Kas sooviksid rohkem onroad saali-trenni / võistlusi?

Üldine On-Road autode arutelu
Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Kas sooviksid rohkem onroad saali-trenni / võistlusi?

Postitus Postitas lauri » 06.11.2008 22:12

Kas oleks huvilisi, kes sooviks rohkem onroad saali-trenne?

Teoorias ja ehk ka praktikas oleks see uuel aastal võimalik, kui "kriitiline mass" inimesi sellest huvitatud on. Et trenn huvitavam oleks, võib ju teha ka mingil kujul mini-võistluse trenni lõpus - näiteks parim kahest sõidust vms.

Ning kas oleksid ka nõus näiteks trennide eest ette maksma? Täna võib ju toredalt trenne soovida, kuid kui hiljem päriselt kedagi kohale ei ilmu, on ka jama...

Minu seisukoht:

Rohkem saali-trenne: JAH
Nõus trennide eest ette maksma: JAH

Jätke siia oma postitus ja arvamus asjast :!:
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

Kasutaja avatar
Zebra1188
Postitusi: 1246
Liitunud: 07.10.2006 10:05
Asukoht: Keila
Kontakt:

Postitus Postitas Zebra1188 » 06.11.2008 22:23

Loomulikult oleks huvitatud.Kuid ausalt Sauele küll ei viitsiks koguaeg sõita :)
HB Cyclone D4
HB Cyclone TC

HPI & Hotbodies Team
---------------------------
Never knock on Death's door: ring the bell and run away! Death really hates that!

sandman1111
Postitusi: 20
Liitunud: 01.07.2008 22:31

Postitus Postitas sandman1111 » 06.11.2008 23:07

Olened kindlasti mis see hind on? Kui see eriti killer ei ole ja keegi mind hiiult sinna viitsib vedada siis vastan jah kõigile küsimustele.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 07.11.2008 00:56

Zebra1188 kirjutas:Loomulikult oleks huvitatud.Kuid ausalt Sauele küll ei viitsiks koguaeg sõita :)
See postitus lihtsalt peab olema nali. Ei viitsi koguaeg Uugametsa taha sõita - saan aru. Aga Saue on ju samahästi kui Tallinna linnaosa.

Mulle isiklikult praegune tempo sobib. Rohkem läheks vägistamiseks, mis muidugi ei tähenda, et ei võiks teha. Kahepäevased võistlused või pikemad trennipäevad oleks pigem superlux.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 07.11.2008 03:33

Ok, täpsustan oma tõstatatud teemat. Nimelt kui tahta miskit saavutada, siis tuleb rohkem trenni teha. Lugesin Soome foorumit ja seal mehed teevad mõnes kohas isegi mitmel päeval nädalas trenni. Tavaliselt ühel päeval nädalas iga nädal trenn. Ehket kui on tahtmist ja viitsimist, on võimalik sõita! Meil loomulikult tegijaid vähem ja elu nii ilus pole. Kui keegi tahaksi trenni teha rohkem, võimalust pole...

Siin teemas tahaks konkreetselt teada saada, kas ja mitu sõitjat tahaks konkreetselt rohkem trenne ja oleks seda ka näiteks ettemaksu tegemise kaudu kinnitama.

"võib ju, tore oleks, tehke, saue on kaugel..." hetkel ei aita :wink:

"mina tahan, kindlasti peaks, olen nõus kasvõi suveni ette maksma" hetkel aitaks...

Momendil tundub, et mina oleks ainuke :roll:
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

Kasutaja avatar
Toomased
Postitusi: 307
Liitunud: 07.09.2008 08:51
Asukoht: Laagri

Postitus Postitas Toomased » 07.11.2008 07:41

Meie tahame,kindlasti peaks,oleme nous suveni ette maksma. :P
yokomo b-max 2, team associated b4.1, team associated rc8

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 07.11.2008 10:07

Mina oleks pigem nõus tegema pikema trennipäeva, praegune 5 tundi koos rajaehituse / ülesvõtmisega on vähe. Tihedamini käia eriti ei viitsiks, mu elu ei koosne ainult autodega mängimisest...

Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Postitus Postitas JazZ » 07.11.2008 10:25

Lauri mõte on muidugi ilus ja ma oleksin nõus nii maksma kui sõitma ka nädalas rohkem kui 2 päeva, AGA Pärnust Tallinna sõita ma küll ei viitsi nii tihti. Sama kehtib ka Rando pakutud 2 päevaste võistluste kohta, siis te mind seal ei kohta enam tõenäoliselt.
ollo pakutud pikem trennipäev on hea mõte, praegu ongi nii et ma ei näe erilist mõtet selle paari sõidu jaoks mis teha jõuab Tallinna sõita...
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 07.11.2008 11:22

Ideaali poole tuleb püüelda :wink: Kui meil oleks rohkem trennipäevi, siis oleks võimalik rohkem trenni teha. Kindlasti ühel trennil osalejate arv väheneb. Hetkel on iga kuu üks trenn, mis tähendab et see päev tuleb kindlasti mudelismile pühendada. Kui iga kuu oleks kaks trenni, saaks ise valida, kummal päeval trenni minna... või mõlemal, kui muud elu pole :lol:

Wishful thinking... Ideaalis võiks trenn olla näiteks ühe päeva õhtul
ja teise päeva hommikul-päeval. Üks raja ehitus ja mahavõtt - kahel päeval trenn. See oleks ehk võimalik siis, kui meid umbes 3x rohkem oleks.

Kahel päeval võistlemises ei näe ka mina mõtet. Meie võistluste formaat on ju igati õige ja mahume kenasti ühe päeva sisse ära (varu on tunni jagu küll, mis hommikul kasutamata).

Pikem trennipäev oleks ehk hea kompromiss ja kõige ratsionaalsem moodus sõiduaja suurendamiseks. Hetkel moodustab trennipäevast raja ehitus-lammutus ka liiga suure protsendi...

Tänasel päeval saab ühes kuus rajal sõita kokku ligikaudu:
7x6min = 42min trennis
10 + 3*5 + 3*5 = 40min võistlusel
Üpris vähe...
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 07.11.2008 12:23

Külm faktid isajänesest on sellised, et sauel meil mingist kahest päevast juttu ei ole. Seal on 6 päeva nädalas iganädalased trennid hilisõhtuni ja ainus saadaolev päev on pühapäev.
Just rääkisin Saue koolihalduse juhatajaga ja pretensioone neil sügisel meie kohta ei ole olnud, nii et nad on nõus meid ka järgmisel aastal välja kannatama. Hinnad praeguse info järgi ei muutu, ehk saalirent on 280 EEK/tunnis terve saali eest või 140 EEK poole saali eest.
Kui pikendada trenniaega, siis kui pikk see olla võiks? 8-tunnise trennipäeva hind poolikus saalis näiteks tuleb koos teipidega kusagil 1400-1500 krooni, mis tähendab 100-eeguse hinna juures vähemalt 15 inimese vajadust. Kord kuus on ilmselt võimalik see inimeste arv täis saada, aga kas ka 2 korda?

Ma ise pooldaks pigem ühte pikemat trennipäeva, kui kahte 5-tunnist.

Võistlustest: kui huvi on, võib võistluspäeva õhtut tunni või kaks pikemaks venitada, siis jääb hommikul trenniaega ka. Praeguse rahvahulga juures peame muidu kell 11 juba raja kinni lööma, nii et trenniaega jääb alla tunni...

Kasutaja avatar
Tõnu2
Postitusi: 668
Liitunud: 29.04.2007 20:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tõnu2 » 07.11.2008 13:54

Ma arvan, et kõigile kaugemalt käijatele oleks parim varjant pikem trennipäev ja üks kord kuus.

Kasutaja avatar
Mindstorm
Postitusi: 180
Liitunud: 19.06.2006 18:10
Asukoht: Harku

Postitus Postitas Mindstorm » 07.11.2008 14:00

Muidugi oleks tore kui iga pühapäev oleks võimalus trenni teha olemas aga kindlasti ma iga kord ei osaleks.

Vahel (nagu ka seekord) on kahjuks just see pühapäev juba muude oluliste asjade jaoks broneeritud ja jääbki trenn saamata mul.

Aga isiklikult pooldan jah pigem ühte ja pikemat trennipäeva.

