Laitse Endurance 2010 - hästi/halvasti

WinterCup - Estonian 10/11 winter offroad series info is here.

Moderaator: RandoM

Vasta
Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Laitse Endurance 2010 - hästi/halvasti

Postitus Postitas RandoM » 18.10.2010 12:39

Head võistlejad,

palun siia tagasisidet korraldajatele. Mis oli hästi (ehk mille peaks traditsiooniks võtma) ning mis oli halvasti (ehk mis olukordi peaks edaspidi vältima).

Kommentaarid oodatud nii raja, korralduse kui kõige kaasneva kohta.
Samuti on oodatud kommentaarid pealtvaatajatelt.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Laitse Endurance 2010 - hästi/halvasti

Postitus Postitas ollo » 18.10.2010 13:37

Ma võin potentsiaalse pealtvaataja vaatevinklist kommenteerida, et sellise ilmaga ei viitsi eriti kodust välja tulla... mõtlesin ka, et tuleks korra vaatama, aga formaat oli nii välja venitatud ja tervet päeva ei saanud sellele kulutada, tegin siis nii, et jätsin üldse tulemata :mrgreen:
Aga niipalju kui ma pühapäeval kommentaare kuulsin, siis inimesed olid rahul. Kuigi mõned väga väsinud...

Kasutaja avatar
rallyart
Postitusi: 362
Liitunud: 11.10.2008 09:00
Asukoht: Viimsi

Re: Laitse Endurance 2010 - hästi/halvasti

Postitus Postitas rallyart » 18.10.2010 18:04

Väga viis üritus oli. Korraldus oli superhüper, kahju ainult, et viimane sõit pimedapeale jäi, mina oma silmaprobleemidega pidin sõidu pooleli jätma :(
Aga üldiselt oli kõik hästi.

Müts maha korraldaja(te) ees, KORRATA!
TiitRacingInc.
Klikka lingil!
_________________________

Radadel:
XRAY T2 / Gens Ace 17.5T
XRAY T3 / Tekin 4.5T
MCD RaceRunner V4 / Zenoah 26cc

Õhus:
Blade mCX
Veebis:
VRC PRO

Kasutaja avatar
tennu
Postitusi: 447
Liitunud: 17.09.2008 15:35
Asukoht: Pärnu | Tammiste
Kontakt:

Re: Laitse Endurance 2010 - hästi/halvasti

Postitus Postitas tennu » 18.10.2010 18:47

Minule kui pealtvaatajale meeldis üritus väga .Kõik oli lihtsalt super ,kui välja arvata, et üks lrp bagi sõitis mulle otsa ,aga see oli enda süü .Seisin halva koha peal .Eriti köitsid trimmerid .Sellist üritust võiks igatahes korrata . :twisted:
[i]Kyosho MP777 WC-E[/i]

Kasutaja avatar
Tannu
Postitusi: 235
Liitunud: 02.04.2006 14:49
Asukoht: Tallinn

Re: Laitse Endurance 2010 - hästi/halvasti

Postitus Postitas Tannu » 18.10.2010 19:07

Jäin väga rahule!!! üks asi oleks küll,trimmerite kahe finaali vahel oli ainult 1 tund puhkuseks ja hoolduseks.seda oli liiga vähe.ma isegi ei jõudnud sööma minna,kuigi rajal teatati,et kuum söök ja jook ootab:)...ootasi omaltpoolt rohkem ringe,kuid üheksa velje ja rehvi lõhkumine röövis suure aja....mis sitasti,see uuesti:)

Kasutaja avatar
Tõnu2
Postitusi: 668
Liitunud: 29.04.2007 20:48
Asukoht: Tallinn

Re: Laitse Endurance 2010 - hästi/halvasti

Postitus Postitas Tõnu2 » 18.10.2010 21:02

Muidu super üritus aga seda algaja osalemist poleks ikka edaspidi vaja. Võiks olla sega võistkonnad, nii et üks on nitrobagi sõitja ja teine trimmeri sõitja. Toimuks kaks kahetunnist finaali. Üks nitrobagiga ja teine trimmeriga.
Mure ka! Kas ma olin ainus põmmpea kes sai aru, et toimub kaks eraldi arvestuses sõitu? Kummalgi sõidul pidid veel olema oma eraldi auhinnad!
https://ketecor.ee/" onclick="window.open(this.href);return false; kardinad, rulood ja markiisid!

Maxh
Postitusi: 96
Liitunud: 13.07.2009 10:59
Asukoht: Tallinn

Re: Laitse Endurance 2010 - hästi/halvasti

Postitus Postitas Maxh » 21.10.2010 19:05

Tegelikult oli super üritus ja tänud korraldajatele. Kinnitust leidis fakt, et kui rääkida asjadest, siis leidub ka neid, kes asja ellu viivad ja ära teevad. Tuleb lihtsalt ideeseeme idanema panna õige mehe peas. Antud juhul oli selleks õigeks Rando.
Pisut hilja peale jäi vahest ehk Nitro viimane finaal. Oleks võinud olla 1 tunnine. Aga eks mul hea kommenteerida seda, kui ise Nitroga ei sõitnud. Seega, vabandan, kui nitro meestele liiga teen.

Ajagraafik oli tõesti tihe ja ega sööma ei jõudnud õieti. Küll aga sai hea kiirremondi kogemuse.

KOkkuvõttes aga oleks kindel käsi ka järgmisel analoogsel üritusel. :) Kestvad kiiduavaldused.
MCD RR V4 SPORT
Kontakt: 53437917

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Re: Laitse Endurance 2010 - hästi/halvasti

Postitus Postitas lauri » 21.10.2010 21:12

Tõnu2 kirjutas:Mure ka! Kas ma olin ainus põmmpea kes sai aru, et toimub kaks eraldi arvestuses sõitu? Kummalgi sõidul pidid veel olema oma eraldi auhinnad!
Enne kui võistlusi vaatama tulin, üritasin reeglitest aru saada. Ei saanud! Siis vestlesin pikalt Herkkiga, sain aru. Oli väheke keeruliselt ja/või puudulikult kirjas küll...

Kõrvaltvaatajana paar kommentaari (kahjuks sobilikku võistlusklassi minule seekord polnud :()
+ tore võistlus oli, hea meeleolu
+ välisvõistlejad
+ kestvussõit kui selline (õigem pikkus oleks ehk 1h+1h vms)
+ üldine orgunn
+ palju toredaid võistlusfoormaate ja ideid (aga ehk ei ole tark neid kõiki ühte kokku panna?)

- raha peale sõit minumeelest ei õigustanud ennast. Buggy võitja sai 500kr sissemakse puhul 250kr võitu. Vajaks kindlasti ümbermõtlemist. Sellisel kujul julgen väita, et ei toimi.
- üldseisu oli pea võimatu jälgida. Pool tundi enne lõppu küsisin kokkuvõttes teisel kohal olevalt meeskonnalt, kas teate, mis seis on - "Ei tea". Pigem tarkvaraline küsimus, kuid vajab siiski lahendamist. SELLE sõidu tulemus ei huvita ju kedagi, üldtulemus on see, mis maksab.
- pikad sõidud muutusid vahetevahel üksluiseks kulgemiseks. Ok, Scotty Ernsti meil lobisema võtta pole aga...
- toimumise aastaaeg


Loodetavasti viitsivad korraldajad midagi taolist teha ka suvel ilusa ilmaga. Paar taolist "mitteametlikku" vabamas vormis võistlust aastas on väga positiivne :!:
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

Vasta