"HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse info

WinterCup - Estonian 10/11 winter offroad series info is here.

Moderaator: RandoM

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas RandoM » 08.12.2010 21:28

Äsja üles laetud HOBI.ee Cityrace tulemused:
Nitro finaal: http://www.hobi.ee/up/failid/HOBIeeCity ... inaal.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Bensiini finaal: http://www.hobi.ee/up/failid/HOBIeeCity ... inaal.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Knockout Finaal: http://www.hobi.ee/up/failid/HOBIeeCity ... inaal.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Taits
Postitusi: 591
Liitunud: 12.11.2005 22:01
Asukoht: Tallinn

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas Taits » 11.12.2010 14:53

Keegi järelkaja kohta ei julgegi sõna võtta? Ma siis teen seda ise. Kahjuks korraldusliku poole kohta midagi head öelda pole. Ainuke hea asi oli, et sai krossikaga sõita. Mulle meeldis see väga.
Põhimure millest ma rääkida tahan on see, et võistluspaika muudeti vahetult enne võistlust. Tean kolme autotäit inimesi, kes käisid Laagris ja ei leidnud sealt ühtegi automudelit. Julgemad helistasid mulle, natukene vähem julgemad läksid kardikeskusesse infot küsima. Öeldi, et pidi toimuma, aga jäi ära. Muud ei osatud sealt öelda. Ja mitte eriti julged sõitsid kolm tiiru ümber Maksimarketi ja siis helistasid poodi. Peale mida tüdrukud otsustasid siis mitte seiklema minna. Mitte ükski neist ei jõudnud võistluspaika ja pettumus oli suur. Poleks raske olnud informeerida kardikeskuse töötajat, et võistlus toimub teises kohas või sinna silt ülesriputada. Ja see, et asukohta muudeti, tehti nagu pool salaja. Hobi.ee ehk Wintercupi ametlikult kodulehelt leiab muudatuse kommentaaride alt??? Milline inimeseloom sealt peaks asjaliku infot otsima? Usin huviline eelmisel päeval veel külastas lehekülge ja uuris veel kellaajad üle ja huviga, et kas midagi ei ole äkki muutunud, plakat ilutses kenasti esilehel ja talle tundus kõik ok. Esimese kogemuse sai kätte ja ettenägelikult järgmisel päeval Sauele ei hakanud üldse minema. Kõik inimesed ei loe hpi foorumit.
Kuskilt kunagi lugesin, et sel aastal pööratakse rõhku uutele huvilistele, mida ka Laitse võistlus näitas, aga nii peletatakse neid hoopis ju eemale. Neil hapu maitse suus, minul hapu maitse suus, kuna mina neid sinna vedada üritasin.
Pitialas monitori paluda oleks vist liiast. Eriti pikamaa puhul oleks huvitav jälgida seisu.
Muidu oli kõik hea. Söök hea, seltskond hea, rada hea. Minul isiklikult pole peale monitori midagi etteheita. See eelnev jutt oli kokkupandud teiste inimeste kõnelustest ja seiklemistest.
Tegemist ei ole halaga ega vingumisega. Vaid soovitus järgmiseks korraks, kui peaks sarnane situatsioon olema.
Burn more fuel!

Kasutaja avatar
Toomased
Postitusi: 307
Liitunud: 07.09.2008 08:51
Asukoht: Laagri

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas Toomased » 11.12.2010 20:52

