küsimus nitrokütuse kohta

Siin kategoorias leiad erinevaid lihtsamaid ja keerulisemaid nippe ja artikleid kuidas oma mudelit paremaks putitada.
Vasta
Servod
Postitusi: 211
Liitunud: 08.05.2010 19:38
Asukoht: tööpäeviti mandri-eestis

küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas Servod » 17.06.2010 08:13

Poodide hinnakirjas on ära toodud, et 25% kütus sobib .21, .28 ja edasi. Aga kui ma sain endale auto millel .21 mootor (Vertex: kas on hea?) ja sellele soovitati segada 16 % ja 25% kütust. et tuleks nii 20 ligi. pidi mootorile hea olema. 25% pidi lühendama eluiga mootoril. Aga tegelikult, mis kütus on parim mootorile ja miks?

tänud

Kasutaja avatar
Loom
Postitusi: 100
Liitunud: 13.12.2008 13:14
Asukoht: Tallinn - Nõmme

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas Loom » 17.06.2010 08:29

Ma ütleks hoopis nii... kui sa pole mingi endurance ralli huviline, kus on tähtis,
et mootor jube kaua järjest vastu peaks, siis pole mingit vahet, kas see mootor
kestab sul 10 paagitäit rohkem või vähem.
Ühesõnaga arvan, et asi pole seda väärt.
Savage X 4,6

Kasutaja avatar
Mojo
Postitusi: 57
Liitunud: 04.05.2010 16:15
Asukoht: Tallinn

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas Mojo » 17.06.2010 08:42

ehk sisse ikkagi 25% küte
FG Marder
FG Big Foot
FG Stadium Truck
Ansmann Vapor Pro

..*Rock&Roll*..

Kasutaja avatar
tony012
Postitusi: 786
Liitunud: 29.12.2006 12:22

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas tony012 » 17.06.2010 10:19

Arvestades küsimuse püstitust ja ka esimese vastuse taset olen ma veendunud, et see mootor sõidab niikaua, kui sõidab ja sureb pigem sellesse, et õhufiltrit ei vahetata või see kukub ära või lastakse mootor lihtsalt kuumaga kotti.... ja kütus ei mängi siin mitte mingit rolli...

Ja kui mootorit üle ei kuumuta ja iga poole tunni tagant õhufiltrit vahetad jne... siis ikka ei tee Sa mitte mingil juhul vahet, kas sees on 16 või 25 prosane kütus...

Ja usu, mootor kaa ei tee vahet...
Associated RC10 B74.1
Associated RC8 T3.2E
Associated RC8 B4
Element Enduro Pro

Servod
Postitusi: 211
Liitunud: 08.05.2010 19:38
Asukoht: tööpäeviti mandri-eestis

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas Servod » 17.04.2011 10:54

aga kui autole panna 15% kütus. kirjaga heli

Kasutaja avatar
R0mm
Postitusi: 1804
Liitunud: 05.05.2007 07:04
Asukoht: Tallinn
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas R0mm » 17.04.2011 17:04

Kütuse kasutamisel tasub arvestada siiski mootoritootja soovitusega ja mootoritootjad soovitavad reeglina offroad 21 ja 28ci mootoritele 25% nitrosisaldusega kütust. Kasutates kangemat, peaks lisama jahutuspea alla lisaseibe. Samas väiksema nitrosisalduse juures äkki peaks isis midagi vähemaks võtma? Vot ei tea, aga 16% kütust kasutatakse siiski rohkem onroad mudelite mootorites.

Ilmselt on kütusetootja siiski loonud oma retseptid ja segud vastavalt eeldatavale kasutusele ja lisanud sinna täpselt niipalju ja sobivas vahekorras koostisaineid kui antud aplikatsiooni tarvis parim on. See muidugi ei tähenda, et suvaline nitromootor ei käiks suvalise kütusega, aga kui tahad saada oma mootorist parimat, siis on ehk mõistlik ikka järgida mootoritootja soovitusi.

