Onroad rada soomes

Üldine On-Road autode arutelu
Vasta
Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Onroad rada soomes

Postitus Postitas JazZ » 25.07.2006 09:10

Kus see rada täpsemalt asub? Mingi weebileht on ka?
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Onroad rada soomes

Postitus Postitas ollo » 25.07.2006 10:09

JazZ kirjutas:Kus see rada täpsemalt asub? Mingi weebileht on ka?
Missugune on SEE rada?
Mulle teadaolevad kasutatavad asfaltrajad Soomes on Vantaa, Hyvinkää, Kuusankoski, Kouvola, Laukaa ja Vaasa, mingil määral tegutsetakse vist ka Uusikaupunkis ja Turus, kuigi need on sellised poolkõvad variandid.
Esimesel neljal olen ise sõitnud, kõik on "pandavad", endale meeldivad kõige rohkem Kuusankoski ja Vantaa, need on uuema kattega (Vantaa vist 3a vana, Kuusankoskil on uus rada sellest kevadest) ja sobivad ka profiililt touringule paremini. Hyvinkää ja Kouvola on vanad, 1:8 autodele projekteeritud rajad, väga kiired. Hyvinkää on ainus, millel sõiduradasid eraldab muru, teised on kõik asfaltplatsile maalitud. Hyvinkää rada on kõige rehvisõbralikum.
Laukaal sõidetakse ainult elektriautodega (rada asub elurajooni ja sadama lähedal), Vaasas ka nitroga, kuigi rada ise on pisike. Nendel kummalgi ma käinud/sõitnud ei ole.
Hyvinkää ja Vantaa rajad on tasulised, Kuusankoski olemuselt tasuta, Kouvola vist ka tasuta, aga värav käib lukus.

Kasutaja avatar
JazZ
Fast Hobbies
Postitusi: 1104
Liitunud: 10.06.2005 13:23
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 9 korda
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Postitus Postitas JazZ » 25.07.2006 10:34

Mu küsimus läks natuke nihu, vabandan. Küsimus oligi et kus need rajad asuvad, sain vastuse ja tänan :)
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu

Vasta