Kuna julge mees Taivo juba sõna võttis,siis lisan omalt poolt ka mõne mõtte.Igatseme Kustiga tavapäraseid võistlusi.15+30+45 minutit.Tiimivõistlus on ju tore ja endurance ka,aga neid võiks korraldada lisaks tavapärastele karikaetappidele.Kui on soovijaid päris krõbeda stardimaksu eest võistelda, siis miks mitte.Tean päris mitut algajat ja ka päris kogenud sõitjat,kes ei tulnud võistlema suure stardimaksu pärast.Nagu Rando ütles,on 7 aastat võisteldud sama formaadi järgi.See on pikk aeg ja on tõestanud,et see formaat sobib paljudele.Milleks siis jalgratast leiutada?Kiidusõnad korraldajatele,aga äkki oleks võinud olla jah ka boksiruumis monitor, sest et pikkadel sõitudel võib see seis vägagi huvitavaks muutuda ja siis saaks seisu jälgida. Toitlustus oli super, seltskond kah super aga jah, korraldamine läks veidikene nihu seekord. Oleks ka võinud olla boksiala, kus tankida ja muid sekeldusi teha, kuna see põlvili muda sees variant ei olnud kohe üldse äge.Ja parim viis noori kohale tuua on tasuta noorte sõit,nagu eelmine aasta.:)See jutt on nüüd kirjutatud koostöös Kustiga ja ei ole ka hala ega vingumine vaid lihtsalt lihtsate mudelistide mõtted:D
yokomo b-max 2, team associated b4.1, team associated rc8

Kasutaja avatar
Alpro
Postitusi: 667
Liitunud: 25.02.2008 00:22
Asukoht: Capital

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas Alpro » 13.12.2010 13:50

minu mäletamist mööda on olnud võistlustasu WC-l 350 eeki eelmine aasta, kui ma õigesti mäletan!? parandage kui eksin.
Seega 700.- kahepeale pole minumeelest sugugi rohkem ?

aga see selleks

mõte miks üldse kirjutama hakkasin on see, et minuarust võiks uustulnukatele teha kasvõi spets päeva!
ok, rajal ma ei laskes oma autoga minna inimesel kes pole kordagi sõitnud aga platsi peal lubaksin küll täristada ja proovida, et kuidas see auto sõidab ja käitub


ooh, tuli veel üks mõte, teha mudeliski täika:
mudelistid saaksid veel ühe päeva muutuda pudelistideks ja samas müüa vedelema jäänud kraami
kõrvalnähuna võiksid noored ju näppida, uudistada ja ka proovida autodega sõitmist mõne avatud platsi peal


või olen ma liiga idealist? või mõne muu nimega keeruline tegelane?
FG EVO 07 _ MCD RR V4 Competition _ Asso 12R5 _ Asso RC18R "4wd 1/12" _ Mini Z MR02 F. F50 Stock _ VRC
Get connected: 527 2779

Kasutaja avatar
R0mm
Postitusi: 1804
Liitunud: 05.05.2007 07:04
Asukoht: Tallinn
Been thanked: 1 kord
Kontakt:

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas R0mm » 13.12.2010 16:04

Osavõtutasu suhtes siiski on lood vähe teised, kuna kohapeal makstes pidi nüüd välja käima 1250.- eeki tiimi kohta mis on 625.- eeki nägu. Kas mitte eelmine talv osavõtumaks 300.- mitte ei old? Ilma lauata küll, aga noh, sai ka ilma hakkama. Ettemaksuga soodsamalt on ka muidugi tore, aga ma ei plaani näiteks oma tegevusi 3-4 nädalat ette ja kui mul see päev midagi tähtsamat tekiks, siis oleks rahast ilma ja tiimikaaslane oleks ka õnnetu :(
Viimati muutis R0mm, 13.12.2010 18:54, muudetud 1 kord kokku.
Raadioteel juhitavad hobi- ja võistlusmudelid
https://www.claypitrc.eu

Kasutaja avatar
Tõnu2
Postitusi: 668
Liitunud: 29.04.2007 20:48
Asukoht: Tallinn

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas Tõnu2 » 13.12.2010 18:52

No kui juba kurtmiseks läks siis veel võistluspäeval reeglite muutmine on ka ikka paha komme!
https://ketecor.ee/" onclick="window.open(this.href);return false; kardinad, rulood ja markiisid!

