Midagi uut HPI'lt

Siia alla uudiseid laiast maailmast. Uute mudelite välja tulemise teated jne.
Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Midagi uut HPI'lt

Postitus Postitas asterix » 06.09.2005 19:53

[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
Wakim
Postitusi: 415
Liitunud: 30.08.2005 16:26
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas Wakim » 06.09.2005 20:38

See pagi on küll juba jõhkralt suur.

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 06.09.2005 21:06

Peale selle, et ta suur on, sõidab too aparaat 98 kütusega :)
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 06.09.2005 21:14

Seda 1/8 stadium truck-i mina täitsa tahan endale :D. Ikka väga lahe masin minu meelest. Nüüd jääb oodata ainult mõistlikku hinda ja aasta lõppu, millal ta peaks umbes välja tulema.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 06.09.2005 21:32

Hellfire kõrge resolutsiooniga pildid.
Baja kõrge resolutsiooniga pildid.

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 07.09.2005 11:59

Spec HPI Hellfire kohta : (see on RTR)

Purpose built high performance monster truck right out of the box. This is not a buggy conversion!
• Internal drive ratio is optimized for .21 and .28 size race engines.
• Steering and suspension geometries are designed specifically for this truck to maximize performance.
• Low center of gravity for increased responsiveness and better chassis balance.
• The front and rear differentials can be removed by taking out six screws.
• The removal of four screws allows access to the center differential.
• No e-clips are used, anywhere!
• Hex sockets reduce the possibility of a stripped screw.
• Adjustable front and rear inboard toe with convenient urethane eccentric bushings.
• Front inboard toe angle adjustments: 0 degrees to -2 degrees.
• Rear inboard toe angle adjustments: 2 degrees to 4 degrees.
• Adjustable front and rear camber using strong steel turnbuckles.
• The camber can be fine tuned to suit your track conditions.
• Anti-dive adjustments: 0 degrees to 2 degrees in 0.5 degree increments.
• Anti-squat adjustments: 1.5 degrees to 3.5 degrees in 0.5 degree increments.
• Front kick-up angle: adjustable from 21 to 25 degrees.
• 24 possible shock positions available to fine tune your suspension.
• Spring clips are included to fine tune your ride height.
• Four different shock pistons are included for a wide range of tuning options.
• Different compression and rebound can be achieved with tapered shock pistons.
• Damping can be fine tuned with different diameter holes.
• Adjustable steering geometry.
• Adjustable brake bias to control entry steering and jumping.
• Chassis braces included to adjust overall chassis stiffness for smooth or bumpy tracks.
• New, high RPM .28 K4.6 HO engine with increased HP and torque.
• Hard anodized exhaust pipe for maximum power.
• High flow 2 stage air filter for maximum engine protection and increased engine performance.
• Continuous radius exhaust header for maximum exhaust flow and power.
• Wire routing protects wires from moving parts.
• Fuel tube routing system prevents line breakage and promotes better fuel delivery.
• Fuel splash guard keeps fuel splashes away from the brake disk and drivetrain.
• 150cc fuel tank for longer run times than buggy spec 125cc equipped trucks.
• Internal fuel tank filter and external high quality fuel filter for maximum engine protection.
• Low center of gravity flush mounted radio box.
• Secure transponder mounting system.
• 1100 mah, 5-cell receiver pack with 2 hour wall charger included.
• New high strength aero dish wheel with 17mm hex for added durability.
• All driveshafts are CV style joints maximum durability and high efficiency.
• 3.5mm titanium nitride coated shock shafts for durability and maximum performance.
• Titanium nitride suspension pins are extremely durable and provide smooth suspension action.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 07.09.2005 12:52

See truck paistab päris vahva loom olema. Eks neil oligi aeg midagi Revo sarnast välja tuua... Nende mõned teostuslikud nipid auto kallal mulle täitsa meeldivad, nagu difri vahetus kuue kruviga... jään ilmumist huviga ootama..

