M: Schumacher Mi4 LP 1:10 elektritouring

Müügikuulutused
Vasta
ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

M: Schumacher Mi4 LP 1:10 elektritouring

Postitus Postitas ollo » 18.05.2010 17:59

Nagu pealkiri ütleb, autosid on kodus liiga palju ja kõigiga ei jõua sõita.
Pakkumisel siis umbes selline auto: http://www.racing-cars.com/pp/Car_Showroom/Mi4LP.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Umbes" sellepärast, et tegelikult on mul neid 2 tükki ja mõlemal on erinevaid tjuuningjubinaid küljes, harva on nad 2 võistlust järjest samasugused. Samuti on mõlemaid natuke kasutatud, üks umbes aasta vana, teise panin kokku 3 kuud tagasi sise-EMiks. Kumb on kumb, ei tea enam keegi, tükid liiguvad vahelduvalt ühe pealt teisele ja vastupidi.
Hoolduse pealt kokku hoitud ei ole, mõlemad on viimase peal korras.

Pilte ei ole ja ei tule. Kes mind teab, siis mu asjad ON korras ja liiguvad piisavalt kiiresti.

Võimalik osta erinevas komplektsuses, ainult veerevast raamist kuni peaaegu RTRini (üleliigset vastuvõtjat ja saatjat mul pole, aga kui vaja, leiame selle ka kusagilt). Komplekteerimisvõimalusi on erinevaid, saame teha nii Stock klassi auto (Speed Passioni uue "TekinKiller" turbosoftiga regulaator + mootor) kui Modifiedi (LRP regulaator + mootor), vajadusel saab ka LiPo aku, laadija, toiteploki jne...

Raha: sõltub komplektsusest, aga veereva raami eest küsiks 2500-3500 EEK sõltuvalt sellest, mis tjuuningtükke külge jätan. Elektrilised asjad siis sinna peale, küsi julgelt kui huvi on, ma ei jaksa kõikvõimalikele kombinatsioonidele hindu välja mõelda.

Võin ka võistlusteks rendile anda, ~500 EEK/võistlus, tule ainult oma saatja ja vastuvõtjaga ja osta jooks rehve, kuluvad osad hinnas, rajapiirde ja teiste autode vastu katki ja kõveraks sõidetud jupid maksad lisaks.

Kontakt: telefon 5122917, email "olev(at)modelcar(punkt)ee" või foorum.

Vasta