Mis puutub kellaaegadesse siis see kuni 18:00 variant tundub igati hea jällegi olevat. Saab õhtul veel midagi muud asjalikku teha.
Mugen MBX-5T ProSpec | LRP .28 Spec 3
Mugen EMBX-5T | RC Product Design | NEU 1515 1.5D/F 2700KV | Mamba Monster
Schumaher Mi3.5 | Nosram ISTC+17.5
Align TRex 450SE V2 | GY401+S9257 | HT65MG
Savage X, HPI E-Firestorm
Futaba 3PK | Spectrum DX7 2.4GHz

meph
Postitusi: 433
Liitunud: 08.01.2008 10:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas meph » 08.11.2008 21:56

Minu kaks senti antud teemasse oleks kah alustuseks pikema trennipäeva poolt. Saaks hommikul veits kauem magada kasvõi :D

Nimelt kipuvad WinterCup'i etapid jääma sama nädalavahetuse laupäevale ja pühapäeva varahommik kipub päris süsi olema :)

olerex
Postitusi: 659
Liitunud: 17.09.2006 13:53

Postitus Postitas olerex » 08.11.2008 22:03

Kindlasti pikemad päevad!
Jonas Nahkor

Team Xray

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 09.11.2008 01:34

Ok, tundub et hetkel õigustaks pikem trennipäev end igati ära...

Küll aga võiks siis näiteks järgmisel talve-hooajal mõelda mitme trennipäeva peale :roll: Mitmed meist vist mõtlevad, et kui on trennipäev, siis pean sinna minema. Ja kui on kaks, siis pean kahel päeval kuus trennis käima. Tegelikult aga annab mitme trennipäeva olemasolu just valida - täna ei viitsi, lähen järgmine nädal. Korraldaja peab muidugi "täna viitsijate" käest piisava kassa kokku saama. Ehk siis mitme trennipäeva olemasolu annab valikuvõimalus. Käin igas trennis või jätan ühe vahele ja ikkagi jõuan korra kuus trenni teha!
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 09.11.2008 18:15

Nu tänase päeva põhjal ei kannata küll ei pikemaid ega tihedamaid plaane teha, vähemalt osalustasu tõstmata... selle eest oli rada suhteliselt tühi ja sai rahus kihutada (kuni järgmise palgini):D
Aga ma loodan sügavalt, et tänane päev oli selles mõttes pigem erand ja võtame siis järgmise aasta plaani pikemad trennipäevad. 10-17 näiteks? Või 10-18?

Kasutaja avatar
uljaspea
Postitusi: 701
Liitunud: 04.05.2006 06:53
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas uljaspea » 09.11.2008 19:12

Täna oli isadepäev ka :D

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 09.11.2008 19:54

Minu vabanduseks on sel korral lihtsalt minu sõitjakonditsiooni mittevastavus raja suurusele.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

frank40
Postitusi: 474
Liitunud: 20.06.2005 21:59
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas frank40 » 09.11.2008 20:45

Tartu Klubi on ka soovi avaldanud raja saamiseks, koht täitsa olemas. Puudu on pisiasi, raja materjal nimelt(mistra vaip võib ka pruugitud olla).FR
+37256150139

meph
Postitusi: 433
Liitunud: 08.01.2008 10:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas meph » 09.11.2008 23:53

Minu vabanduseks on telefoniaku tühjenemine isiklike patareide laadimise ajal öösel ning sellest kaasnev ärkamine kell kaks päeval :)

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 10.11.2008 09:13

Mina usun samuti pigem pikemasse päeva ja võimalusel ka üle saali sõitmisse. Selliseid pisikeste sutsakate pärast ei ole endalgi viitsimist teinekord kohale tulla. Rääkimata siis kaugema nurga meestest.
Asjaolu, et mitme päeva puhul "ei pea ju iga kord" kohal olema ning saab päeva valida vähendab kohe osavõtjaid igalt konkreetsel korral.
Pikem päev, ajavõtt, üle saali.
Minu seekordne puudumine seisnes väga väsitavas laupäevas.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 10.11.2008 09:51

Suurel rajal oleks muidugi way lahedam trenni teha, aga ma kardan väga, et selleks pole piisavalt tegijaid. Siis peaks kindlasti osavõtutasu tõstma, mis praegusel majanduslikult raskel ajal ei ole kindlasti kõigile meelepärane tegu (ja vähendab võibolla omakorda neid, kes tulla tahaksid).

Kui palju oleks neid kodanikke, kes sõidaks pigem suures saalis ja maksaks 100 eegu asemel 150 või 200? 8 tundi suurt saali koos teipidega maksab ~2700 raha, pooles saalis sama aeg ~1400 raha.