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 07.09.2005 20:28

Kordame nüüd kõik kooris:
"BAGI"
"BAGI"
Krt, kes ütles "pagi"???
:P
Ei no lahe tegelikult, et HPI suurte asjade tegemise ka kätte võtnud on, ega neid 1:5 (või 1:6, kuidas keegi) bagide tegijaid peale FG eriti polnudki. Aeg näitab, kas nendega keegi ka aktiivselt sõitma hakkab...
Mis järgmiseks, kas 1:5 onroad? 8)

Kasutaja avatar
M&M
RC-EST
Postitusi: 411
Liitunud: 17.06.2005 08:25
Asukoht: Pärnu mnt 40.km suure puu juurest paremale
Kontakt:

Postitus Postitas M&M » 08.09.2005 08:12

Tomkar, sa oled õel ajad teisi sügelema :D . Mulle tundub et Hellfire on ootamist väärt masin, nii et jääme siis ootele :shock:
Xray XT8/Cobra/MAMBA
SANWA M11

asko
Postitusi: 186
Liitunud: 23.08.2005 21:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas asko » 08.09.2005 10:01

Võtaks küll, aga kas te mind selle Hellfire'ga MT võistlustele lasete? :D

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 08.09.2005 10:07

Ma olen kah selle peale mõelnud, et tegelikult pole meil ju reegleid, mida me otseselt rakendaks ja mis keelaks tal osaleda. Ei ole kliirensi miinimumi, keskdiffri piirangut jne.. lisaks sellele üks truggy juba sõidab meil MT klassis. Eks paistab, mujal maailmas ma olen vaadanud, et nad "puhastavad" MT klassi reeglitega truggydest ja tegid neile eraldi klassi.

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 08.09.2005 10:27

Siis oleks meil eestis tryggu klass samasugune nagu hetkel 1/10 offroad. Kuigi on uusi masinaid nüüd 1/10 offroad klassis ja ma loodan ka siiralt et nad võistlema tulevad.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 08.09.2005 10:27

Niih, siin siis veel ülevaatlikumalt Hellfire kohta. Täpsemad joonised ja seletused, mis, kus ja miks.

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 08.09.2005 10:28

Lugesin HPI lehelt et see ikka nagu puhtavereline MT vaatamata oma omadustele. Saa sa siis nüüd aru.. Iseenesest võite mindki soovijana arvestada, aga seda juhul kui see n.ö. orienteeruv hind siin on siiski eksitus: http://www.modelsinmotion.co.uk/product ... uctid=8845

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 08.09.2005 10:30

Toweris on hind 898.99$
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 08.09.2005 10:52

Ja meie hind saab olema nagu alati - towerist parem.

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 08.09.2005 11:46

Sellegipoolest.. numbritega kitsid nad ei ole.. eks peab hakkama varakult jõulukingiks raha koguma.. ei tea, kas naist oleks vaja ka eelnevalt teavitada või ütlen, siis kui pakk kodus :roll:

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 08.09.2005 11:53

Ma kasutaks kah võibolla seda moodust kuid sellest pole tolku ... naine teeb meie raamatupidamist: tuleb nagunii välja, mis maksis :P Ma olen vist ainuke RC duud kel ei ole eriti võimalust oma reaalseid kulutusi naise eest salata.

asko
Postitusi: 186
Liitunud: 23.08.2005 21:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas asko » 08.09.2005 15:36

Lugesin selle riista kirjeldust ja ausaltöelda hakkas suu vett jooksma. Aga üleval suudaksin pidada ainult üht, seega, kas pean Savagest loobuma? Kas MT võistlustele lastakse (muide seal saab kõrgust ka suuremaks reguleerida)?

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 08.09.2005 16:30

Tomkar ja raamatupidamine :D Aga siis on vähemalt üks koht kust me vajadusel teada saame kui palju me sellele tegelikkuses kulutame :)

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 08.09.2005 16:54

Hehh,
Tegelikult, et teie klaviatuurid väga tatiseks ei muutuks liigseslt suu vesistamisest tauks mõelda, mis kaasneb iga uue (s.o. seeria) mudeliga.
1. Hind on eeldatavasti suht kallis ja ooteaeg arvatavasti pikk;
2. Võib eeldada testimises välja tulemata jäänud disaini vigu;
3. Varuosade saadavus eeldatavasti nigel - pole ju mõeldav, et esimese lattu saabuva mudeliga saabuvad ka kõikvõimalikud jupid. Esialgu pannakse ikka rõhk ju komplektide mitte aga varuosade tootmise peale. Nigela all ma mõistan seda, et eeldatavasti ooteajad pikad.
Savagel on jah juppe igast poest võtta kuna ta on olnud ka juba aastaid tootmises. Mõelge selle peale. Aga, et mitte täielik "peopidur" olla ütlen siiski, et mina kavatsen põhimõtteliselt sellise masina (hellfire) endale hankida - maksku, mis maksab :twisted:.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 08.09.2005 17:30

Truggy...

