Foorum inglise keelsemaks?

Foorumi korralduslik arutelu ja info vahetus.
Vasta
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Foorum inglise keelsemaks?

Postitus Postitas ranno » 09.08.2006 08:40

Sain täna öösel üllatava kirja ühelt vaid inglise keelt kõnelevalt poisilt, kes on siinkandis aega teenimas ja leidis mu kontaktanmed ühest ameerika foorumist, kus ma vahest jutustamas käin.. Ta ka Revo omanik ja meil on millest rääkida :wink:
Aga mis tegelt kirja mõte, et äkki saaks foorumit ka natuke ingliskeelsemaks timmida (peateemade nimetused) või lihtsalt omaette ingliskeelne nurgake.. See ei saa kindlasti olema kes teab mis populaarsust tõstev upgrade, aga samas tükki see ju küljest ei võta..
Mu enda kodulehel on tehtud näiteks nii..

Kasutaja avatar
kpihus
Postitusi: 1396
Liitunud: 04.04.2006 09:34
Kontakt:

Re: Foorum inglise keelsemaks?

Postitus Postitas kpihus » 09.08.2006 09:14

ranno kirjutas:Sain täna öösel üllatava kirja ühelt vaid inglise keelt kõnelevalt poisilt, kes on siinkandis aega teenimas ja leidis mu kontaktanmed ühest ameerika foorumist, kus ma vahest jutustamas käin.. Ta ka Revo omanik ja meil on millest rääkida :wink:
Aga mis tegelt kirja mõte, et äkki saaks foorumit ka natuke ingliskeelsemaks timmida (peateemade nimetused) või lihtsalt omaette ingliskeelne nurgake.. See ei saa kindlasti olema kes teab mis populaarsust tõstev upgrade, aga samas tükki see ju küljest ei võta..
Mu enda kodulehel on tehtud näiteks nii..
Eraldi ingliskeelne nurgake igasugu jauru jaoks oleks vast jah mõistlik. Interfeisi keelt saab vist nagunii inglise oma valida.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 12.08.2006 12:00

britinurgas võiks olla lubatud ka anonüümsed postitused, kui sobib.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

mty
Postitusi: 232
Liitunud: 30.07.2005 01:09
Asukoht: tallinn, lasna

Re: Foorum inglise keelsemaks?

Postitus Postitas mty » 12.08.2006 13:15

ranno kirjutas:Sain täna öösel üllatava kirja ühelt vaid inglise keelt kõnelevalt poisilt, kes on siinkandis aega teenimas ja leidis mu kontaktanmed ühest ameerika foorumist, kus ma vahest jutustamas käin.. Ta ka Revo omanik ja meil on millest rääkida :wink:

ega ometi tyybi nimi shawn fike pole?...ja foorumiks rcuniverse?...mulle saadeti selle seltsimehe poolt tolle foorumi kaudu ka kiri, et kuidas eestis revo juppe ja mudelikytet saab...andsin talle teada, et siinsest foorumis saab abi, kuid selle peale jah ei tulnud, et siin ainult eestikeelne jutt..

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 12.08.2006 13:58

Shawniga olen telefonitsi päris pikad jutud maha rääkinud, tundub asjalik kodanik.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
kpihus
Postitusi: 1396
Liitunud: 04.04.2006 09:34
Kontakt:

Postitus Postitas kpihus » 12.08.2006 17:44

RandoM kirjutas:britinurgas võiks olla lubatud ka anonüümsed postitused, kui sobib.
ei see ei ole hea mõtte, seda saasta ei jõua pärast keegi ära kustutada.

Vasta