Kasutaja avatar
Alpro
Postitusi: 667
Liitunud: 25.02.2008 00:22
Asukoht: Capital

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas Alpro » 14.12.2010 09:38

Tõnu2 kirjutas:No kui juba kurtmiseks läks siis veel võistluspäeval reeglite muutmine on ka ikka paha komme!
mis reeglit sa silmas pead?
FG EVO 07 _ MCD RR V4 Competition _ Asso 12R5 _ Asso RC18R "4wd 1/12" _ Mini Z MR02 F. F50 Stock _ VRC
Get connected: 527 2779

Kasutaja avatar
Tõnu2
Postitusi: 668
Liitunud: 29.04.2007 20:48
Asukoht: Tallinn

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas Tõnu2 » 14.12.2010 19:33

Vahetult enne finaale ütles Rando, et ei sõideta mitte 90 min vaid niikaua kui saab täis 210 ringi. See oli esimene muutus mille lisainfoks oli, et sõidu lõpetab ainult see meeskond kes saab 210 ringi täis. Teised jätkavad kuni 210 ringini või kuni aega saab täis. Finaali käigus selgus, et sõit lõpetati kõigile kui esimene sai 210 ringi täis. See siis teine muutus.

Laitse võistluse eelinfo oli, et on kaks eralidi arvestuses finaali. Kohapeal selgus arvestatakse kokku.
https://ketecor.ee/" onclick="window.open(this.href);return false; kardinad, rulood ja markiisid!

Kasutaja avatar
Alpro
Postitusi: 667
Liitunud: 25.02.2008 00:22
Asukoht: Capital

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas Alpro » 14.12.2010 20:17

ma sain aru, et plaanis oligi, et ülejäänud autod sõidavad edasi aga tehnika tõttu lõppes sõit siis kui esimene meeskond 210 ringi täis tegi.

laitse kohta oli tõesti arusaamatult kirjas aga seepärast uurisingi ikka asja ja juba enne võistlust teadsin, et on üks pikk arvestus.

aga loodame et korraldajad nopivad need punktid siit ülesse ja parendavad enda informatiivse külje pealt ;)
FG EVO 07 _ MCD RR V4 Competition _ Asso 12R5 _ Asso RC18R "4wd 1/12" _ Mini Z MR02 F. F50 Stock _ VRC
Get connected: 527 2779

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas RandoM » 15.12.2010 16:29

Tõnu2 kirjutas:Vahetult enne finaale ütles Rando, et ei sõideta mitte 90 min vaid niikaua kui saab täis 210 ringi. See oli esimene muutus mille lisainfoks oli, et sõidu lõpetab ainult see meeskond kes saab 210 ringi täis. Teised jätkavad kuni 210 ringini või kuni aega saab täis. Finaali käigus selgus, et sõit lõpetati kõigile kui esimene sai 210 ringi täis. See siis teine muutus.

Laitse võistluse eelinfo oli, et on kaks eralidi arvestuses finaali. Kohapeal selgus arvestatakse kokku.
Laitse kohapealt: Mitte üheski kohas ei olnud öeldud, et on eraldi arvestused. Tean, et oli palju vääriti mõistmist, ent kui jutt käib "Nelja tunni kestvussõidust" ning võistlejate koosolekul selgitatakse stardisüsteeme (Eesti keeles ja Inglise keeles) ning põhjendatakse miks järgnevatesse finaalidesse veidra süsteemi alusel starditakse siis ma tegelikult ei näe seda momenti kus võistlejate koosolekul kohal olnud ning koosolekut kuulanud inimene oleks võinud eksida.

Olen nõus et juhend ei olnud kirjeldatud piisavalt täpselt, olen selle pärast ka vabandanud ning luban järgmine kord üheseltmõistetavamalt kirja panna.

