MÜÜDUD: Paat - uus - brushless - vesijahutus - 740mm pikk

Müügikuulutused
Suletud
Robert Rivik
Postitusi: 147
Liitunud: 23.07.2015 19:39

MÜÜDUD: Paat - uus - brushless - vesijahutus - 740mm pikk

Postitus Postitas Robert Rivik » 09.05.2016 10:16

PAAT ON MÜÜDUD

Tere!

Müügiks on pakkuda uus ja kordagi sõitmata paat, sellelt lingilt ka täpsem kirjeldus:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... relentless

Pildid (GoProd kaasa ei saa, lihtsalt suuruse võrdluseks): http://imgur.com/a/ANcyh

Paat on täiesti uus. Sees on ka uus vastuvõtja Hobbyking GT2E, pulti kaasa anda ei ole. Sõiduks vajad kahte 2S akut, nende laadijat ja pulti koos patarei/akudega. Paadiga on kaasas ka 1 bind plug, et vastuvõtjat on saatjaga paaritada.
Ise ma paadiga sõitnud ei ole, aga sõber ütles enda samasuguse paadi kohta, et see on pigem sileda vee paat. Kui anda natukene gaasi, siis pidi ta olema aeglane, aga kui juba nõks rohkem gaasi anda, siis tõuseb paat täiesti vee pinnale on liigagi kiire ( 80km/h tuuri).

Lugega ka minu sõbra paadi kirjeldust allpool, tema on enda täpselt selle sama paadiga sõitnud, minu oma lihtsalt seisab nurgas mitmendat kuud juba.

Hind:
-paat maksis 131€
-vastuvõtja 7€
-saatmiskulu 15€

Küsin paadi+vastuvõtja eest 105€ ehk 48€ vähem kui need asjad ostes maksid (paat on lihtsalt nurgas seisnud 4 kuud).
Garantii: kui elektroonika poolega midagi 1 kuu jooksul juhtub, siis leiame mõistliku lahenduse.



Kontakt:
-robertrivik@hotmail.com
-tel. 50 88 417
-privaatsõnum
Viimati muutis Robert Rivik, 12.05.2016 12:44, muudetud 5 korda kokku.

srx
Postitusi: 87
Liitunud: 23.12.2015 14:43

Re: M: paat, uus, brushless, vesijahutus, 740mm pikk

Postitus Postitas srx » 10.05.2016 09:09

Ma täiendan natuke seda paadi käitumise juttu. Mina olin see, kes seda infot jagas.

Oluline märkus siia juurde on, et eelnev kokkupuude paatidega puudub. Teadmised sellest, kuidas paadiga sõita või kuidas seda seadistada on täiesti null.
Reaalset sõiduaega on kokku tulnud võibolla 10 minutit kõige rohkem. See on siis see aeg kui paat liigub mööda vett omal jõul ja on õiget pidi. Vähemalt 10x rohkem aega on kulunud sellele, et keset järve tagurpidi olev paat kätte saada.

Täiesti võimalik, et see paat on tegelikult väga hea paat. Lihtalt esimeseks paadiks võibolla ei ole sobilik, kui enne ei ole kodutööd teinud ja ei tea paadindusest midagi.
Nüüd kui olen veidi internetis ringi tuhninud, on tekkinud paar mõtet. Üks on see, et kasutusel olid suhteliselt rasked hardcase akud. Kui kasutada tavalisi ja kergemaid akusid, võib akude pealt tulla kaaluvõitu päris palju, 200-300g. See ilmselt mõjutab paadi käitumist oluliselt.
Teine asi on raskuskese. Selle ei pööranud mingit tähelepanu teadmatusest. Akude kinnitust on võimalik ettepoole-tahapoole liigutada. Kasutasin seda asendit, mis karbist võttes oli. Kui kasutatavad akud on omajagu raskemad kui soovituslik, siis ilmselt ei ole ka raskuskese hea.
Kui järgmine kord sõitma lähen, siis teab kontrollida. Vajadusel korrigeerida.

See jutt muidugi peab paika, et niikaua kui ta planeerima ei hakka, on ta päris aeglane. Ja kui ükskord veest välja tõuseb, on päris ebamugavalt kiire algaja jaoks.
Rahulikult sõitmise paat see ei ole. Kihutab nagu segane :D

Ma usun, et tegemist on pigem siiski hea asjaga. Lihtsalt ennast tuleb paatidega seotud füüsika osas harida, et saaks aru toimimise põhimõtetest. Siis veidi seadistust ja paat toimib nagu unistus :)

Toomas T
Postitusi: 82
Liitunud: 08.09.2009 08:57
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: M: Paat - uus - brushless - vesijahutus - 740mm pikk - 1

Postitus Postitas Toomas T » 12.05.2016 11:02

Tõsi ta on, katamaraanid on sileda vee pillid. Kui lained on juba paadiga enam - vähem sama mõõtu, läheb õiget pidi püsimine raskeks.

Suletud