M:Futaba vastuvõttja FP-R122JE
Postitatud: 10.12.2008 14:58
Müüks siis kasutatud aga heas korras vastuvõtja.AM ja kahe kanaliga.Hinnaks sooviks umbes 250kr.Saab ka tingida kui hind ei ole sobilik.
www.mudelismifoorum.eu
http://www.mudelismifoorum.eu/