Rakvere HOBIzone

Saue mudelirajaga seonduvate teemade arutelu, treeningkutsed jmt.

Moderaator: RandoM

Vasta
Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Rakvere HOBIzone

Postitus Postitas RandoM » 01.02.2015 19:24

Et kogu jutt lühidalt ära rääkida pakutakse mudelistidele uue võistluskeskuse rajamiseks soodsatel tingimustel pinda Rakveres.

Kuna aga ükski äge asi ei sünni ilma tõeliste fanattideta siis küsin esimest korda avalikult, kes kohalikest oleksid huvitatud oma kodu lähedale püsi onroad raja loomisest. Ja loomise all ei pea ma loomulikult silmas "jah tehke", sest vastus sellele on üheselt selge vaid palun sinul, tulihingelisel mudelistil, korra peegli ees endalt küsida "Kas mina tahan anda enda hindamatu panuse selle spordiala arengusse ning kas olen valmis investeerima oma aega ja raha et ma ise, minu sõbrad ja ka minu võibolla veel sündimata lapsed saaks selle ägeda alaga tegeleda?"

Kui vastus sellele küsimusele on jah siis palun anna mulle endast märku siia teemasse või aadressil rando@hobi.ee ning palun lisa kindlasti vastused ka järgmistele küsimustele, sest kui lõpuks koodub seltskond, kes need küsimused lahendada suudavad ei ole ühtegi põhjust miks mitte uus keskus avada:

a) Kas saad ehitusperioodil vabatahtlikuna panustama oma aega keskuse valmimisse?
b) Kas saad teha annetusi raja valmimiseks kas rahaliselt või vajalike materjalide näol?
c) Kas oled valmis võtma endale kohustuse (ja seda täitma!) kindla perioodi tagant (näiteks iga esmaspäev, üle nädala laupäeviti vmt sobilik regulaarsus) tagama selle, et uksed on lahti, rada on avatud ning oled kohal teisi abistamas.
d) Kas saad endale lubada igakuise üürimakse garantiifondi kindla summa panustamist minimaalselt 2015 lõpuni. Nimeta MAKSIMAALNE summa mida oled võimeline panustama.

Disclaimer:
Vastupidiselt üldlevinud arvamusele ei ole mudeliraja ehitamine, omamine ja haldamine äriliselt mõistlik tegevus. Saan viimase aasta kogemuse põhjalt kinnitada, et see teeb sind täpselt nii palju vaesemaks kui palju sul sinna võimalik panustada on. Lisaks tähendab raja omamine ka korralikku ajakulu aga annab vastu võimaluse saada endale väga ägedaid uusi tuttavaid kellega koos pingelise tööpäeva järel mõnusa tegevuse saatel päev õhtusse veeretada. Ja mõnusa fiilingu sellest, et tead et oled midagi kogukonnale kasulikku teinud.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

tikka
Postitusi: 30
Liitunud: 18.06.2014 17:26
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere HOBIzone

Postitus Postitas tikka » 11.11.2015 20:32

Kuna jahedad ilmad on jälle käes, rändavad mõtted vahest lennukite juurest autode poole... Kas on antud teemas midagi liikuma hakanud?
LRP S10 Blast BX 2 Brushless
HB Cyclone
Axial SCX-10 Jeep Wrangler G6 kit ehitus trail crawl ja formula offroadi jaoks

Kasutaja avatar
RandoM
Postitusi: 4203
Liitunud: 23.08.2005 21:47
Kontakt:

Re: Rakvere HOBIzone

Postitus Postitas RandoM » 23.01.2016 13:48

Teema on jätkuvalt aktuaalne, koht ja suur osa sisustusest on olemas ning ootab ainult kohalikke aktiviste.
"Võidusõidu autol käivad võidusõidu tükid"

Balti MV võitja 2007;2009.

saue HOBIzone
droonipood.ee
random videos from random events

tikka
Postitusi: 30
Liitunud: 18.06.2014 17:26
Asukoht: Rakvere

Re: Rakvere HOBIzone

Postitus Postitas tikka » 24.01.2016 22:19

a) teatud piirangutega jah
b) kahtlane
c) mingi kindla perioodi tagant nädalavahetustel jah (tingimusel, et elukohaks jääb Rakvere)
d) kahtlane

Kas seal oleks võimalik juba praegu mingi summa eest käia 1/10 onroad masinat proovimas või ei ole põranda seisukord piisavalt hea, ei taheta, et põrandale tekiks jutte vms?
LRP S10 Blast BX 2 Brushless
HB Cyclone
Axial SCX-10 Jeep Wrangler G6 kit ehitus trail crawl ja formula offroadi jaoks

Vasta