Truggy.nl Winter Indoor Masters

Teemad võistluste kohta
Vasta
Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Truggy.nl Winter Indoor Masters

Postitus Postitas RandoM » 14.12.2007 12:11

Hakkame liikuma, soovige meile siis edu.

Täname Häid inimesi (Andres Käver, Taivo Murumäe, Margus Hanvere ja teised) ning Häid ettevõtteid (HoBao Eesti, Hobikeskus OÜ, Matkasport OÜ)
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
Grim Reaper
Postitusi: 1209
Liitunud: 02.12.2006 00:45

Postitus Postitas Grim Reaper » 14.12.2007 12:44

tavaliselt öeldakse et nael kummi aga naelu seal pole.mudelistidele vist öeldakse et mulda silma aga näe mulda seal ka pole :D :D siis ütleks et palju katkiseid amorte ja sildasid ning takka veel palju mootori ülesütlemisi :wink: EDU

ma loodan et te ei pahanda mu heatahtlikuse üle :lol:

Kasutaja avatar
M&M
RC-EST
Postitusi: 411
Liitunud: 17.06.2005 08:25
Asukoht: Pärnu mnt 40.km suure puu juurest paremale
Kontakt:

Postitus Postitas M&M » 14.12.2007 12:47

Üeldakse "TIIB KURKKKU"!
Xray XT8/Cobra/MAMBA
SANWA M11

Kasutaja avatar
lauri
pistik.com
Postitusi: 2612
Liitunud: 10.04.2006 20:40
Kontakt:

Postitus Postitas lauri » 14.12.2007 13:35

Et teil rooliservo pistikus juhe logisema hakkaks :lol:
Lauri Laidna - http://www.pistik.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[ Xray XB808 2011 + RB Engine | Xray XB808 Electric | Schumacher Mi4LP | VirtualRC ]

Kasutaja avatar
tomkar
hpi.ee
Postitusi: 2917
Liitunud: 10.06.2005 12:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tomkar » 14.12.2007 14:08

Ja et pondri juhe lahti jääks :P...
hmm.. mitte nael kummi vaid auk surve voolikusse... :P
HPI, HotBodies, EDIT, LRP, 456MB

Kasutaja avatar
Zebra1188
Postitusi: 1246
Liitunud: 07.10.2006 10:05
Asukoht: Keila
Kontakt:

Postitus Postitas Zebra1188 » 14.12.2007 15:03

Oi ei.. seda auku surve voolikusse ei soovi ma kellelegi. endal läks eelmine võistlus sellise probleemi tõttu nahka.
Palju katkiseid servosid teile!
HB Cyclone D4
HB Cyclone TC

HPI & Hotbodies Team
---------------------------
Never knock on Death's door: ring the bell and run away! Death really hates that!

Kasutaja avatar
RonM
Postitusi: 423
Liitunud: 11.01.2007 21:39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas RonM » 14.12.2007 21:53

Palju.. Palju...

hmm soovime siis teile Häid Jõule! :D

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 14.12.2007 22:06

Rääkisin just paar minutit tagasi randoga uurisin kuidas neil lood on. Rando rääkis ,et on varsti lõpetamas läbisõitu leedust. Samas mainis talle, et kui nad finaali ei saa pole neil mõtet tallinnase tagasi tulla.

Kloss
Postitusi: 18
Liitunud: 08.06.2007 09:50
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Kloss » 14.12.2007 22:38

Sõnum Tõniselt. Siseneti Poola. Naistolli... töötaja olevat kahtlustavalt vaadanud mudeliträni täis kotte ja katsunud rattaid kavala näoga.
:D

Kasutaja avatar
Märten
Postitusi: 324
Liitunud: 11.09.2005 12:49

Postitus Postitas Märten » 15.12.2007 00:44

Rahvas endiselt poolas , Rando on küpse(lätist sai kõvasti vägujooki kaasa ostetud aga nüüd on see otsas).
Rando moosib tõnise naist vaikselt. Üks tallinn pärnu ots veel ja siis on pool maad läbitud. Loodetav saabumis aeg homme varahommikul.