Ainus põhjus miks HPI ütleb, et see ei ole "buggy conversion" on see et neil ei ole buggy, veel. Kui juba suurteratastega buggy osta, siis vaataksin pigem antud alal vähe pädevamate firmade poole, mudelil on spec-list muidugi vägev, kuid paljud asjad, nagu front inboard toe-in pole üldse vajalikud (või on?) Sama lugu nn keretugevdustega (chassybraces), andke mulle mu otsekohesust andeks, aga kes kasutab neid auto seadistamiseks? Mida kõrgemal tasemel võisteldes tehakse on nende tugevduste eemaldamine, et saada need mõned grammid maha, aga need on ka need samad sõitjad, kes maanduvad viltu või katusele väga harva, enamusele meist on nad siiski kasulikud.
Ja mis teema selle suure paagiga on? Kas HPI tõsimeeli usub, et nende megatuunitud 4,6ccm mootor sõidab 150ml kütusega kauem kui korralik 3,5ccm võistlusmootor 125ml paagi peal?

Siis veel üks puhtteoreetiline küsimus, kas keegi oskab mulle põhjendada mis maania on kõigile RTR mudelitele toppida peale võimalikult suure töömahuga mootoreid? Minuteada on kõigil nn "buggy spec" truggydel peal just 3,5ccm high-end võistlusmootorid. Umbes sama case mis RB TM728 väljatulemisel oli, kõik ostsid, sest tegu oli ju esimese .28 mootoriga, ning et veel RB.... Õige pea hakkasid lekkima esimesed jutud, kuidas WS7II'ga varustatud truggyd olid TM728'st iga nurga pealt üle, kiirendus ja kiirus... Esimest ma isiklikult ei uskunud (mul oli tohutu soov seda mootorit endale osta muuseas), tuli teine ja siis tuli sarnaseid kommentaare nagu seeni peale vihma... Inimesed (ka mina) tõsimeeli uskusid et .28 mootor on RB ühest parimast võistlusmootorist üle, lihtsalt seepärast et sinna mahub rohkem kütust... Think again.

Loo moraal: Kui soov on MT klassis nii tõsiselt võistelda, et sellepärast kohe truggy ostma peab, võiks ennem uurida, oodata ja vaadata. Ilmselt on mõistlikum võtta mõni võistlusi võitev buggy, ning see truggyks konvertida, kui tormata poodi kohe esimese üllitise järgi, firmalt kes pole kunagi antud valdkonnaga tegelenud, ning kes on kogu oma eksistentsi vältel tootnud hobiautosid. Olen valmis suvalise kodanikuga suvalise summa peale kihla vedama, et korraliku tootja (Mugen, Crono, Hobao, Kyosho jt) konverditud truggy teeb sellele performance truckile silmad ette nii sirgel, kurvides kui hüpetel.

Mida ma tagalikult öelda tahan et ei ole kohe mõtet tormata ostma, sest kirjeldus tundub hea ja ilus. Tuletage või meeldegi, kuidas X-ray buggy ostjad alguses nendega kurja vaeva nägid. igal uuel autol on omad head ja vead. Oodake natukene, laske tehastel parandused ära teha, ning siis nautige lõpp produkti. Beeta tarkvara ju keegi oma arvutisse ei tõmba, kuigi soft on juba ametlikult välja lastud.

Ääremärkus: Tegemist ei ole HPI pingutuste mahategemisega, vaid lihtsalt sooviga inimesi natukene mõtlema panna. Kui uut ja läikivat autot tahate näha, tulge ja vaadake. Mul kodus on,veel.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 08.09.2005 17:34

BTW: Tegelikult mulle truggyd meeldivad :) Väga tore et neid ikka rohkem ja rohkem välja tuleb.

Ja toweri hinnast ei tasu ka väga ehmuda, tavaliselt langevad nad umbes 300 dollarit, see mis seal kirjas on on nn Suggested Retail Price, ehk soovituslik müügihind. Iga uue mudeli puhul mis on välja tulnud on ta umbes samasse auku (~900 dolalrit) jäänud, tegelikkuses aga kukkudes isegi kuni 500'ni.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 08.09.2005 18:43

Hm.. kui sa väidad et see on truggy siis.. ma veel roheline ja ausaltöeldes ei saa s...gi aru.. :?