Samuti võtab suure raja mahapanek ja ülesvõtmine 2x kauem aega, mis omakorda vähendab "kasulikku" trenniaega. Eriti, kui suur osa seltskonda loivab kohale siis, kui rada maas ja haihtub sujuvalt ammu enne, kui pidu läbi.

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 10.11.2008 10:13

Minu meelest oli eilne poole saali raada täiesti ok. Ringiajad modis 9s ja stockis 10s. Kuna sõitjaid suhteliselt vähe, siis mahtusime ka koguaeg kenasti ära. Suurema osalejate arvu puhul võib ehk kitsaks minna, kuid siis annab ju näiteks putukad ja 1:10 eraldi sõitma paluda.

Suure raja eest 2x rohkem maksta tundub küll minu jaoks hetkel ebaratsionaalne. Pigem selle arvelt pikem trennipäev või midagi muud teha... SUURE trennis osalejate puhul õigustaks, kontsentratsioon ühele raja m2-le tuleks väiksem :wink:

Trennis väikese ja võistlusel suure raja puhul on muidugi tobe see, et peab pinionit vahetama kord suuremaks ja teinekord jälle väiksemaks - mõttetu lisatöö :lol:
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 10.11.2008 10:27

Lauri - sul on liiga lahja mootor, kui pinioni vahetama pead, mina ei vahetanud :)

Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Postitus Postitas JazZ » 10.11.2008 11:08

Ma oleks pigem suure raja poolt, eriti siis kui saaks nii et rada oleks sama mis järgmisel võistlusel. See 50 või 100 krooni rohkem ei muudaks nagu enam asja kui arvestada palju see kõik nagunii maksab... Sama raja puhul oleks muidugi hea kui trenn oleks võistlusele eelneval nädalal, aga tõenäoliselt see ei sobiks kõigile...
Teeks veel ühe ettepaneku, äkki saaks teha nii et oleks võimalik tasuda ülekandega, maksad kuu alguses ette ära ja siis lähed lihtsalt käed taskus ja sõidad. Regamis leht on meil ju ka olemas nüüd, nii et ei tohiks eriti keeruline olla enne võistlust vaadata üle kes maksnud on ja need juba kirja panna. Nii saaks kokku hoida ka seda aega mis kulub raha kogumisele ja regamisele... ja sõitjad saaksid oma autoga tegeleda, mitte ei peaks all järjekorras seisma.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 10.11.2008 11:21

Jazz - see tegelikkuses ei hoia aega kokku, vaid lihtsalt liigutab selle kuluva aja kuhugi mujale. Teades, kelle kaela liiguks see maksnud tegelaste kontrollimine, nimekirja ettevalmistamine ja hommikune "aga ma ju maksin, miks mu nime kirjas pole" tegelastega jahumine, olen mina isiklikult sellele väga vastu.
Võistluspäeval on lihtne, tuled kohale, maksad raha, saad sõitma. Üle paari minuti ei ole mul kunagi õnnestunud seal järjekorras seista.

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 10.11.2008 11:54

Jazzi ettepanek tõi välja huvitava pointi. Kui trenni rada oleks sama mis järgmisel võistlusel, siis see annaks ehk veel lisamotivatsiooni trenni tulemiseks!

Trenn oleks ka rohkem "nagu päris" võistluste treening. Saaks üritada auto seadet konkreetse raja jaoks sobivamaks putitada (rõhk sõnadel "saaks" ja "üritada") :wink: Vähemalt ei peaks nõrga mootori puhul ülekannet võistluspäeva hommikul ja eelsõitudes valima.

Sellest vaatenurgast tasuks ehk kaaluda suure raja tarbimist trennis.
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 10.11.2008 12:28

Sentimeetripealt samamoodi ei suuda me nagunii rada maha panna, kui me just mingit ägedat mõõtmismetoodikat ei leiuta. Enamvähem võibolla küll, aga kas see on piisavalt hea tulemus :)

Aga OK, oletame, et üritame trenni teha suures saalis ja samal rajal, millel tuleb järgmine võistlus. Kas me saame kokku 14 sõitjat @ 200 EEK/nägu või 18 sõitjat @ 150 EEK/nägu, et see asi ennast ära tasuks?
Minul isiklikult ei ole ka probleemi maksta 200 EEK trennikorra eest, võrreldes muude kuludega (katkised jupid, isiklik aeg), on see 100 krooni olematu summa, kasu ja sõidumõnu kordades suurem, aga kindlasti on inimesi, kellele see ON probleem. Eriti putukaklassi sõitjad, kelle üldkulud on tüki madalamad, ja isa-poja tiimid, kelle trennimaksud on kahekordsed... 200 krooni eest saab juba peaaegu naisega teatrisse minna.