PS: Rando palus mainida et pissipeatused on muutunud tihedaks(peamiselt tema algatusel).


Loodame et nad ikka homme rajale jõuavad.
Viimati muutis Märten, 15.12.2007 17:13, muudetud 1 kord kokku.
Märten
Hobimaailm

Kasutaja avatar
Märten
Postitusi: 324
Liitunud: 11.09.2005 12:49

Postitus Postitas Märten » 15.12.2007 10:25

Update:
Meie seltskond on hetkel Berliini lähedal ja söövad hommikust.....
Tõnis oli öö otsa roolis. 600km jäänud....
Märten
Hobimaailm

motokrosser
Postitusi: 892
Liitunud: 22.09.2005 13:01

Postitus Postitas motokrosser » 15.12.2007 12:44

Nemesis kirjutas:Rahvas endiselt poolas , Rando on küpse(lätist sai kõvasti alkoholi kaasa ostetud aga nüüd on see otsas), ühesõnaga räigem läbu käib sõidu peal.
Rando moosib tõnise naist vaikselt. Üks tallinn pärnu ots veel ja siis on pool maad läbitud. Loodetav saabumis aeg homme varahommikul.

PS: Rando palus mainida et pissipeatused on muutunud tihedaks(peamiselt tema algatusel).


Loodame et nad ikka homme rajale jõuavad.
Loodame siis, et neil peale võistlust alkoholi väga tarbida pole vaja. :roll:

ollo
Postitusi: 1613
Liitunud: 27.07.2005 14:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ollo » 15.12.2007 13:52

Raske elu küll, kui kodus juua ei lubata, peab selle jaoks mingi võistluste katte leiutama... :? tõesti hea eeskuju meie noortele.

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 15.12.2007 16:00

Prääguseks momendiks on neil veel 6 kilomeetrit sõita hotellini, seal teevad tavapärased toimigud ja tõmbavad töö riided selga. Rajale saavad minna alates kella 18.00 arvatavasti nemad veidikene hiljem.

Kasutaja avatar
Märten
Postitusi: 324
Liitunud: 11.09.2005 12:49

Postitus Postitas Märten » 15.12.2007 17:12

ollo kirjutas:Raske elu küll, kui kodus juua ei lubata, peab selle jaoks mingi võistluste katte leiutama... :? tõesti hea eeskuju meie noortele.
Eks see meie rando selline ole ....... :wink:
Märten
Hobimaailm

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 15.12.2007 17:18

Õnnelikult hotellis ja tänulikud kõikide igasuguste soovide eest. Nii nalja pärast oli Tõnis muidugi navi süsteemi (mis oli ilmselgelt targem kui meie kolmepeale kokku) sisestanud toetanwegi asemel toekanweg'i, mille tulemusena saime kolmkümmend kilomeetrit Amsderdami ja Haagi vahel tuuritada. Aga see meid peale 2300km pikkust teekonda ausaltöeldes eriti ei morjendanud. Nüüdseks on kõik pestud-kustud-kammitud (va. mina sest mul ju elu pole ja esimese internetiligipääsu saabudes on vaja HPI foorumisse update kirjutada).

Rajale liikleme nõksu enne kuut, et äkki ehitamisel abiks olla (Tõnis muidugi keelas selle mulle kategooriliselt ära, põhjendades, et ma olevat seda juba teinud küll). Õhtul teeme pilte ka ja kostitame kõiki häid kaasmaalasi nendega.

Rando @ anonüümsed automudelistid (joodikud)
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
RonM
Postitusi: 423
Liitunud: 11.01.2007 21:39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas RonM » 15.12.2007 17:28

Väärt INFO!

Tänan Rando!

Kasutaja avatar
pets
Postitusi: 222
Liitunud: 02.06.2007 20:16
Kontakt:

Postitus Postitas pets » 15.12.2007 21:25

Rando, kas homme trenn toimub?

