Kas ja kuidas?

Siin kategoorias leiad erinevaid lihtsamaid ja keerulisemaid nippe ja artikleid kuidas oma mudelit paremaks putitada.
Vasta
dellll
Postitusi: 51
Liitunud: 01.06.2008 20:47
Asukoht: Tallinn.Mustamäe

Kas ja kuidas?

Postitus Postitas dellll » 10.07.2008 14:55

Autoks siis:inferno 7.5 1/8 Nitro Bagi.Kuna pinnas kus sõidan on mullane ja tolmune tuleb mull filtri vahetamise ja sõidu suhe 1:1 kas on keegi lejutanud midagi uut ja paremat või tuleb :twisted:

Targem on 50kr maksev õhufilter uus panna, kui vanaga sõita ja mootor kohviks lasta: NEED ON LAURI SÕNAD.
53851228 Kristo.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 10.07.2008 15:21

50kr õhufilter :shock:

Mis rikkale loomulik, see vaesele imelik...

UR Toodab sellist asja nagu välimise filtri õli (kuulub poest saadaolevate asjade hulka ja maksab 90 raha per potsku, millest jagub kolmele järeltulevale põlvele), seda määritakse välimise filtri sisemisele poolele ning hoiab sisemist filtrit pikemalt puhtana. Marudalt vahva toode. Mina küll ei kasuta, aga soovitan pigem käia mu sõnade kui mu tegude järgi, ma olen lihtsalt looder ja kui Arps poleks mu filtrit peale viimast trenni ära vahetanud siis ilmselt oleks ka meistrikatel Märtsist pärineva filtriga sõitnud. :roll:

Ideeliselt on olemas ka selline asi nagu pre-filter (Maakeeli: Riidest kott :P) mis hoiab lendleva saasta vahust eemal. Proovi googeldada sellist firmat nagu "outer wears" või "outerwears".
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

mulder
Postitusi: 52
Liitunud: 30.09.2006 18:25

Postitus Postitas mulder » 10.07.2008 20:13

RandoM kirjutas:50kr õhufilter :shock:
Palju asso oma maksab :shock:

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 10.07.2008 20:56

mälu järgi 125kr pakk. Pakis neli tk.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

dellll
Postitusi: 51
Liitunud: 01.06.2008 20:47
Asukoht: Tallinn.Mustamäe

ne-ne

Postitus Postitas dellll » 11.07.2008 16:22

hea on kui on odavam aga teema on selles et tuleb suht tihti seda puhastada.
Ja ehk on mõni lejutanud nippi kuidas seda parandada. :lol:
53851228 Kristo.

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 11.07.2008 17:33

Välimisi pesta ja kasutada uuesti ning vahetada umbes 2x tihedamalt kui sisemist... kokkuvõttes kulub nii vähem filtreid. Kas see end ära tasub, ei tea... vahepeal pesin, enam ei viitsi jännata ja panen uue.
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Re: ne-ne

Postitus Postitas RandoM » 11.07.2008 23:48

dellll kirjutas:hea on kui on odavam aga teema on selles et tuleb suht tihti seda puhastada.
Ja ehk on mõni lejutanud nippi kuidas seda parandada. :lol:
loe seda osa mu postitusest:

"UR Toodab sellist asja nagu välimise filtri õli (kuulub poest saadaolevate asjade hulka ja maksab 90 raha per potsku, millest jagub kolmele järeltulevale põlvele), seda määritakse välimise filtri sisemisele poolele ning hoiab sisemist filtrit pikemalt puhtana. Marudalt vahva toode. Mina küll ei kasuta, aga soovitan pigem käia mu sõnade kui mu tegude järgi, ma olen lihtsalt looder ja kui Arps poleks mu filtrit peale viimast trenni ära vahetanud siis ilmselt oleks ka meistrikatel Märtsist pärineva filtriga sõitnud. Rolling Eyes

Ideeliselt on olemas ka selline asi nagu pre-filter (Maakeeli: Riidest kott Razz) mis hoiab lendleva saasta vahust eemal. Proovi googeldada sellist firmat nagu "outer wears" või "outerwears"."

Ehk lühidalt vastus su küsimusele. jah, inimesed on selle vastu rohtu leidnud.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

dellll
Postitusi: 51
Liitunud: 01.06.2008 20:47
Asukoht: Tallinn.Mustamäe

Re: ne-ne

Postitus Postitas dellll » 12.07.2008 08:55

RandoM kirjutas:
dellll kirjutas:hea on kui on odavam aga teema on selles et tuleb suht tihti seda puhastada.
Ja ehk on mõni lejutanud nippi kuidas seda parandada. :lol:
loe seda osa mu postitusest:

"UR Toodab sellist asja nagu välimise filtri õli (kuulub poest saadaolevate asjade hulka ja maksab 90 raha per potsku, millest jagub kolmele järeltulevale põlvele), seda määritakse välimise filtri sisemisele poolele ning hoiab sisemist filtrit pikemalt puhtana. Marudalt vahva toode. Mina küll ei kasuta, aga soovitan pigem käia mu sõnade kui mu tegude järgi, ma olen lihtsalt looder ja kui Arps poleks mu filtrit peale viimast trenni ära vahetanud siis ilmselt oleks ka meistrikatel Märtsist pärineva filtriga sõitnud. Rolling Eyes

Ideeliselt on olemas ka selline asi nagu pre-filter (Maakeeli: Riidest kott Razz) mis hoiab lendleva saasta vahust eemal. Proovi googeldada sellist firmat nagu "outer wears" või "outerwears"."

Ehk lühidalt vastus su küsimusele. jah, inimesed on selle vastu rohtu leidnud.
TÄNUD:
Annan laupäeval tuld ja vaatan kuidas toimib.Vaja teha trenni,ennem kui teistega koos sõida. :)
53851228 Kristo.

dellll
Postitusi: 51
Liitunud: 01.06.2008 20:47
Asukoht: Tallinn.Mustamäe

Postitus Postitas dellll » 14.07.2008 21:14

Ja tulemus on 5+. Sisemine filter ei määrtu nii ruttu.
Mõned tunnid veel ja võib teistega koos sõita. :lol:
Palju on õppida aga eks sinna on kannatust vaja ja TRENNI.

Ja on väike huvi reeglid üle piiluda. Tegu siis 1/8
53851228 Kristo.

Vasta