Kaua oodatud - Viimsi rada

Siia alla uudiseid laiast maailmast. Uute mudelite välja tulemise teated jne.
Vasta
Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Kaua oodatud - Viimsi rada

Postitus Postitas asterix » 19.09.2005 20:15

Teema Viimsi rajast on käinud juba ammu. Ma ei ole siia postitanud infot veel just seepärast, et pole olnud veel midagi kindlat. Nüüd kus olen 99% asjas kindel, postitan ka veidi infot. Kindel siis selles, et me saame raja jaoks maad. Hurraa!
Nimelt on tulnud vastu meile Viimsi vald, kes planeeritava kooli sisse on projekteerinud ka mudelspordi raja (see ei ole valimispropaganda).
Raja jooniseid ma veel ei avalda, kuid olemas need on. Infoks rajast ehk nii palju, et pikkus on ~400m. Pukk on planeeritud minimaalse kõrgusega 2.5m. Algselt saab olema ajutine pukk! Täiesti võimalik on variant, et me saame raja tegemisega alustada järgmisel nädala (näiteks nädalavahetusel). Sellel nädalal lähen koos valla inimesega ja paneme toikad maasse.

Mida ma ootaksin :
1. Ootaksin kõiki kindlasti appi, kellel vähegi võimalus oleks.
2. Ma püüan leida meile ka kopa. Kui kellegil on mingi variant, abiks teada anda.

Kõik ettepanekud on teretulnud.
Tänud,
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 19.09.2005 21:00

Koppa on kõige parem uurida tööriistarentidest, nt. Ramirent, kusjuures, meil on vaja suurt koppa, sest tüüpi bobcat asjaga läheb ilmselt liiga kaua ja meil on vaja tuua pinnast või siis äärmisel juhul muruhävitusvahendeid koostöös mitme rehaga ja töökätega.

Tühine ei ole ka rajapiirde probleem. Sellist toru nagu Tallinna võistlustel kasutasime peaks muretsema ~600m (arvestades et osad kohad korduvad ning mõnes kohas võiks olla ka muud tüüpi peeret, puhtalt vahelduse mõttes (nt on kasutatud palke, mis näevad vägai lusad välja. Lavankos oli ühte kohta keskele ehitatud madal valge aed (sellel oli ka praktiline põhjendus, et autod vastassuunda ei lendaks) ja palju muid erinevaid võimalusi. 600m voolikut ise tähendab 6000 kroonsit investeeringut. 150m on olemas, seega 4500 krooni on puhtalt voolikutarbeks vaja, kopa rent päevaks tähendab ~1000kr kulu, pärast on vaja vibroplaati millega pinnas (eriti hüpped) kinni peksta, see pole kallis, suurusjärgus 200-300kr päev.

Olles üks asja algatajatest olen kohal ja triksis-traksis töökindad käes, kui asjaks läheb.

BTW: Rajale läheb ~100 autokoormatäit pinnast. loodan et sa pole seda unustanud.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 20.09.2005 08:20

Rando Rando, rahune nüüd maha. Kui sul on kohe see papp taskust võtta siis palun väga. Kõigepeal on vaja ära vaadata see koht, siis on selge mida sinna vaja on. Fakt on see, et sellist raha me kohe kindlasti ei leia ja otsiks ikka ennem sponsoreid ehituseks mitte ei hakka kohe lahmima.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

antia
Postitusi: 1114
Liitunud: 29.07.2005 14:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antia » 20.09.2005 10:01

Minul on suvila lammutusest jäänud järele mingit puidumaterjali, mida saaks kasutada puki ehitusel. Ja füüsilise jõuga valmis ka aitama.

