Traxxas E-Revo 1/16

Üldine off-road autode arutelu

Moderaator: petrolhead

Vasta
Marks
Postitusi: 2
Liitunud: 25.02.2012 21:47

Traxxas E-Revo 1/16

Postitus Postitas Marks » 25.02.2012 22:40

Tere!

Traxxas E-Revo 1/16 harjavaba
Kas kellelgi veel on sellise autoga kogemusi. Mul on selline olnud nüüd käes u.kuu aega, millest sõita olen ainult kokku vbla 3-4 tundi saanud. Mõlemal korral on asi lõppenud miskit servo jamaga.

Marks

jyrxx
Postitusi: 5
Liitunud: 03.06.2011 22:04
Asukoht: Tabasalu, Harjumaa

Re: Traxxas E-Revo 1/16

Postitus Postitas jyrxx » 28.02.2012 21:36

Tere,

Mul on kogemust Traxxas Summit vxl 1/16 -ga, mis on sisuliselt sama masin, ainult teise kerega ja väiksed erinevused veermikus (tagasild).

Üks servo on saba andnud, eks sai siis uus pandud. Olen lugenud, et palju kasutatakse mingeid 3-nda tootja servosid (Turnigy), kuna originaaliga pidi palju jamasid olema. Traxxase oma on aga veekindel - praegu talvel näiteks hea, pakib kogu veermiku ja sassii lund tihkelt täis aga peale sõitu pane ainult sulama ja oota kuni ära kuivab. Potensiaalsed servo probleemid on ilmselt see hind, mis tuleb veekindluse eest alla neelata.

Minu masina jama on, et aeglasel kiirusel kipub "kinni kiiluma", see on miski esc (kiiruseregulaatori) jama. Plaanis on castle creationi esc peale aretada, need pidid olulisemalt sujuvamad olema.

Keskdiffer sai vahele pandud, hakkas oluliselt paremini kurve võtma ja ei tõsta enam nina maast lahti.

Plaanis on veel plasti asemel võimalikult palju alumiiniumit vedrustusse aretada, edevamad (minu silma jaoks) rattad ja mingi kere värvimisega kätt proovida.

Kaugemas tulevikus lipo-akud ka, kahe lipo akuga paralleelis pidi ligi tunni jagu sõiduaega välja venitama.


Jürks
Traxxas mini Summit vxl

Vasta