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 16.12.2007 00:49

toimub, herr käveri juhtimisel.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
tony012
Postitusi: 786
Liitunud: 29.12.2006 12:22

Postitus Postitas tony012 » 16.12.2007 08:29

Aga meie treenisime nii kõvasti, et autod lagunesid... minul siis tagadiffer... õnneks varu kaasas... Rando autol mingi muu anomaalia...

Ja siis starterbox (-id)... Asi läks nii kaugele, et Rando ostis omale uue... öösel siis timmime hotellitoas paika...

Laup õhtuks oli minul nii suur väss peal, et ei jõudnud enam difrit vahetada... magamine tundus ülihuvitav...

A Rando krõbistas ikka mingi 2-ni auto kallal vist...

OK ajan meie rahva üles ja läheme sööma...

A siis võistluspaigast kaa: rada on maha märgitud mingi 4 cm toruga... ventilatsiooniks pakutakse 2 puhurit, mis ajavad õhku ringi, mitte välja... vaipa ei ole üheski rajaelemendis vajalikuks peetud... Aga pealvaatajatele on klaasitagune kohvik küttega... Rando võib siinsega võrreldes oma võistlusega uhkelt vastu rinda taguda...

Korraldusest kaa: treening oli vaba, ja kohe päriselt vaba: korraga rajal 30 pluss autot (rada sama suur kui meil, pukipinda natuke vähem)... raja tagaosas ei ole auto näha (tihe pisargaasi pilv jääb vahele)...

Seadetest... ükski mõistlik rehv ei toimi... lihtsalt nii libe on... täna proovitakse siis mingeid PROLINE nuppe (nupu kõrgus mingi 8 mm; tõeline kraabits) aga Rando arvas, et ega mis nendestki...

Ja kerevärv loeb, kui tahtsime kauplejatelt soetada Randole uut keret (helekollast või mingit muud neooni, siis ei olnud kellelgi midagi... ükski vähegi tume kere ei jää näha rajal (autot tuleb vaadata läbi valge pisargaasi pilve...)

Ok aitab praegu... pilte pole, sest net kehvapoolne... aga me tegime pilte küll...

Ajaa, 1 asi veel: ultimaatse vabaduse maa võistlustekorraldajaks (kohalikuks Randoks) on kena pikajuukseline, kergelt habetunud u 40 aastane mees, kelle näpu vahel tolknes kena koonjas u 15 cm pikkune kanepipläru... ta on tõsiselt positiivne mees (nagu ka meie Rando), andis meile lisastarterboxi ja suure aku jne... see sell ruulib...

Aga sisevõistlust korraldab ta esimest korda...

Ok aitab nüüd...
Associated RC10 B74.1
Associated RC8 T3.2E
Associated RC8 B4
Element Enduro Pro

motokrosser
Postitusi: 892
Liitunud: 22.09.2005 13:01

Postitus Postitas motokrosser » 16.12.2007 11:08

Hihhi.Võistluse reeglid on päris karmid.On lubatud 11,5cm mootor.

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 16.12.2007 13:53

Suhtlesin just Randoga, tehnika on neil siiamaani hästi vastu pidanu Randol oli küll 2 eelsõidu ringis mingi jama mootoriga aga peale paika keeramist oli kõik korras. Esimeses eelsõidu ringis sõitis rando 10 ringi 5 minutit ja 5 sekundit. Rando kiireim ring oli 28 sekundit.
Tõnis millegi pärast esimene ring ei sõitnud ja teises ringis sõitis ringi vähem kui Rando ja kiireim ring oli kuskil 30 sekundit. Präägu käib vell 2 eelsõidu ring. Peale esimest eelsõidu ringi oli Rando 19.
Plaan on neil qvalifikatseeruda ota poolfinaalidesse aga teost jääme ootama.
Uurisin ka kiiremate meeste kohta ja nimelt kõige kiirem mees rajal paugutas 2 eelsõidu ringis 12 ringi ja tema kõik ringid olid kiiremad kui Rando kiireim ring ehk siis alla 28 sekundi