Btw, kas krunt asub kusagil elumajade kõrval või on ta natuke eemal. Tõenäoliselt ei ole kohalikud teadlikut millist mürinat/pininat nad oma pühapäevastel aiapidudel kuulma hakkavad? See võib saada palju tõsisemaks probleemiks kui ehitustööd. Valla luba võib ju olla aga kui naabrid vinguma hakkavad on jama ikka lahti. Minul tekkis konkreetselt oma kodu juures tööpäeval päevaajal naabriga arutelu teemal, et kas ma võin seal oma autot timmida või mitte.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 20.09.2005 10:20

Investeeringuid on vaja. Mina olen valmis kuni 3000 krooni oma raha alla panema. Minule jäi mulje et rajaehitus jääb meie teha. Pukimaterjali on taneli juures päris kõvasti (st see pukk mis kullo juures oli on nüüd taneli aiamajakeses ja seda saaks samuti kasutada. Ikkagi 2000 krooni eest materjali...

Ühesõnaga oleks meil vaja kõigepealt rahakorjandus teha. Sponsoreid leida nii lühikese ajaga on ilmselt keeruline kui mitte võimatu. Kui kellegi enda firma just kätt alla e pane.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 20.09.2005 10:25

Selles asi ongi et ma hetkel tegelen mõne sponsori leidmisega. Kuna see kogu asi on nii kui nii minu kaelal siis ma tee seda suvaliselt.
Mis puutub mürinasse, siis mina saadaksin oma naabri tuppa. Ta ei pea õues istuma :)
PS! Ennem tuleks teha ka kalkulatsioon asjale!
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 20.09.2005 11:06

Ma ei tea, kas see tuleb minu naiivsusest või millest kuid ma arvan, et esimesed sõidud saab seal "rajal" teha vabalt ilma ~100 autokoorma, sponsorite ja isiklike rahade matmata (kui vana "kullo" pukki uuesti isikliku rahana mitte arvestada). Kullo kõrval sai vabalt sõidetud selliselt et olid need puust hüpped, mis polnud sellise suurusega, et neid ei saaks labidaga kokku lükata ja kui pukk on olemas siis ma arvan et selle raja saab ühe päevaga teha seliseks, et seal on lahe sõita juba. Tegu pole küll veel kohe tivoliga kuid parem kui kuskil suvalises kohas. Kõik ei pea olema esimesest päevast kohe nagu "soomes" :D.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 20.09.2005 16:51

Go big - or go home. Kas on plaan teha ühel tasapinnal olev rada mis on lintidega piiratud? Investeeringutest ei pääse niikuinii, vahet pole kelle taskust see raha tuleb, keegi peab raha alla laduma. Kui keegi veel mäletab siis sai viimsi vallavalitsusele öeldud et pole plaan teha mingit sitapealt riisutud rada vaid ikka korralik asi. Kui nüüd on soov paari tunniga ja ilma kulutusteta rada valmis ehitada siis edu teile, mina jään sellisel juhul välja.

et kõik aru saaksid miks ma nii pessimistlik tundun (olles tegelikkuses pigem realist):

Algse tartu raja ehitamine oli 2 päevane protsess, sealhulgas ei arvesta ma neid hüppeid, mis nüüdseks on lammutatud, vaid raja puhtastust ja piirete paigutamist. Meid oli seejuures kohal 12-13 inimest. Ma ei taha mõeldagi kaua võttis manuaaltööriistadega kaldkurvide ja selle pika kõrgendatud osa ehitamine aega. Kahjuks ei ole nii et viskan labidaga paar täit ja ongi valmis. Juba raja vibroplaadiga ülelaskmine võtab minimaalselt ühe päeva, ühel-kahel inimesel kordamööda (kujutad sa ette milline sa oled kui oled päevläbi vibroplaadiga mässanud? Toomas võib legende jutustada :)) Tõsi selle aja sees on ka voolikute täitmine kergkruusaga, mis võttis 3-4 inimese tööjõu kaheks päevaks.
Kui nüüd paljude hüpete/kaldkurvide ja muude atraktsioonidega "tivoli" teha, siis läheb aega kõvasti rohkem kui üks päev, sama lugu pinnasega, ühe autokoormaga saab ehk 2-3 ameerikamäge teha, mitte rohkem.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 20.09.2005 17:37

