Automudelistide toetajad

Postita siia juhul kui ei leidnud muud sobivat kohta kuhu postitada.
Vasta
timing@hobi.ee
Postitusi: 11
Liitunud: 04.07.2012 22:27
Kontakt:

Automudelistide toetajad

Postitus Postitas timing@hobi.ee » 09.07.2012 21:58

Hei hea võistleja,

Jutt lühike ja konkreetne. Kui sina oled võistleja ja juba leidnud endale mõnest ettevõttest sponsori, kes sind automudelismis toetab, siis palun anna sellest teada aadressile rando (at) hobi.ee.

Info, mida vajame:
*Toetaja juriidiline nimi ja kaubamärk.
*Toetaja tegevuse kohta lühike tutvustav tekst.
*Toetaja firma või esiletoodava logo fail minimaalsete mõõtmetega 800x600px jpg vormingus ning soovituslikult ka vektorgraafikas.
*Toetaja või esitletava brändi veebilehe aadress.
*Toetaja staatus (peasponsor, väiketoetaja vmt kui on).

Lühike tänukiri (a la "Jüri Kaasik on siiralt tänulik ettevõttele Riksil on kopp ees OÜ, kes on võimaldanud läbi oma toetuse minu automudelispordi karjääri arendada uutesse kõrgustesse ning kelle koostööl oli mul võimalik sõita osalema .... suurvõistlusele, kus saavutasin ... koha.")

Info leiab kajastamist hobi.ee Facebooki lehel sõitjate sponsorite nime all ning kogu info jääb avalikuks kuni ajani, mil sõitja palub selle eemaldada. Palun mitte saata poolikult täidetud infot (a la - "Logo võta nende veebist" või "Logo ei ole kommentaaridega" meile) ning palun tõsiselt mõelda ka tänuteksti peale, et see oleks ajakohane ka kolme aasta pärast. Poolikult saadetud info saab minu postkastist kustutatud ilma vastamata.

Eesmärk on sõitjate sponsoreid paremini esile tuua ning seeläbi hõlbustada ka uute toetajate leidmist.
Kui üks ettevõte toetab mitut sõitjat, siis saab tema logo ühe korra esindatud koos kõikide infotekstidega.

Juhul, kui ühe või teise asja tahaks delegeerida siis:
Siim Sildver aadressiga siim (at) sildver.com saab aidata logode graafilise paranduse/töötlusega mitte vähem kui 5€ tasu eest
Tõnis Lattik aadressiga tlattik (at) gmail.com saab aidata teksti ajakirjanduslikumaks tegemisega 5€ tasu eest.

Päikest,
Rando

Vasta