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 16.12.2007 17:10

Vahepeal olen suhelnud Randoga 2 korda. Ka Tõnis sai lõpuks 10 ringi kirja kuid aeg väga hea ei olnud. Rando oleks saanud kirja 11 ringi kolmandas eelsõidus aga millegipärast nihkus Rando mootor 8 sekundit enne viie minuti täitumist ja selle pärast ka 10 ringi.
Peale qvalifikatsiooni ringe olid Rando 25 ja Tõnis 62 kohal. Tõnis alustas oma 1/16 finaali väga edukalt 2 esimest minutit ta juhtis aga siis võttis tempo alla aga kuna seisu ei loetud vahepeal siis jäi lõpuks 8 sekundit puudu, et edasi pääseda. Rando ootab oma finaali mis peaks algama paarikümne minuti pärast.

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 16.12.2007 17:49

Just helistas Tõnis ja ütles, et Rando pääses veerand finnalist poolfinaali mille start on enamvähem 20 minuti pärast.

Taits
Postitusi: 591
Liitunud: 12.11.2005 22:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Taits » 16.12.2007 18:27

Poolfinaali? Päris hea. Sealt ju finaalikoht ainult kiviga visata. Aga arvatavasti ta hetkel sõidab, niiet ma olen kuss ja ei sega teda.
Burn more fuel!

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 16.12.2007 20:56

Lõpuks sai ka Randole võistlus läbi jäi ta lõpuks 22 ja tunnistas, et sõita ta si--agi ei oska

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 16.12.2007 21:58

Nii nii, alustame siis algusest. Kogu järgenva postituse võib muidugi ennetavalt kokku võtta sõnadega "Hea on teada", juhuks kui kellelgi pole püsivust lugeda.

Päev algas hommikuse äratuse ja asjade pakkimise/söömisega hotellis. Võistluspaigale tuld. Lauad olid meil juba eelnevalt hõivatud ja muist tavaarigi seal, starterboxid seadistasin öösel ära ja seega polnudki hommikul eriti midagi teha... Minul. Tõnis aga tegi nobedate näppude voorus muuseas kõik diferentsiaalid ümber, ehitas endale (autole) sillad külge ja võttis hoogu, et esimestesse amortidesse õli kallata. Kogu see ettevalmistus võttis aega esimese eelsõiduringi. Aga hullu ju pole, sest parima sõitmiseks oli kaks üritust veel. Siit jõuamegi teemani - tõesti on hea teada mida hollandi keeles võistlejate koosolekul räägitakse. Ja räägiti nimelt seda et kõik eelsõidud läksivad arvesse. Ühesõnaga, hambad. Ehkki Tõnis sõitis kaks viimast eelsõitu täitsa adekvaatselt (muuseas, liitudes ka 10 ringi klubiga!) pani ühe sõidu null punkti sellise põntsu, et startima pidi 1/16 finaalist. Aga Tõnis (Vana molu nagu ta on) arvas et imege. Ja läks juba 1/32 finaali kimama, sest ausõna spiikeritest karjuti järjest sõitjate nimesid (enne kui tabel väljas oli muuseas) ja kuna sealt kostus Tony Lattiiijk siis saigi suure hooga starti tormatud. Aga meie (kaugeltnurgamehed!) ei tulnud ju ometi selle pealegi, et sõitjate nimede asemel sealt rajamehaanikuid oma tööpostile kutsuti. Igatahes sai Tõnis trenni teha. Mis polnudki väga paha plaan. Aga kuniks Kohalik Rando (seesama pläruga onkel) asja läbi hammustas oli Tõnis juba 5 minutit paugutanud ning mis seal salata, küll oli suur see imestus ta näos kui peakorraldaja tuli karjuma "don't drive, don't drive!"