Et sa ikkagi ei lähe enne kordagi sõitma kui ei ole asi "big"-lt tehtud? Valik on muidugi sinu aga seni kuni asi pole veel Big kavatsen ma küll seal esimesed sõidud teha. Noja kui nüüd meelde tuletada kullo "rada" siis asi oli väga kaugel sinu eel kirjeldatud ja ma ütleks, et fun oli küll.
ps. sa pole üldse pessimistlik vaid minu arvates sa lihtsalt vahest surud liiga kõvasti oma arvamust peale inimestele.
Asjast kah: käisin täna vist peaaegu seal kuhu rada tuleb - ca. 7km minu kodust :D

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 20.09.2005 18:41

Algul on tagaõues ka fun põristada, aga mingi aja pärast tüdinevad kõik kes teavad et on palju huvitavamaid tegevusi mida RC'ga teha selelst lihtsalt ära. Järgmine samm on võistlustele.

Sama lugu on rajaga/naisega. Kui kunagi pole paremat saanud siis ei saagi mõista mis teema selle ümber käib või kuidas saab paar suurt mügarat parem olla kui paar väikest. Aga vot on, kes ei usu... proovige ise järgi.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

JAN
Postitusi: 661
Liitunud: 22.07.2005 19:58
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas JAN » 20.09.2005 18:50

Tegelikult seoses raja ehitusega on Randol sutsu õigus ,meil läks enda taskutest kusagil viis tuhat ei tea kuhu . Oluline on siiski raja piirded , ilma nendeta ei saa ,toppisime kergkruusaga neid voolikuid kolmekeisi vahelduva eduga 4-5 õhtut ja lõpuks oli nii siiber ,et jäta või pooleli ,ja osalt on siiani veel lõpetamata . Oma jõududega seitsmekeisi kraapisime rada julgelt üle nädala ja kui lähenes võistlus oli närv küllaltki must ,kas jõuab valmis või mitte ,oli tohutu kergendus kui viimane õhtu enne võistlust Rando ja Kapa appi sadasid. aga edu teile ja loodan ,et teie raja ehitus ei lähe sugugi nii vaevaliselt . Oleks siiski hea kui raja joonise ja mõõtmed avaldaksite .

Kasutaja avatar
Wakim
Postitusi: 415
Liitunud: 30.08.2005 16:26
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas Wakim » 23.09.2005 16:00

Jooniseid ja mõõtmeid tahaks ise ka teada. Kas radadel kasutatatakse nn. silde ja hüppeid üle teise raja?
Ehk kui keegi aru ei saand et alt läheb üks tee ja pealt hüpe või sild.

Kasutaja avatar
JANKO
Postitusi: 358
Liitunud: 01.07.2005 11:32
Asukoht: Tallinn/lasnamäe

Re: Kaua oodatud - Viimsi rada

Postitus Postitas JANKO » 05.10.2005 16:51

asterix kirjutas:Teema Viimsi rajast on käinud juba ammu. Ma ei ole siia postitanud infot veel just seepärast, et pole olnud veel midagi kindlat. Nüüd kus olen 99% asjas kindel, postitan ka veidi infot. Kindel siis selles, et me saame raja jaoks maad. Hurraa!
Nimelt on tulnud vastu meile Viimsi vald, kes planeeritava kooli sisse on projekteerinud ka mudelspordi raja (see ei ole valimispropaganda).
Raja jooniseid ma veel ei avalda, kuid olemas need on. Infoks rajast ehk nii palju, et pikkus on ~400m. Pukk on planeeritud minimaalse kõrgusega 2.5m. Algselt saab olema ajutine pukk! Täiesti võimalik on variant, et me saame raja tegemisega alustada järgmisel nädala (näiteks nädalavahetusel). Sellel nädalal lähen koos valla inimesega ja paneme toikad maasse.

Mida ma ootaksin :
1. Ootaksin kõiki kindlasti appi, kellel vähegi võimalus oleks.
2. Ma püüan leida meile ka kopa. Kui kellegil on mingi variant, abiks teada anda.

