aga maailmas on ka olulisemaid asju.

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 30.10.2005 11:14

Tundes ennas sellest natuke puudutatuna, siis pigem on minu probleemid:
1. Olles ka muus asju üsna aktiivne inimene ja võistluskalendrit ei taheta avalikustada, siis ei saa ma asju ette planeerida, a võibolla on mul lihtsalt prioriteedid paigast..
2. Nagu aru sain, lõhkusid Pärnus "laud-rajal" paljud autod, siis puht praktilistel kaalutustel jäävad need etapid vahele ja säästangi Savage raha ise kokku :wink:
3. Punktiarvestussüsteem oli ka senini avalikustamata.. - see huvitas paljusid teadmaks oma võimalusi..
4. Kui ma peaauhinda ullult himustaks, siis ma kümne küünega rabeleks osa võtta, aga ma pigem toon välja punkte, mis segavadki niisama fun-nimist...

Olgem ikka sõbrad edasi, aga asjusse selgust tahaks saada.. :idea:

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 30.10.2005 13:53

Kõik vägagi pädevad argumendid, mis siin ikka vaielda. Kalender ja puktisüsteem peaksid küll olema avalikud juba aegade algusest.
autosid lõhkuval rajal sõitmine on muidugi igaühe enda otsustada, mina rajahaldajana teeksin kõik võimaliku, et rada oleks ohutu nii pealtvaatajatele, võistlejatele, kui ka autodele (ja just selles järjekorras).

Ranno, sa siis laenad mulle viimaseks 5 etapiks oma monsterit, teeme ühest kaks? :P

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 30.10.2005 14:38

Teeme kolm :wink: OT: Seda ma tegelikult kartsingi, et tegelikult tahad hoopis sina seda Savaget :wink:

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 30.10.2005 23:21

Ühesõnaga:

Reeglite puudumine on minu error ja võtan selel 100% omaks, samuti tulemuste puudumine. Selel asja üritan homme ära organiseerida.

Punktid jagunevad

1. 50
2. 47
3. 45
4. 44
5. 43
...
TQ (Eelsõitude kiireim) + 2 punkti. Nii nagu eelmine aasta. Arvesse läheb samuti 4 võistlust kuuest (nagu eelmine aasta). Kalender puudub vaid sel lihtsal põhjsuel et pole saavutanud täielikke kokkuleppeid rajaomanikega (radu on meil Eestis ju õige mitu!) ning mul endalgi pole veel selge kuidas võistlsed Tartu/Tallinna/Kose/Pärnu vahel jaotuma peaksid.

Reeglitesse ei kirjuta ma midagi spetsiifilist vaid pigem guide-line'd. Samuti ootan HPI.EE'lt täieliku nimekirja autodest millega saab (või siis ei saa) võistelda Savagele, seejuures palun ära märkida ka lubatavate modifikatsioonide hulk. Lõpptulemusena vahet pole kes auto saab. Kõik teavad, kes oli tegelikult kiireim. MT klass kui selline tähendab Wintercupi raames ka truggysid. Neile ei tule vähemalt see aasta eraldi võisltusklassi. 1:10 pole samuti ametlik klass, kui keegi tahab aga nendega sõita siis on neil see võimalus MT klassis.

Minu isiklik arvamus, mis pole kuidagi seotud wintercupiga: Auto eelis ei tohiks olla mingi argument. PRO bagimudelid on ka enamasti paremad kui RTR versioonid. Nevertheless on võimalik nendega hea sõitja korral väga edulsielt teistele kannale astuda, samuti saab savagest väikse ehitamise ja pädeva autojuhi korral truggydele korraliku vastase. Pole küll päris kohane võrdlus, aga nagu vanasõnagi ütleb. "Si**ast saab ka saia teha".

Olev: Hundai vms on automark, millega kannatab ka üpris edulsielt (ja odavalt!) kulgeda, võistlusspordiks ei kõlba. Buggy klassi võitja saab HoBao Hyper 8 PRO võistlusmudeli ja võitja on minu arvates see kes kogus aasta jooksul nelja parima etapiga kõige rohkem punkte, sõltumata sellest kas ta Kihutas Hyperiga või Duratarxiga.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 09.11.2005 11:57

Auhinnaks olev Savage SS S-25 mootoriga.

Suletud