O:Brushed mootori harjasid.

Ostukuulutused
Vasta
Maikkel
Postitusi: 82
Liitunud: 26.07.2010 20:22

O:Brushed mootori harjasid.

Postitus Postitas Maikkel » 09.04.2012 17:52

Hey!

Otsin Titan Monster 550 mootorile harjasid, kas kellegil on pakkuda? Või ideid millise teise mootori omad sobiksid?

Vanad läksid töötamise ajal füüsiliselt katki....
Välimuselt väike T tähe kujuline harjake koos plekiribaga ja selle külge ühenduva mootori + ja - klemmiga.

Kui kellegil on ideid, sooviks lausa 3-4 komplekti. Kuna autol on kaks mootorit.

edit:

Või siis mõned soovitused, kust proovida ise otsida neid harjasid? Mõni pood või lehekülg vms.

Suuured tänud! :)

Kasutaja avatar
harg
Postitusi: 467
Liitunud: 07.02.2006 20:17

Re: O:Brushed mootori harjasid.

Postitus Postitas harg » 11.04.2012 16:30

Unusta 550 kannuga mootor ära kui just taotlus pole 100% algupära ja hangi kellegi modimehe vana 540 kannuga modimootor (need olid ka 12 keerdu, enne kui harjavabaks läksid). Sellele loomale harju on pakkuda küll kui tarvis.

Chrysler
Postitusi: 89
Liitunud: 16.05.2010 13:04

Re: O:Brushed mootori harjasid.

Postitus Postitas Chrysler » 12.04.2012 12:34

Jah aga.....
Kui me mõtleme nüüd sama jõuallikat. Traxxas Titan 550 12 T. See peaks olema kinnine mootor mille harjad polegi nagu vahetatavad. Vähemalt lihtsal viisil küll mitte. Siis peaks mingite jõuvõtetega mootori pooleks saama et harjadele ligi pääseda.
Kui sellest on abi siis mul oleks pakkuda üks natuke jonni ajav mootor. Selles mõttes et vahepeal toimib hästi terve päeva, järgmisel hetkel tahab aga koputamist ja võllist näpuga keeramist, enne kui eluvaimu sisse võtab. Mina liigitaks teda kui mittetöötavat isendit. Ainult saatekulu eest võin te Sulle eraldada, äkki saad varuosadena kasutada.
Parimat Jaanus

Maikkel
Postitusi: 82
Liitunud: 26.07.2010 20:22

Re: O:Brushed mootori harjasid.

Postitus Postitas Maikkel » 13.04.2012 11:25

Tegin natukene lisa researchi, ning tuleb välja, et Titan 550 mootorid on suletud konserviava tüüpi mootorid mida on väga raske avada (oli tõesti) Ning nende parandus on praktiliselt võimatu. Ei suutnud leida ka kedagi kes oleks selle ära teinud. Tegu on lihtsalt väga odavate mootoritega mida USA-s müüakse 15$ tükk ja ilmselgelt sellel põhjusel nad ei olegi parandatavad. Ning 80% juhtudest tundus olevat ka mootori töö lõpetamiseks harjade täiesti iseeneslik purunemine....

Üleüldiselt kõigile teadmiseks siis. Kuigi ma tahaks neid parandada, ei ole see vist kuskilt poolt võimalik...


See karp tuli tõesti raskesti lahti, kuid lahti ta tuli, ning tehniliselt saab ka harjad sealt seest täielikult vahetada ja samal meetodil uuesti mootor kokku panna.

Chrysler, kas see mootor meenutab natukenegi seda Titani 550-t? Ning kui ta töötab 16.8 V pealt, siis ma võtaks selle heameelega. Antud auto töötab 2 mootoriga, millest 1 on tuksis. Äkki õnnetsub midagi kompunnida.

Chrysler
Postitusi: 89
Liitunud: 16.05.2010 13:04

Re: O:Brushed mootori harjasid.

Postitus Postitas Chrysler » 13.04.2012 18:00

Minu teada talub see minu mootor kuni 8.4 volti.
Jaanus

Maikkel
Postitusi: 82
Liitunud: 26.07.2010 20:22

Re: O:Brushed mootori harjasid.

Postitus Postitas Maikkel » 14.04.2012 14:33

Siis mul ei ole sellega midagi erilist peale hakata kahjuks, tänud siiski abivalmiduse eest :P

Vasta