Kõik ettepanekud on teretulnud.
Tänud,
kui läheb ehitamiseks siis antke teada,aitan ka :)

Kasutaja avatar
JANKO
Postitusi: 358
Liitunud: 01.07.2005 11:32
Asukoht: Tallinn/lasnamäe

Postitus Postitas JANKO » 24.10.2005 16:46

mis asjast saanud on ,siiani vaiukus

Kasutaja avatar
kapa
Postitusi: 156
Liitunud: 27.07.2005 20:08
Asukoht: Tallinn-Otepää

Postitus Postitas kapa » 24.10.2005 19:39

Äkki vennad ehitavad juba...meid ei kutsutudki? Ei no normaalne :roll: :D

Igatahes kui äksioniks/ehitamaks läheb siis olen valmis kõige oma viie sõraga aitama
55582183

Kasutaja avatar
alku
Postitusi: 218
Liitunud: 22.06.2006 14:32
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas alku » 17.07.2006 21:04

Kuulge ise elan Viimsis ning mul on on-road.
Kuhu see rada tehakse voi on juba valmis???

darkness
Postitusi: 25
Liitunud: 01.03.2006 13:44

Postitus Postitas darkness » 18.07.2006 03:33

alku kirjutas:Kuulge ise elan Viimsis ning mul on on-road.
Kuhu see rada tehakse voi on juba valmis???
olen ise ka on-road sõitja ja pean kahjuks tunnistama et mina küll ei tea, et meile oleks mõeldud nii palju radu kui on off-roadidel.
off-roadidele on minu teadmiste kohaselt kolm püsi rada aga onroadidele pannakse aegajalt kuskile rada ülesse ja siis toimuvad ka võistlused

Kasutaja avatar
siimuonu
Postitusi: 292
Liitunud: 12.09.2005 21:50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas siimuonu » 18.07.2006 23:10

Ma usun, et savi või mulla koorem on oluliselt odavam kah kui asvalt. Labida, reha ja trimmeriga onroad rada ei ehita aga offroadi küll. Sellest vast ka radade olemasolu erinevus.

Kasutaja avatar
oliwer999
Postitusi: 419
Liitunud: 23.05.2006 19:00
Asukoht: tallinn, lasnamägi

Postitus Postitas oliwer999 » 21.07.2006 08:46

Saaks keegi palun näidata kaardil kuhu see TÄPSELT tuleb.... Ma elan VIIMSIS-t mingi paar kilti eemal :)

Kasutaja avatar
kapa
Postitusi: 156
Liitunud: 27.07.2005 20:08
Asukoht: Tallinn-Otepää

Postitus Postitas kapa » 21.07.2006 18:36

kas üldse tuleb?

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Sinuhobi » 21.08.2006 18:18

Sooviks siis ka teada vähe täpsemat infi Viimsi raja suhtes ........ viimasel ajal nagu liigagi vaikne olnud.

Ma arvan, et mitte ainult minul pole selliseid küsimusi mis vastuseid vajaksid ja vastused soovitavalt siis isikutelt kes sellega otseselt tegelevad ja oletusi pole meil kellegil vaja.

1. Kas on konkreetsed kirjalikud kokkulepped olemas ?
2. Kas antud projekti on kooskõlastatud ka valla endaga ?
3. Kas rajaplaan on ainult 1:8 või ka 1.6 mastaabile mõeldud ?

