Kasutaja "RandoM" MAKSA ENDA KURADI VÕLG ÄRA!!

Siia alla pange kirja oma positiivsed ja negatiivsed kogemused, mis teil on tekkinud ostes või müües oma mudelismiga seonduvat. Kommentaarid ja kogemused ka välismaiste netipoodide kohta on oodatud
Suletud
kämbu
Postitusi: 22
Liitunud: 13.10.2005 21:30

Kasutaja "RandoM" MAKSA ENDA KURADI VÕLG ÄRA!!

Postitus Postitas kämbu » 09.04.2008 12:09

Nonii, tegelt kogu pull hakkas sellest pihta, et Herr Rando Mere soovis pea 2 aastat tagasi tuua eestisse mingi kogus mudelikütust, et seda müüa.(siis ju seda poest kohe saada ei olnud tihtipeale)
Laenasin ma talle selleks siis raha, tingimusel et 3 kuu pärast maksab ta mulle raha tagasi + 3000 krooni.

Selle aja jooksul on seda raha vahetavahel vaikselt tilkunud, kui ma väga peale olen käinud aga muidu mitte midagi...
Mees on konkreetselt kadunud, telefonile ei vasta jne.

Tegelt mul on juba suhteliselt bohui kust sa selle raha välja võlud Rando aga ma tegelt tahaksin seda juba saada..

Kui sul muid variante pole siis siin on üks: https://www.smslaen.ee/

Meeldetuletuseks sulle.. sul on maksta veel 5000.- väga tore oleks kui ma selle saaksin TÄNA kätte.

kämbu
Postitusi: 22
Liitunud: 13.10.2005 21:30

Postitus Postitas kämbu » 11.04.2008 23:13

Rando.. Väga tore sinust et sa mu sõnumile vastasid, AGA peale selle lubasid sa mulle, et sa "Homme" tood mulle raha... Tegelt homme sai 12 minutit tagasi läbi. Kui sa ei taha, et ma sulle kodunumbril kell 3 öösel helistama hakkan siis võta palun mobiil vastu. Veel parem.. HELISTA MULLE ISE.

Numbri leiad nende kümnete vastamata kõnede seast mis ma sulle teinud olen, juhul kui sa selle jälle salvestamata oled unustanud või mida iganes.. alternatiivina võid kasutada mu maili aadressi. Ma ei tea kas sa enam msni ei kasuta või mind lihtsalt ära blockisid, aga selle teel saad mind ka enamus ajast kätte... isegi skype lisasin ma sind. Kui sul raha olemas on võid minupoolest kasvõi kell 3 öösel mulle koju tulla.

kämbu
Postitusi: 22
Liitunud: 13.10.2005 21:30

Postitus Postitas kämbu » 17.04.2008 12:18

No Rando.. Sa ju igapäev loed seda foorumit, ja isegi vastad siin päris mitmele teemale.. Äkki oleks aeg ka sellele siin vastata. Ma ootan siiani enda raha.

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 18.04.2008 06:32

Antud sektsioon on siiski oma kogemuste jagamiseks mitte inimeste yle arutamiseks.
Seoses sellega "arutamised" kustutatud. Inimesed ei kuulu arutamisele, küll aga kogemused jagamisele.
Kui on endal sarnaseid või vastupidiseid kogemusi siis need on oodatud. Kaasa ilkumist võib teha verbaalselt monitori taga.
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Suletud