Nitrokütus automudelitele

ClayPitRC.eu kommerts teadaanded. Klientide küsimused vastused.

Moderaator: R0mm

Vasta
Kasutaja avatar
R0mm
Postitusi: 1804
Liitunud: 05.05.2007 07:04
Asukoht: Tallinn
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Nitrokütus automudelitele

Postitus Postitas R0mm » 13.04.2017 14:24

ClayPitRC on läbi oma ajaloo müünud päris mitme tootja kütust nitromootoritega autodele. Alates Byron Fuel'ist kuni Meccamo kütuseni. Kõik nad on olnud eeskujulikud ja head. 2014 aasta hooajaks võtsime aga Meccamo kõrval prooviks partii Kyosho / FDL Racingu poolt toodetavat Racing Experience HotFire EURO25 võistlusmudelitele formuleeritud kütust, mis on osutunud nii heaks, et jätkame selle impordi ja turustamisega ka 2018. aasta hooajal. Kütus sobib ühtemoodi hästi nii võistlusmootorisse kui ka hobikasutaja kütusepaaki. Karakteristikalt on tegemist üsna sarnase tootega Meccamo Squadra 25% võistluskütusele, kuid saame seda pakkuda pisut soodsama hinnaga.

EURO25 nitrokütus on toodetud vastavalt EFRA võistluseeskirjadele ning selles kasutatakse kolme määrdeõli segu, neist 2 on sünteetilised, et tagada määrdeainete stabiilsus äärmuslikes oludes ning kolmandaks on kasutusel looduslik kastoorõli, mis annab mootori liikuvatele osadele parima võimaliku kulumiskaitse. Sealjuures on kastoorõli kütuse üks olulisemaid komponente mootori pikaealisuse tagamiseks. Kütus vastab EFRA EURO võistlusnõuetele, sisaldades 25% nitrometaani.

Kuigi HotFire tooteperes on kütuseid ka lennukitele ja kopteritele ning väiksema nitrometaani sisaldusega autokütuseid, siis ClayPitRC eesmärk on pakkuda just neljarattalistele võistlusmudelitele toodetud kütust, kuna see on kõige kvaliteetsemate osistega, sobib ka hobikasutusse ja ei ole oluliselt kallim.

2018 hooajal jätkuvalt saadaval 5L kanistrid hinnaga 42€

Otselink poodi
NB! Kütus liigub ainult käest-kätte. Transport postiga/kulleriga ei ole kahjuks võimalik.

Võidusõitudeni!
CPRC
Raadioteel juhitavad hobi- ja võistlusmudelid
https://www.claypitrc.eu

Kasutaja avatar
R0mm
Postitusi: 1804
Liitunud: 05.05.2007 07:04
Asukoht: Tallinn
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Re: Nitrokütus automudelitele

Postitus Postitas R0mm » 28.07.2022 15:42

Ohoi, on vahepeal kütusemaastikul muutused aset leidnud ja EL on ära keelanud ilma riiklikult väljastatud eriloata eraisikul soetada kangemat kui 16% nitrokütust. Seega hobikasutusse pakume hetkeseisuga Nitrolux EU no license mudelikütust, kus sees 16% nitrometaani massi järgi.

Link tootele: https://www.claypitrc.eu/et/a/nitrolux- ... ad-16-2-l.
Raadioteel juhitavad hobi- ja võistlusmudelid
https://www.claypitrc.eu

Vasta