City Race kohta: Ringide peale sõitmine nii nagu see toimus (mitte nii nagu koosolekul öeldud) on esiteks õige (võrdle F1 või muude spordialadega) ning teiseks ka kõvasti loogilisem. Aga mitte see polnud põhjus muudatuseks. Miks finaalid lõppesid nii, aga mitte teisiti on hoopis proosalisem. Nimelt kui proovisin ringide peale võistlust teha oma arvutis siis töötaski kõik selliselt nagu koosolekul rääkisin (ehk loogiliselt võttes valesti), ent sama laps free versiooniga ajavõtuarvuti arvas sõidu lõpetamise kohta teisiti. Ja siiamaani ma ei oska öelda miks süsteem minu arvutis nii töötas. Loomulikult oleksime hea meelega ringe võinud edasi lugeda, aga programm seda paraku selliselt ei võimaldanud.

Kahjuks siis nii. Selle pärast küll vabandan.

Neile kes ei tea millest jutt:
Võistlejate koosolekul: Sõit kestab 90 minutit. Kui 210 ringi läbitud on võitja selge, siis teine jne. Ehk võidu eelduseks on 210 ringi läbimine. Aga aeg sõidetakse lõpuni.
Reaalsus: Sõit kestis kuni esimene tiim sõitis 210 ringi ning järgmised lõpetasid oma ringid peale seda, ehk umbes 7 minutit enne aja täitumist.

Ma tegelikult arvasin, et vihjad kvalifikatsioonisüsteemi muudatusele, aga usun, et see tegi kvalifikatsiooni pigem huvitavamaks ning õiglasemaks.

Romet: Osalustasu ei ole tõusnud. See, et kohapeal registreerides osalemine haiglaselt palju maksab on taotluslik, seejuures mitte taotluslik eelarve täitmiseks vaid saamaks võimalikult kiiresti kriitiline osalejate hulk kokku. Osalustasu tõstmine ei ole kuskiltki otsast eesmärk sest see pole eriti jätkusuutlik lähenemine. Rohkem võistlejaid on jätkusuutlik lahendus.

Taits: Kriitika vastu võetud.

Toomased: Tavapärast võistlust talvel plaanitud pole, aga seda te tegelikult juba teadsite. Samas ei saa ma taaskord aru sellest "kõrge stardimaks" väitest aga ilmselt ma ei saagi seda mõistma :)

Lihtsalt huvipakkuva võrdlusena, palun mitte võtta seda kuidagi püüdlusena põhjendada või tõsta stardimaksu suurust: Laitse Rallypargi jäärajavõistluste (1:1 skaalas) osalustasu oma autoga on 300kr etapp tänavarehviga ning 500kr piikrehviga. Selle eest saab sõita rajal KOLM ringi (so. Ligikaudu 8 minutit kokku). Lisandub litsentsitasu mille suurus on veel määramata. Ja kui tahad terve sarja kaasa sõita pead kuus nädalat järjest iga nädal osalustasu maksma.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Kasutaja avatar
edvin
Postitusi: 612
Liitunud: 05.01.2008 14:10
Asukoht: Tallinn

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas edvin » 15.12.2010 19:34

RandoM kirjutas:Lihtsalt huvipakkuva võrdlusena, palun mitte võtta seda kuidagi püüdlusena põhjendada või tõsta stardimaksu suurust: Laitse Rallypargi jäärajavõistluste (1:1 skaalas) osalustasu oma autoga on 300kr etapp tänavarehviga ning 500kr piikrehviga. Selle eest saab sõita rajal KOLM ringi (so. Ligikaudu 8 minutit kokku). Lisandub litsentsitasu mille suurus on veel määramata. Ja kui tahad terve sarja kaasa sõita pead kuus nädalat järjest iga nädal osalustasu maksma.
Võrrelda võib tõepoolest kõike mis pähe tuleb.

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Re: "HOBI.ee linnavõistlus" 4.Detsember 2010 - Võistluse inf

Postitus Postitas RandoM » 15.12.2010 20:52

Kuna teema on minu jaoks aktuaalne siis pidin natuke kurtma :)
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

Vasta