Hetkel pikema trennipäeva, suure saali ja sellest tuleneva kõrgema osavõtutasu poolt hääletanud (või sellega nõus olnud) kodanikud:
1. Jazz
2. Olev
3. tomkar (va. maksud) :D
4. Martti
5. olerex
6. meph
7. randoM
8. Lauri
9. Toomas
10. Kusti

Kui me saame siia rivisse veel 10-15 nime, siis on sellel mõttel ka mingit kaalu, muidu jääb see "oleks-paneks-teeks" kategooriasse. Me võime ju mõned üksikud korrad seda kulu katta teiste, paremate päevade arvel, aga kogutulemusena peaks tegevus siiski jätkusuutlik olema. Kooliga tuleb leping teha kalendriaasta peale ette ja sellega peaks novembri lõpuks ühele poole saama, seega ma paluks siia alla postitada oma nõusolek kodanikel, kes on nõus maksma trennipäeva eest 200 krooni, saama selle eest suure saali, 8 tundi aega (miinus rajaehitus ja koristus, ehk ~6.5 tundi puhast trenniaega), sama rajaprofiili, mis järgmisel võistlusel JA ka kohal käima, mitte puuduma pooled korrad, sest sisemine pea on palju suurem, kui välimine ja kainestusmaja uksed avatakse alles kell 11.

Veel üks asi, mida ma tahaks rakendada igal juhul, ükskõik, kas suures või väikses saalis: kes tuleb siis, kui rada valmis ja läheb enne, kui rada üles võetud, maksab +50 krooni. Süsteem lihtne: hommikul, kui alustame rajaehitusega, läheb seinale valge leht, kuhu kõik rajaehitusel abiks olijad saavad oma nime kirja panna. Juhtoina poolt vabalt valitud hetkel enne rajaehituse lõppu võetakse see paber seinalt maha ja pannakse tasku. Raha korjamise hetkel maksavad kõik, keda nimekirjas ei ole, trennimaksu +50 krooni. Kes on nimekirjas, maksavad trennimaksu +25. Peale rajakoristuse lõppu saavad kõik, kes selleks ajaks pole jalga lasknud, 25 krooni tagasi. Kogu puhvet. Erandi olen nõus tegema kodanikele, kes elavad Saue linnast rohkem, kui tunnise autosõidu kaugusel (vaidluse korral on otsustav hääl minu TomTomil).

Edit: nimekirja muudetud
Viimati muutis ollo, 11.11.2008 19:44, muudetud 3 korda kokku.

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 10.11.2008 12:32

lauri kirjutas:Suure raja eest 2x rohkem maksta tundub küll minu jaoks hetkel ebaratsionaalne. Pigem selle arvelt pikem trennipäev või midagi muud teha...
Ämm öö äää... pigem on see minu seisukoht ja nime eelmisest listist võib maha võtta ;) Lihtsalt Jazz'i point suure raja kohta oli huvitav. Eilse osalejate arvuga +5 ei tasuks küll suure raja kasutus ära.

NB! Putukemehed ju peavad oma putukaringrajasõite iga reede, niiet neil Sauel trenni vajadus tunduvalt väiksem. Seepärast neid Saue trennis ka tõenäoliselt väga tihti ei kohta. Küll võiks muuta seda asja näiteks mingi minivõistlus vms trennipäeva lõpus!
Viimati muutis lauri, 10.11.2008 12:33, muudetud 1 kord kokku.
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

meph
Postitusi: 433
Liitunud: 08.01.2008 10:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas meph » 10.11.2008 12:32

Mina eelistaksin ka trenniaega, mis oleks nädal enne võistlust. Seda juba puhtalt praeguse WinterCup'i ja trenni samal nädalavahetusel olemise pärast. Kui ikka terve laupäev hommikust õhtuni on praktiliselt miinuskraadides ringi jahutud, siis pole teab mis tahtmist ennast pühapäeval üldse liigutada ;)

Ja nii info mõttes... oleksin nõus selle 50-100 krooni rohkem maksma, kui suur rada trennis oleks.

Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Postitus Postitas JazZ » 10.11.2008 13:25

Kui ollo tulemis ja minemis jutt nüüd minu kohta käis, siis ma pean tunnistama, et ma olen tõesti vist viimased 2x varem ära läinud (hiljaks ma pole küll kordagi jäänud). Põhjus on ka lihtne, kui pool tundi varem lahkumine on andnud mulle kasvõi pool tundi vähem pimedas maanteel sõitmist siis olen ma seda ka kasutanud. Kui te selle maksustada tahate siis ma saan aru ja olen nõus ka maksma. Kuigi see tundub nagu raha andmine selle eest et keegi teine Su eest "musta töö" ära teeb...
Minu ettemaksu teema oli tegelikult just selle mõttega, et ma maksaks ette ära ja kui mul siis mis iganes põhjusel pole võimalik kohale ilmuda, oleks vähemalt saali rendi kulud kaetud ja keegi ei saaks näpuga näidata et tema tahtis suurt saali ja näed nüüd ei ilmu kohale.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 10.11.2008 13:34

Minu arvates on praegune treeningule kuluv aja hulk mõistlik. Eriti arvestades viimasel pühapäeval kohal olnud tegelaste hulka.

Selleks et masinat seadistada, kas oleks mõistlik hoopis pikendada võistluspäeva hommikust vabatreeningu aega ja jagada see kuidagi putukas/stock/modi/off-road gruppide vahel, mitte et kõik sõidavad samal ajal?

Veel on ettepanek et kas järgmise aasta kalenderplaan võiks ka lähiajal mingi kuju omandada? Muud tegemised tahavad planeerimist.

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 10.11.2008 14:35

jazz - sinu kohta käis pigem see "rohkem kui tunnise autosõidu kaugusel" jutt :D

Anti vihje vabatrennile on ka väga õige ja üks kuri plaan on küll pikendada võistluspäeva tunnikese jagu & kasutada see aeg hommikuseks vabatrenniks. Klasside kaupa selle tegemine on samuti väga arukas tegu, seni on see tegemata kontrolliva organi vähesuse tõttu (iseseisvalt see ei kipu toimuma, ka kellaajad seinal millegipärast ei aita). Olen palunud võlusõrm akaveril integreerida selliste asjade väljahüüdmine oma trennitarkvarasse, aga vaba ajaga on temal täpselt samuti nagu kõigil teistel liiga headel inimestel, keda kogu aeg alatult ära kasutatakse.

Kasutaja avatar
Toomased
Postitusi: 307
Liitunud: 07.09.2008 08:51
Asukoht: Laagri

Postitus Postitas Toomased » 10.11.2008 18:48

Seda pyhapaeva ei tasuks vist vaga etaloniks votta isadepaeva tottu.Isegi lahkusime selle parast varem. :oops: Hommikul aitasime ehitada kyll ja tavaliselt ka koristada.Ja Wintercup roovib kindlasti hulga vasinud mehi.Selle poolest oleks 1nadal enne,parem.Samas puruks soidetud juppe yhe nadalaga hankida raskem kui mitte voimatu. Aga see voib-olla puudutab ainult mind. :roll:
yokomo b-max 2, team associated b4.1, team associated rc8

olerex
Postitusi: 659
Liitunud: 17.09.2006 13:53

Postitus Postitas olerex » 10.11.2008 19:08

Võibolla ei arvestata mind onroadimaailmas veel täisõigusliku kodanikuna kuid kuna elan mõne minuti kaugusel Sauest, mul on kaks onroad autot ja kange tahtmine onroadi kui spordiga tegelema hakata, siis võib minuga kindlasti pühapäeva hommikuti arvestada. Trennis olen kohal nagu 5 kopikat ja need 200 krooni ei hakka mind küll takistama.

