Algajale ostuabi

Üldine off-road autode arutelu

Moderaator: petrolhead

Vasta
Kasutaja avatar
revlis01
Postitusi: 32
Liitunud: 21.07.2010 17:22
Asukoht: Pärnu

Algajale ostuabi

Postitus Postitas revlis01 » 08.03.2014 19:36

Tere!

Tahaks endale nitrokat osta, aga pole aastaid mudelismiga tegelenud ja ei tea enam, kuidas asjad käivad. (Olen selline tehnikafriik, kes tahab igasuguseid vidinaid näppida ja parandada.) :D
Mul oli mõte tellida: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _ARR_.html
Kui see tellida euroopa laost International (Registered) Air Mail'iga, siis läheks kokku 87,5€

Kas see tellimine oleks mõistlik ja tehtav?
Kas Eestis kütust ka müüa on?

Vaja oleks veel pulti ja ma tahaks vähemalt 6 kanaliga pulti, millega saaks pärast veel mõne 3D kopteriga näiteks lennata. :)
On äkki soovitusi või keegi müüb mõnda odavamalt?

Kõik mõtted, kriitika vms on teretulnud!

Tänan igasuguse abi eest!

Kasutaja avatar
R0mm
Postitusi: 1804
Liitunud: 05.05.2007 07:04
Asukoht: Tallinn
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Re: Algajale ostuabi

Postitus Postitas R0mm » 09.03.2014 07:25

Lingitud mudel on Kyosho mini inferno järgi tehtud ja kuna eelmainitu oli õnnetus kuubis, siis vaevalt, et see hiina kloon poolt sellestki on. Samas kui tahad remontida ja pidevalt midagi näppida, siis on see asi ilmselt sulle õige, sest karta on, et sõidurõõmu saab arvestada suhtes remondiga 1/99 ehk siis iga sõiduminut tagab 99 minutit putitamist. Kyosho versiooniga sai liigelda umbes 5 minutit, mille peale andis otsad kas differ, sidurikell/spurr, mõni kardaanirist või mõni muu ülekandeosa. Ainus hea detail selle mudeli juures oli Sirio mootor, sellel hiinakal pole seda ka. Põhjus miks kõik pidevalt katki oli, peitub mudeli skaalas, kõik on lihtsalt nii väike ja kui see kombineerida kehvapoolsete materjalidega, on tulemuseks tõeline katastroof. Kui tahad nitrokat, siis alla 1/8 skaala off road mudel ei tohiks kõne alla väga tulla.

Ning jah, Eestis müüakse kütust küll nitromudelitele.
Raadioteel juhitavad hobi- ja võistlusmudelid
https://www.claypitrc.eu

Vasta