Hetkel nagu kõik !
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Kasutaja avatar
oliwer999
Postitusi: 419
Liitunud: 23.05.2006 19:00
Asukoht: tallinn, lasnamägi

Postitus Postitas oliwer999 » 21.08.2006 18:25

ise tahaks ka teada millal ja kuhu see tuleb

Kasutaja avatar
asterix
hpi.ee
Postitusi: 1383
Liitunud: 10.06.2005 13:11
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas asterix » 21.08.2006 19:22

Mida ma oskan siis öelda. Algselt plaanitud kohale ei saa, kuna külaelanikud kirjutatud nn. kaebuskirja. Tundub, et neile see idee ei meeldinud. Viimsi vald ise ei oma palju maad nagu ma vallas aru sain. Küll aga leidsin paar kohta, mida nüüd täpsustada vallaga. Probleem on elumajade lähedusest tingitud. Kui on midagi kindlat, siis postitan ja informeerin.
[ HPI | HotBodies | Edit | LRP | FUTABA | Mugen| Sanwa]
---------------------------
http://www.hpi.ee/
http://www.hpi.ee/gallery/
Mugen MBX-5T prospec with Ninja JX21-B01 / Futaba 4PK | Align Trex500 / Futaba 7C 2.4

Kasutaja avatar
Sinuhobi
Sinuhobi
Postitusi: 1455
Liitunud: 29.01.2006 00:51
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Sinuhobi » 21.08.2006 22:38

Tuttav probleem .. olen sellega kokku puutunud nn Sinuhobi raja rajamisega vist juba 4 kuud ......... esialgu vaadatuna nagu kõik ok aga tuleviku plaane vaadates on ette nähtud hulganesti eramuid jne ja valla maavanemad ja arhitektid ei anna nõusolekut.
Aga nüüd vist läks täkkesse 24 km Tallinnast :lol:
Kuid meeleldi vaatan ja ootan mis sellest Viimsist saab.
asterix kirjutas: Probleem on elumajade lähedusest tingitud.
http://www.sinule.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------
1:6 Elcon Cleon 2wd

Hobikeskus
Hobikeskus
Postitusi: 91
Liitunud: 30.06.2006 22:46
Asukoht: Pärnu mnt 186, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Hobikeskus » 23.08.2006 19:16

ahoi poisid ...

Et siis selline tugi oleks meie poolt :
- rajapiirde ostu saaksin finantseerida (mis see oligi puudu olev osa, mis Rando kirjutas), eeldades et see jääb reklaampinnana meie kasutada vähemalt mingiks perioodiks, näiteks 1 aasta peale raja valmimist;
- ühest pinnasemäest sõidan iga päev mööda ja juhuslikult tean kellele see kuulub - üritan uurida;
- tuleksime sõbraga koos ka appi talgutele kui annate mulle telefoni teel märku 5018069 (ma ei jõua eriti foorumit jälgida);

Olen Randoga selles mõttes sama meelt et "kui teha, siis teha korralikult".

Tõnu

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 12.12.2006 19:39

Nüüd on pikkalt vaikust olnud mis on rajast saanud valmis või tuleb ültse?
Oleks isegi viimsi rajast huvitatud kuna suvila viimsis ja terve suve(kooli vaheaja) seal

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 15.12.2006 17:34

info puuduse tõttu on tunne et rada ei ole ja ei tule kaa
kahju mudugi :(

Kasutaja avatar
oliwer999
Postitusi: 419
Liitunud: 23.05.2006 19:00
Asukoht: tallinn, lasnamägi

Postitus Postitas oliwer999 » 16.12.2006 10:52

ARGH! :evil:

Kasutaja avatar
Zebra1188
Postitusi: 1246
Liitunud: 07.10.2006 10:05
Asukoht: Keila
Kontakt:

Postitus Postitas Zebra1188 » 16.12.2006 16:16

Kuna Viimsi valla rahvas hakkas protestima ei tulnud ka sinna rada...
Aga keegi ei ole öelnud, et ei tulegi... Ütleme nii, et asju aetakse :) Kuid nagu teada, siis võtab see kõik hirmus kaua aega. Seega palume kannatust kaasvõistlejad :)
:roll:
HB Cyclone D4
HB Cyclone TC

HPI & Hotbodies Team
---------------------------
Never knock on Death's door: ring the bell and run away! Death really hates that!