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 08.09.2005 20:57

Mina ei loe kuskilt välja et tegemist otseselt truggyga. Sõna selges inglise keeles on kirja et truck. Asi on ju ikkagi selles, et kõik ei sõida pagi ja ei võibolla et ei hakkagi sõitma. See, et see truck "ei kõlba kuhugile" mina nii ei arva. Tegemist on ikkagi täiesti uue hpi arendusega ja eks seal ka mõeldakse. See on loogiline et tegemist on uue masinaga ja vead võivad välja tulla, ma ei välista seda. Mis puutub beta softi, siis mina olen kamalaga seda installinud, olen olnud lihtsalt softi testija (a'la ms windows server 2003). Minumeelest on nii lahe leida lollusi mida on tehtud ja aidata 'beta' final versiooni ilmumisele kaasa.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 08.09.2005 22:04

Truggy esialgne päritolu ja ja sellest ka definitsioon nagu mina aru saan on bagist ehitatud suurte ratastega truck'i moodi asi: buggy+truck=truggy. Selliste aparaatidega ronitakse siis üldiselt MT klassi ja hakatakse kohti noppima kuna lihtsalt ta on madalam ja kiirem. Viimasel ajal on hakanud tootjad välja tulema ka kohe spets truggydega, mis on suhteliselt sarnased tegelikult stadium truck'idega (nende kohta olen välja lugenud omakorda on tingimuseks tegelikult 2wd) aga 4wd.
Lühidalt: spec'i poolest on minuarust tegu from scratch ehitatud ja enamuse reeglite järgi truggyks liigitatava asjaga. Samas kui truggy=ümber_ehitatud_bagi siisj älle mitte e. siis on tegu truckiga. Enivei, kuna meil võistleb juba vähemalt üks truggy MT klassis siis ma ei näe, miks peaks keegi sellele aparaadile piirangut seadma. Vähemalt eestis veel mitte. Võistlusklassid lihtsalt muutuvad tasapisi ja vägisi vanades asjades kinni olla hakkab lõpuks asja suretama...
See kuidas keegi, nägemata masinat rajal müttamas juba siin kihlvedusi pakub on juba teine teema ... asi on ikka kinni sõitjas. Kui sõita ei oska siis võib ükskõik mis püss käes olla aga tulemust ei tule.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 08.09.2005 22:15

Üks irooniline lisamärkus veel: kui sellest "truck"-ist ehitada buggy kas siis tulemuseks on buck? :D

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 08.09.2005 23:36

HPI lehel on kirjutatud tõesti et purpouse built truck... aga kuidas ta erineb täiesti tavalisest Truggy'st, seda mina ei mõista.

Mina poel tahtnud ühtegi piirangut seada, pigem tahan tähelepanu juhtida MT klassi sõitjate ees seisvale probleemile. Tuleb teha põhimõtteline otsus, kas lubada truggy tüüpi asjandused (hetkel on nad 100% legaalsed), või keelata. Tomkari soovist viia määrustesse sisse min. kõrguse piirang lugesin välja justkui soovi truggysid kuidagi elimineerida (enamus truggysid ei tõuse nii kõrgele nagu näiteks savage).
Isiklikult olen 100% truggyde legaalsena püsimise poolt. Tegelikult on veel endalgi plaan soetada, aga see jääb tulevikku.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 09.09.2005 07:12

Ma arvan, et ärme muuda reegleid üksiku inimese soovide järgi. Kui truggyd hakkavad MT klassis domineerima ja on näha, et MT kui sellisega pole neil enam kuigi palju pistmist ja nad hakkavad MT'd välja suretama siis võiks vast reegleid üle vaadata. See mis nüüd kirja sain või tunduda konkurentide ellimineerimisena kuid ma arvan, et just smadel põhjustel pole MT'd eriti lätis (nagu ma kuulnud olen) kuna buggydega samas klassis pole neil lootustki.
Kui mingi hetk tekib üleüldine soov need kaks asja lahku lüüa siis võiks seda teha. Praegu aga jätan oma jutu min kõrgustest jne järgi sest see takistaks võibolla uute sõitjate tulemist võistlustele (inimesed kes tuleksid sõitma truggydega).

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 09.09.2005 08:47

Tore on vaielda asja üle mida keegi tegelikult näinud ei ole. Ootame ta täpsemad tehnilised andmed ära ja siis kakleme edasi.. :wink: Hakkas just käsi soojaks saama... :wink:

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 09.09.2005 08:56

Ehee :)
Läti võistlemise kohapealt nii palju, et mina ei leia küll motivatsiooni võistelda koos pagidega. Mul puudub igasugune võimalus seal hea koht saada.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 09.09.2005 20:29

Toweris on uued ja palju mõistlikumad hinnad üleval aga meil saab vast ikka parem olema ...