Kütuse segamise suhtes ei oska midagi öelda, mina seda ei teeks, välja võib tulla mingi kehv kooslus. Seda isegi siis, kui on tegemist sama tootja erinevate segudega, kuna kasutatakse erinevaid looduslikke ja sünteetilisi õlisid. Mina ei julge garanteerida, et nad omavahel keemiliselt reageerides oma määrdeomadused selliselt säilitavad nagu see mootorile hea on. Samas jälle katsetada on tore.
Raadioteel juhitavad hobi- ja võistlusmudelid
https://www.claypitrc.eu

Kasutaja avatar
kpihus
Postitusi: 1396
Liitunud: 04.04.2006 09:34
Kontakt:

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas kpihus » 05.09.2011 10:10

Servod kirjutas:soovitati segada 16 % ja 25% kütust. et tuleks nii 20 ligi. pidi mootorile hea olema. 25% pidi lühendama eluiga mootoril.
Üldiselt "nitro" mootoritel on selline rumal eripära, et mistahes kütuse kasutamine lühendab nende eluiga :) St mootor on nagunii kulumaterjal. Vastus on lihtne, kui võistled, pane vägevam, kui tagaaias põristad, pane odavam :)
[url=http://www.geopeitus.ee/?p=200][img]http://www.geopeitus.ee/ug/gpnupp.gif[/img][/url]

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas ollo » 05.09.2011 11:56

Ärge nüüd heli ega lennukikütust küll automootoritesse pange, head inimesed... iga asja jaoks ikka oma. Töörežiimid ja selle tõttu ka õlid on neis väga erinevad.
Kas 16 või 25 või 45% nitrot - maitse asi. Kui mootoritootja soovitustest erinevat kasutada, siis tuleks silindripea all ka seibe lisada (suuremale nitrole minnes) või ära võtta (nitro % vähendades).

Kasutaja avatar
ziilike
Postitusi: 46
Liitunud: 13.10.2008 09:40

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas ziilike » 27.09.2011 18:43

Vabandust! Olen ikka olude sunnil olnud kasutama ka kopterikütust. Ainuke vahe autokütusega on õli kogus. Kopterikütusel seda pea kaks korda rohkem. Ja ei mingeid probleeme, peale selle et tagarehv vähe õlisem kui muidu. Ja suitseb kah sigahullusti. :twisted:
On mõned autod, ja paar koperdist.

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas ollo » 27.09.2011 23:16

Ei ole ainuke vahe õli KOGUS, vahe on ka õli tüübis. Ega seda nalja pärast sinna 2x rohkem ei panda... heli kütuses kasutatavad õlid ei kesta 30-40k pööret minutis, mida automootorid teevad. Heli mootorid käivad minuteada enamasti alla 20k. Niisama korra rikka seguga poodi piima järgi kärutada ei tee ilmselt midagi, aga õigesse seadesse pole vale kütusega mõtet mootorit keerama hakatagi, keps tuleb kohe välja vaatama, mis ilm on.

Aga eks igaüks valib ise, mis oma mootoritega teeb.

infernost
Postitusi: 30
Liitunud: 11.11.2010 10:52

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas infernost » 05.03.2012 19:27

Tervitused, ei hakanud uut teemat tegema, aga tekkis selline küsimus, et kui kaua peab 16% kütus 1gal kanistris vastu enne kui on "lahjaks" muutunud ja mootorit ei käivita. Kanister pool täis, kork tihedalt peal. On üldse mingi "parim enne kuupäev ka" :) kanistril? Ja auto paaki ei tasu vist kütust sisse jätta, vaid alati tühjaks sõita? Ootaks siis targemate teadmisi.

Kasutaja avatar
tennu
Postitusi: 447
Liitunud: 17.09.2008 15:35
Asukoht: Pärnu | Tammiste
Kontakt:

Re: küsimus nitrokütuse kohta

Postitus Postitas tennu » 05.03.2012 19:58

infernost kirjutas:Tervitused, ei hakanud uut teemat tegema, aga tekkis selline küsimus, et kui kaua peab 16% kütus 1gal kanistris vastu enne kui on "lahjaks" muutunud ja mootorit ei käivita. Kanister pool täis, kork tihedalt peal. On üldse mingi "parim enne kuupäev ka" :) kanistril? Ja auto paaki ei tasu vist kütust sisse jätta, vaid alati tühjaks sõita? Ootaks siis targemate teadmisi.
Ma küll pead ei oska anda, aga minuarust säilis nitrokütus siis kaua kui kanistrist on õhk enamjaolt välja surutud. Ehk kütusega samas anumas peaks olema võimalikult vähe õhku. Kindlalt ma aga seda öelda ei oska, aga oleks nagu kuskilt lugenud.
[i]Kyosho MP777 WC-E[/i]

Vasta