Kasutaja avatar
artyomt
Postitusi: 49
Liitunud: 14.10.2006 17:54

Postitus Postitas artyomt » 16.12.2006 18:41

kas planeeriti liiga lähedal eramutega vms ?
Hobikeskuse netipood. Raadio teel juhitavad mudelid, varuosad, tarvikud.
http://pood.hobikeskus.ee

Kasutaja avatar
Zebra1188
Postitusi: 1246
Liitunud: 07.10.2006 10:05
Asukoht: Keila
Kontakt:

Postitus Postitas Zebra1188 » 16.12.2006 18:46

point oligi selles, et see kool tuli ju suht lähedale majadele.. ja rada kooli kõrvale.

Figures.. liiga kõva lärm sinna kanti :(
HB Cyclone D4
HB Cyclone TC

HPI & Hotbodies Team
---------------------------
Never knock on Death's door: ring the bell and run away! Death really hates that!

Kasutaja avatar
oliwer999
Postitusi: 419
Liitunud: 23.05.2006 19:00
Asukoht: tallinn, lasnamägi

Postitus Postitas oliwer999 » 17.12.2006 11:48

aga kui tuleb mingi rada siis ikka tallinna lähedale ve? mingi max 10 km

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 17.12.2006 12:01

Perspektiivikas oleks kuskile tööstushoonete vahele sellist rajada. Piltide järgi vaadates on näiteks USA rajad on väga kitsastes oludes tehtud. Piiratud alale ja iga ruut-toll on ära kasutatud. Kui raja naabruses on mingid puutöökojad ja keevitajad, siis neid küll see ei sega... sama ei saa öelda eramute suhtes, sest õhtuvaikuses kostab see plärin kindlasti kilomeetreite kaugusele, kui vähegi avaram kant on ja rohkem kui üks auto rajal!

Tegelikult oleks lisaks Roogojale minumeelest vaja teistsuguse kattega rada! Ehk siis mitte muld, vaid kruus-liiv või midagi taolist. Juba vähegi suurema parkimisplatsi asemele saaks ju raja teha, oleks vaja ainult veidi kõrvalisemas tööstuspiirkonnas maaomaniku luba.

Üks väga lihtne lahendus: http://lstforums.com/forums/viewtopic.p ... ach&id=351
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

CSracing
Postitusi: 115
Liitunud: 01.11.2006 21:59
Asukoht: Rae Vald, Harjumaa

Postitus Postitas CSracing » 17.12.2006 16:01

No Rae valda pidi tulema ju rada, aga sellega läheb veel aega ikka.

Kasutaja avatar
kpihus
Postitusi: 1396
Liitunud: 04.04.2006 09:34
Kontakt:

Postitus Postitas kpihus » 17.12.2006 19:56

lauri kirjutas: Üks väga lihtne lahendus: http://lstforums.com/forums/viewtopic.p ... ach&id=351
Sorry but you are not authorized to view or download this Attachment
[url=http://www.geopeitus.ee/?p=200][img]http://www.geopeitus.ee/ug/gpnupp.gif[/img][/url]

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 17.12.2006 20:05

Kasutaja nimi: külaline.qwerty
parool: qwerty

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 17.12.2006 20:43

booooooring :roll:
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
oliwer999
Postitusi: 419
Liitunud: 23.05.2006 19:00
Asukoht: tallinn, lasnamägi

Postitus Postitas oliwer999 » 18.12.2006 15:11

lol :D

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 18.12.2006 17:31

läbu jätta...
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Kasutaja avatar
Harrix
Postitusi: 168
Liitunud: 03.12.2007 16:04

Postitus Postitas Harrix » 15.12.2007 14:14

Mul endal on rada aga mitte selline õige võistlusrada !!!! Niisama sõitmiseks.
[quote]JussPB Kirjutas:Kujutan ette:D
Isa tuli sinu juuurde Poiss, kuule NOSSSSSSi tahad rollerile v? Päris hästi hakkaks liikuma:D Nossi peab ära proovima.. dv ma telllisin juba ära varsti käes:D:D[/quote]

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 15.12.2007 14:17

kolme päeva pärast oleksgi see teema juba aasta jagu rasa olnud :P :roll:
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Vasta