Igatahes. Tõnise Päris finaalis otsustas ta kohe jänese rolli enda peale võtta ja esimese kolme ringiga paugutas järgmistel pool ringi eest ära. Ja siis see algaski - Ilmselt olid Tõnisele mällu sööbinud Märteni ja Taivo sõnad "Rahulikumalt-rahulikumalt" (sõltuvalt ütlejast mõjub see hüpnotiseerivalt või käsuna!) ning nii ta siis sõitiski, rahulikumalt. Ja sõitis rahulikult kuuendale kohale, tõusukohani (4 esimest) 12 sekundit. Ja miks nii? Lisaks sellele, et ma kohalikelt sain poole finaali peal teada et see kestab 10 minutit, puudus meil igasugune informatsioon hetkeseisust, vahedest ja muust, ärge te nüüd arvake et me Hollandi keelt tolleks hetkeks ei mõistnud, aga nad ausõna ei maininud ka midagi selle kohta, et keegi kuskil sõidab.

Ja nüüd minust.

Esimene eelsõit 10 ringi ja viis sekundit viiele minutile lisaks, 19. koht. Teine eelsõit tabasid mind taaskord mootori anomaaliad ning tulemuseks jäi kolm ringi. Kolmandas eelsõidus paugutasin kui vana jumal rehvidega mis minuarust ei peast - ei pe*sest ei pidanud, Ja paugutasin ennast mõnuga varuga 11 ringi klubi piirimaile. Aga vot uks jäi lahti lükkamata, sest mingi hollandi molu otsustas mulle niimoodi ärtusse ära panna et mu mootor selle peale oma asukohast vehkat tegi. Lõpptulemuseks 10 ringi ja 4.52. Need kolm kokku ütlesid minu eelsõitude tulemuseks 25 koha. Ehk A veerandfinaali viies.

Veerandfinaal oli suhtelsielt straight-forward. Tõnise eeskujul otsustasin kohe sõitu juhtima minna (ei ma mõista kas see on mingi kohalik tava et esimeses kurvis peab ilmtingimata puntratantsu tegema.). Rahulikult sõites jõudsid kiiremad (kes alguses puntratantsu tegid) mulle järgi ning nii sõitsime me kuni esimese tankimiseni. Ja siis oli rehv kulunud (mina muideks olen jube hea sõitja ja ainult mu tehnika on kehv!!!!!!) ning nii mulle esimene vennike ringi sisse sõitiski, teine koht oli aga 0,04 sekundi kaugusel, ehk ma jäin temast maha ainult seetõttu, et ma finisi aega ei teadnud muidu oleks võinud lõpukurvis ju pidurdamata jätta, aga mis seegi suurt muutnud oleks.

Tulemuseks kolmas koht ja seega kindlalt poolfinaalis (Minu suurim eesmärk - tõusufinaalist tõusta - sai täidetud.) Meel hea, uued rehvid alla ja valmis (varakult!) Tehniline kümme ja muud asjad lisaks ning sõit võiski alata - neile kes stardis olid. Minu auto aga ei käivitunud. Ja ei käivitunudki, kuni Tõnis Käega lõi ja autost lahti lasi, siis läks käima. 130 Kilo Eesti Meest sööstis seepeale meeletu inertsiga läbi rahvamassi rajapoole (ääremärkus: Inerts = hea asi!) Ja olingi rajal, ning ainuke asi mis ma maha magasin oli seesama traditsiooniline puntratants. Aga masendus oli suur kui ma nägin kui kiiresti need sõitjad mu vaateväljast kadusid. Siis üritasin kiiresti sõita ning lõpptulemuseks oligi see, et tegelikult ei olnud midagi püüda ja selle asemel, et kiirete sõitjate sõitu rikkuda (ma olin seda oma rabeleva sõidustiiliga juba kõvasti teinud) otsustasin rajalt lahkuda, Tõnis suretas mootori ja asusime pakkima. Miks küsite? Mida mul oligi püüda, kõik kes seal sõitsid olid selgelt peajagu üle. Ja kui teie arvate, et Janko/Rando/akaver on kiired siis arvake uuesti. Ma julgen teile lubada, et mu lagi oleks olnud 21 koht, ning 22 rahuldas mind täielikult selle arvelt, et ma kellegiga tülli ei pidanud minema.