Sel korral polnud mind modiga debüteerimas kuna käsil oli varahommikune projekt "kuidas lipo akud paisuvad"
Jonas Nahkor

Team Xray

Kasutaja avatar
Zebra1188
Postitusi: 1246
Liitunud: 07.10.2006 10:05
Asukoht: Keila
Kontakt:

Postitus Postitas Zebra1188 » 10.11.2008 20:06

Pikem päev oleks isegi parem lahendus ja ka see lisa 100.- selle eest ei ole suur asi.
Seega sinna "listi" võib ka mind lisada.
Seekord jäi ka minul asi vahele tänud isadeäeva ja eelnenud WC pärast :)
HB Cyclone D4
HB Cyclone TC

HPI & Hotbodies Team
---------------------------
Never knock on Death's door: ring the bell and run away! Death really hates that!

Kasutaja avatar
uljaspea
Postitusi: 701
Liitunud: 04.05.2006 06:53
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas uljaspea » 10.11.2008 21:24

Zebra1188 kirjutas: Seekord jäi ka minul asi vahele tänud isadeäeva ja eelnenud WC pärast :)
Kõht oli lahti või :lol: :twisted: :lol:

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 11.11.2008 11:01

7. RandoM

Vajadusel võib ka mingi osa ette maksta.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 11.11.2008 14:15

8. lauri

Oleksin küll pigem kahe poole-saali trennipäeva poolt, kui ühe terve-saali trennipäeva poolt kuus (sama hind!)... kuid poolt tuleb igal juhul olla :wink: Vajadusel maksan ka ette.
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

Kasutaja avatar
Toomased
Postitusi: 307
Liitunud: 07.09.2008 08:51
Asukoht: Laagri

Postitus Postitas Toomased » 11.11.2008 18:28

9.Toomas
10.Kusti
yokomo b-max 2, team associated b4.1, team associated rc8

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 15.11.2008 11:42

Kas detsembris ei toimu Eestis midagi? Vähemalt treeningut?

Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Postitus Postitas JazZ » 15.11.2008 11:45

antia kirjutas:Kas detsembris ei toimu Eestis midagi? Vähemalt treeningut?
Kusjuures jah, üks trenn enne läti võistlus ei oleks paha...
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 15.11.2008 13:31

Detsember on traditsiooniliselt olnud vaba, sest enamusel on igal nädalal mõni jõulu- või muu üritus, aga põhimõtteliselt ma võin koolist uurida, kas meil oleks võimalik üks päev saada.

Kui palju näiteks 14.12 oleks trennihuvilisi? Anti, Jazz, olev, veel keegi?

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 15.11.2008 13:40

Huviline. Kindlasti ka kohal, aga seal on jällegi see eelmise päeva küsimus.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 15.11.2008 14:17

Hm... et vinterkup. Kas 7.12 oleks populaarsem päev?

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 15.11.2008 14:32

Seal on muidugi see asi, et kellele meeldib kalal, kellele rattaga sõitmas käia.

Mina olen nõus 14.12 trenni eest ka ette maksma, isegi kui ma järgmisel päeval täielik laip olen ja kohale ei veere. 7.12 hindan suuremaks võimalusi, et tegelen alternatiivsete hobidega.

Põhimõtteliselt ei ole ju ka vahet. Trenn toimub siis kui toimub ja kohale tulevad need kes saavad/tahavad. Mina isiklikult aga eelistaksin liigelda tempos nädalavahetus mudelismi ja nädalavahetus midagi muud, mitte poolitada.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 15.11.2008 14:46

Trenni poolt :!: Eelistaksin ise 14. kuupäeva, kuna ehk jõuab selleks ajaks uut kama kohale, mida testida. Pea-asi, et trenn toimuks, kuupäeval polegi väga vahet.

On ehk teada, milline rada seal lätis tuleb? Ehk õnnestuks midagi sarnast maha panna?
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

meph
Postitusi: 433
Liitunud: 08.01.2008 10:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas meph » 15.11.2008 15:32

Minu eelistused on igatahes trenn sellisel nädalavahetusel, kus wintercup'i ei ole. Tulija tahaks üldjuhul olla küll. Samas kui eelmine päev WC on, siis ei julge küll eriti kaugeleulatuvaid lubadusi anda.

brr
Postitusi: 24
Liitunud: 01.03.2008 11:32
Asukoht: Kadrina

Postitus Postitas brr » 15.11.2008 21:56

11.Bruno. Ja detsembris trenn huvitaks ka.

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 15.11.2008 21:58

mina olen ka nõus detsembris trenni tegema ja see ette maksu idee oleks suht pädev

Vasta