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 10.09.2005 23:45

Antero, muuseas ei puudu. Aga kui sa ise enda sõiduoskusi tahad niiväga maha teha, siis jäägu sulle see õigus.

Homme kakleme ja lööme üksteistel nina veriseks :)
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 11.09.2005 08:40

Rando, sõiduoskus on üks asi, teine asi on masinate vahe :) Minu masin ei kiirenda eales nii kiiresti kui pagi ;)
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 13.09.2005 23:05

Kuna süda ei andnud ikka rahu siis kolasin seal HPI lehel veel ja leidsin, et seda Hellfire-t nimetatakse ju erinevate autode omavahelises võrdluses Stadium truck-iks.. ja et Savage on puhtavereline MT jne.. et lähen nüüd küll teemast välja, aga et siis mis või kes on siis Stadium truck võrreldes MT-ga, kuidas sellesse nimesse suhtuda, mis eristab teda siis teistest.. või on heal lapsel mitu nime..??

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 14.09.2005 22:33

Stadium truck on sünnist saati madalam, lühema vedrustuse käiguga ja väiksemate ratastega, ehitatud rohkem rada sõitma. Monster on suurte ratastega, kole ja sõidab üle teiste autode, kurvis läheb tavaliselt kummuli.
Umbes selline on minu arusaamise järgi see vahe :P

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 14.09.2005 22:59

Monster ei ole kole :( ...
Tegelikult on mulle kuskilt jäänud mulje, et kunagi olid stadium truckid ikkagi 2wd ainult. Monstrite reeglites olen näinud kirjas jällegi keskdiffri keeldu või siis lukustuse nõuet.
Anyway, minujaoks on tegu väga lahedate featuuridega masinaga.

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 15.09.2005 13:18

Soomlasted on monsteritel nn. kaks klassi, Standard ja Unlimited. Viimases siis sõidavad nn. stadium truckid. Ma usun et meie ei saa veel nii pea seda liigitada.
Kahju on et meie 1/10 offroad klass nii väike on. Ma küll loodan, et seekord tuleb rajale kaks uut sõitjat, mõlemad siis HPI MT2 masinad.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 21.09.2005 20:02

Panin endale ühe Hellfire tellimusse :) ... Veel on mul õnneks aega raha koguda kuna eeldatav esimene saabumine euroopa lattu on novembris.

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 04.10.2005 21:19

Baja video
Leiad siit
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 05.10.2005 20:54

Baja video link katki.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 14.10.2005 18:34

Välja on tulnud ametlikult Baja video, mille leiab sellelt lehelt.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 25.11.2005 13:46

Hellfire tooteleht on uuendatud ja sisaldab palju kõrgekvaliteedilisi lähifotosi koos selgitustega.

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 359
Liitunud: 21.06.2005 08:47
Asukoht: talin

Postitus Postitas ranno » 25.11.2005 14:34

Rõõm tõdeda, et on tulemas nii kit, kui rtr versioonid..

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 25.11.2005 14:41

Tegelikult mulle tundub siiski, et ei ole KIT versiooni andtud "KIT"-i all mõeldakse siiski RTR'i.

Kasutaja avatar
kapa
Postitusi: 156
Liitunud: 27.07.2005 20:08
Asukoht: Tallinn-Otepää

Postitus Postitas kapa » 28.11.2005 23:28

Hellfireist võib tõsine tegija tulla. Päris karm paistab, eks 100% sellest on näha hiljem praktikas.

See 1:5 bagi on küll kobe.
Krt kõik RC'd võiksid 98'ga sõita
55582183

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 28.11.2005 23:55

Selle kütuse kohapealt on sul, Kapa, küll õigus. Ei oleks mingit jama, ei hindade ega kättesaadavusega.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 09.12.2005 00:32

Hellfire manual avalikustati (16.6MB pdf), sealt on täpselt kogu kooslus jne näha.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 13.01.2006 12:08

Hellfirede esimene shipment saabub EU lattu eelduste kohaselt 18.01.06 s.o. järgmine nädal.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Käes !!!

Postitus Postitas tomkar » 27.01.2006 16:36

Kätte sain masina:
Pilt
Mõned pildid veel lisaks:
http://www.hpi.ee/gallery/hellfire
Jeees :D 8)

Vasta