Ehk kokkuvõtteks - Selle võistluse tipud, et sõitnud eelsõidus mitte ühte ringi nii aeglaselt kui on meie parimad. Tore oli ka see, et autasustamisel said nänni kõik osalejad (81!), Eestlased kohe kuhjaga ("twenty two hundred kilometers drive" olid vist korraldaja kuldsed sõnad :))

Thank you and good night.
Pildid hiljem või siis kui tagasi oleme.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Arps
Postitusi: 539
Liitunud: 30.10.2006 23:25

Postitus Postitas Arps » 17.12.2007 15:17

Pilt
Pilt
Pilt
Rando on iga pildipeal nii rõõmus.
Meie Rando ja nende Rando :lol:
Pilt

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 19.12.2007 01:38

"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
RonM
Postitusi: 423
Liitunud: 11.01.2007 21:39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas RonM » 19.12.2007 15:08

Arps kirjutas: Meie Rando ja nende Rando :lol:
Pilt
Rando sa peaksid kaa uuesti lõnga kasvatama(siis oleksite pildil vähe Rohkem kaksikute moodi), siis oled rohkem Randolik. :lol:

Aga kuidas teile Üritus muidu meeldis? Kas Väljamaised Rando sugused mehed teevad paremaid üritusi kui meie Eestimaine Rando?

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 19.12.2007 19:06

Viimasele küsimusele saad vastuse Tõniselt.

Mulle üritus meeldis, seda sõitjate tõttu, mitte korralduse ekstravagantsusega seotult.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Taits
Postitusi: 591
Liitunud: 12.11.2005 22:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Taits » 19.12.2007 19:54

Ei saa mitte vait olla, pean selle ära mainima, et võitis Kyosho. :D Ja teise koha ees tervelt ringiga. Sõideti siis uue ST-RR ja mootor muidugi Sirio. Niisama suusoojaks, siis pooled masinatest olid seal ST-RR :roll:
Pilt
Huvitav, kas ma oleks seal Randole pähe teinud? :P
Tall iseenesest kõrgem, või mulle tundub nii, kui meil? Ja ikka oli vingu rohkem kui meil?
Burn more fuel!

JAN
Postitusi: 661
Liitunud: 22.07.2005 19:58
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas JAN » 19.12.2007 20:11

Se mees on Rando ruuporida pihiisa . Rando ilmest võib järeldada , et jälle on mõni patt ilmseks tulnud . 8)

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Postitus Postitas RandoM » 19.12.2007 21:50

Taits kirjutas:Ei saa mitte vait olla, pean selle ära mainima, et võitis Kyosho. :D Ja teise koha ees tervelt ringiga. Sõideti siis uue ST-RR ja mootor muidugi Sirio. Niisama suusoojaks, siis pooled masinatest olid seal ST-RR :roll:

Huvitav, kas ma oleks seal Randole pähe teinud? :P
Tall iseenesest kõrgem, või mulle tundub nii, kui meil? Ja ikka oli vingu rohkem kui meil?
See suur et.... sul väidetavalt ju truggy ei ole?.
Tall oli kõrgem, aga avaused puudusid. taga seinas ei olnud ja pukipoolses seinas oli läbi mitme ukse, seega vingu välja saada oli lihtsalt lähes võimatu (väga keeruline vähemalt) ent sellega saadi suures mahus siiski hakkama.

Ja selle brändi asja kohta. Viimne kui finalist oli kinnimakstud sõitja. Mis muidugi ei muuda fakti et kyosho sõitja võitis.

Tegelikult oli igal sõitjal, kes finaali pääses täiesti reaalne võimalus see ka võita ning nagu sa tulemustest näed siis ei võidetud ringiga, vaid kuue sekundiga (võitja aeg: 30,22 miinus ringiaeg umbes 26 sekundit = eelviimane joone ületamine oli 29,56, järgmine läbis sama arvu ringe 30 minuti ja 2 sekundiga. Ehk füüsiliselt ei olnud võitja ja teise koha vahe mitte ring, vaid kuus sekundit.

Ehk aegajalt tasub mõelda mida ja kus öelda. Selle arvutusega ei soovi ma mingil juhul näidata, et kyosho oleks halb auto (mida ta kahtlemata ei ole), vaid natukene fakte täpsustada :)
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Vasta