Soov alustada selle huvitava hobiga. Huvitavad väga paljud asjad selle hobi juures. Näiteks off road ja on road on juba selge

. küsimused algavad siit Nitro, Betrool ja Electirc et need on siis nagu viisid kuidas mudeleid liikuma panna jah? Räägiks hindadest

kuidas oleks kasulikum, panna ise kokku juppidest või osta valmis komplekt? Palju miski asi maksab ja mida oleks autole vaja, selles mõttes, et pult nagu on kindel asi mida vaja, rattad, aga need muud vidinad mida veel vaja oleks?
Kui tihti tuleb vahetada sisepõlemis mootoritel osi? näiteks silindrit ja kolbi, küünalt jne? Ühesõnaga palju oleks vaja esialgu raha, et soetada endale enam vähem auto, ja kui palju kulub selle hoolduseks hiljem raha= selge on see, et mida rohkem sõidan seda rohkem kulub, aga noh keskmiselt.
Sain ühe pakkumise 1500.- mingi mitte midagi ütlevon road 27 keeret

akudega, 4 akut kaasa, mitu paari rattaid ja kumme.kered jne.
